Jump to content
Dogomania

Champion Ukrainy


didula

Recommended Posts

[quote name='didula']Acha ,dzieki Madziu.Wlasnie jak mamy CACA i pies byl wysatwiany w klasie Championow ,to mamy Championat Ukrainy?:cool3:[/quote]

[B]NIE ![/B]

[B]zasady championatu[/B]: 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres 1 rok, dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC ([B]Polski nie dotyczy[/B]) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]NIE ![/B]

[B]zasady championatu[/B]: 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres 1 rok, dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC ([B]Polski nie dotyczy[/B]) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie[/QUOTE]
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhha :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani']Czy to dotyczy rowniez polskich psow? I czy musza byc championami czy nie? I czy wszystko jedno w jakiej klasie sa wystawiane?[/quote]

na ulotce z tej kwietniowej wysawy jest 2 x CAC = CH.UA nie ma nic napisane w jakiej klasie trzeba byc, dotyczy to wszystkich psow

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Elitesse'][B]NIE ![/B]

[B]zasady championatu[/B]: 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres 1 rok, dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC ([B]Polski nie dotyczy[/B]) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie[/quote]


Jezeli ma sie Championat Rosji to wystarczy 1 CAC na Ukraninie zeby dostac Championa, czy dotyczy to tylko tych psów które są zarejestrowane w tych krajach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][B]NIE ![/B]

[B]zasady championatu[/B]: 4 CAC (w tym przynajmniej jeden na na kijowskich wystawach) od 4 sędziów okres 1 rok, dla psów zarejestrowanych w Rosji, Moldawii, Rumunii, Bułgarii, Estonii, na Litwie, Łotwie, Bialorusi jeśli ma championat we własnym kraju wystarczy 1 CAC ([B]Polski nie dotyczy[/B]) lub 2 CAC otrzymane na kwietniowej wystawie w Kijowie[/QUOTE]

A jak to wygląda z Młodzieżowym Championem Ukrainy. Nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji, a na stronie ukraińskiego związku jest to strasznie zawile tłumaczone i nie zabardzo rozumiem :shake: .

Link to comment
Share on other sites

No i znalazłam coś takiego:

Собака (кобель\сука), занявшая I-е место в классе юниоров, получает звание "Победитель класса юниоров", диплом вне зависимости от количества представленных в ринге для экспертизы собак.
Затем сравниваются в ринге два победителя класса (кобель и сука) в каждой породе (и в каждой ростовой разновидности, типе шерсти и окрасе, если это предусмотрено инструкцией). Победитель получает звание "Юный Чемпион Украины"*, которое вписывается в диплом, и сине-белую ленту.

Z tego wynika, że Młodzieżowy Champion Ukrainy = NMPwR/NMSwR :razz: ?

Wskazuje na to również inny opis:

Junior CH - Юный Чемпион (официальный титул некоторых стран)

Czy czyjiś dogomaniacki pies był wystawiany na Ukrainie w klasie młodzieży i mógłby to potwierdzić ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Jezeli ma sie Championat Rosji to wystarczy 1 CAC na Ukraninie zeby dostac Championa, czy dotyczy to tylko tych psów które są zarejestrowane w tych krajach?[/quote]

Tak, jak masz ChROsji to wystarczy jeden CAC. Podobne zasady ma bodajże Białoruś.

Przynajmniej tak mi ostatnio znajoma tłumaczyła ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nie wystarczy ch. Rosji dla polskich psów. Musisz mieć 4 Cace lub 2 Cace na kwietniowej Kijowskiej. Już widziałam Polaków w Kijowie wykłócających się przed sekretariatem wystawy, oczywiście nic nie wskórali. Nie pomógł nawet sam p. Mania tylko im tłumaczył. tłumaczył. Rejestracja psa musi być w innym kraju niż Polska.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

A ja mam nieco inne pytanko.
Moja suczka na kwietniowej w Kijowie dostala CAC i CACIB, a drugiego dnia res CAC w klasie championow za championka ukrainska.
I teraz pytanie. Czy res. CAC jak res. CACIB , czyli jesli dostalam go za ch Ua to przechodzi na moja suczke??
Zeby bylo jasne organizatorzy nie wiedzieli :mad: . Powiedzieli, zeby napisac do nich pisno, to je rozpatrza:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...

[quote name='PANGEA']A ja mam nieco inne pytanko.
Moja suczka na kwietniowej w Kijowie dostala CAC i CACIB, a drugiego dnia res CAC w klasie championow za championka ukrainska.
I teraz pytanie. Czy res. CAC jak res. CACIB , czyli jesli dostalam go za ch Ua to przechodzi na moja suczke??
Zeby bylo jasne organizatorzy nie wiedzieli :mad: . Powiedzieli, zeby napisac do nich pisno, to je rozpatrza:angryy:[/QUOTE]
pewnie już wyjaśniłaś sprawę. Ale tak jest - jeśli dostajesz res CAC a przed wami CAC dostaje ukraiński ch (już z potwierdzonym championatem Ukrainy) to ten CAC przechodzi w miejsce res, tyle, ze trzeba to w Kijowie załatwić - czyli pisma, pisma, pisma... Z res. CACIB może być problem, bo ten co dostał CACIB musi być już zatwierdzonym interem. A jeśli jest - procedura taka jak powyżej. Dużo może pomóc zaprzyjaźniony mieszkaniec Kijowa!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Vorph']Podobno psy zarejestrowane w Polsce, mające Championat również po zdobyciu jednego CAC'a zostają Ch.Ua.
Czy ktoś się orientuje czy to faktycznie prawda?

Z góry dziękuję za odpowiedź.[/QUOTE]
niestety nie :( ale nie jest źle - wystarczą 2 cac-e jeden z krajówki, jeden z międzynarodówki. dostałam info z uzhorodu
"
[B]
[/B]

[LEFT] [B]JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE[/B]
If your dog possesses any Junior champion certificate that having received [B]2xJCAC[/B] in Ukraine.
One JСАС should be received on CAC UA exhibition (in junior class), the second JСАС at the international exhibition (in junior class) that can apply for a title of the JUNIOR CHAMPION OF UKRAINE.
[/LEFT]
[LEFT] [B]CHAMPION OF UKRAINE[/B]
If your dog possesses any Champion certificate that having received [B]2xCAC[/B] in Ukraine.
One САС should be received on CAC UA exhibition, the second САС at the international exhibition that can apply for a title of the CHAMPION OF UKRAINE.
[/LEFT]
[LEFT] [B]GRAND CHAMPION OF UKRAINE[/B]
If your dog possesses any Ukrainien Champion certificate that having received [B]2xCAC[/B] in Ukraine.
One САС should be received on CAC UA exhibition, the second САС at the international exhibition that can apply for a title of the GRAND CHAMPION OF UKRAINE.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...