Jump to content
Dogomania

Toruń-wiosna idzie,może wspólny spacer??


Veris

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie wszyscy, tyle czasu nie pisałam :sad:...Tyle czasu wogóle nie zaglądałam na dogomanię. Właściwie to chciałam tylko pozdrowić tych, którzy piszą . Pozdrowić z Norwegii jak poprzednio. Życzyć pięknych spacerów z psami Waszymi i tymi ze schroniska, jesli sie takowe odbywają. :Dog_run:
Ze szczerego serca raz jeszcze :hand: Się trzymajcie.
Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia.']A co Wy na to żeby gdzieś razem się wybrać nad jeziorko?
Super by było jakby Bruti sie dogadał z Odim.[/quote]
[I][B]Wczoraj było spotkanie zapoznawcze Brutusa z Odim :) Anka wysłała Przemka ze mną na spacer a sama polazła do manekina :evil_lol:
Chłopcy się dogadali :multi: ja moge jechać nad jeziorko tylko gdzie?i chłodno troszq...[/B][/I]
[quote name='zombie']Witajcie wszyscy, tyle czasu nie pisałam :sad:...Tyle czasu wogóle nie zaglądałam na dogomanię. Właściwie to chciałam tylko pozdrowić tych, którzy piszą . Pozdrowić z Norwegii jak poprzednio. Życzyć pięknych spacerów z psami Waszymi i tymi ze schroniska, jesli sie takowe odbywają. :Dog_run:
Ze szczerego serca raz jeszcze :hand: Się trzymajcie.
Agnieszka[/quote]
[B][I]Hej Aga :multi: pacerków z psiakami schroniskowymi nie ma :-( coś Marek się obija :roll: fajnie, że się odezwałaś...buziaki :loveu:


Anka...to dzisiaj idziesz z nami czy znowu coś wywiniesz?:evil_lol:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja troszke z innej beczkie. Mieszkam na Rubinkowie, moge wyjsc czasem z jakis pieskiem na spcer jesli ktos nie moze, nieodplatnie. Wychodzilam kilka razy ze schroniskowymi- ale to troszke zbyt daleko i minimum 3 godziny musze poswiecic na to. Nie moge miec na stancji psa i bardzo mi go brakuje, zwlaszcza spacerow.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...