Jump to content
Dogomania

Bosman zdjęty z łańcucha! ZA TM [*] ŻEGNAJ BOSMANKU!!!!!!!!


xmartix

Recommended Posts

NO JESTEM. NIE BARDZO CHCIAłAM JUZ ZAMAWIAC HOTELIK BO STALE MYSLE O TYM DOMKU. jeszcze nie mam odpowiedzi, ale na wszelki wypadek wiem gdzie można go dać. wczoraj mialam ciężki dzień, po tych wszystkich okropnościach, i sporo akcji. dziś mój ukochcany tymczasek NERO cały , zdrowy podpasiony i radosny pojechał do wspaniałrgo domku. Takie efekty zachęcają i dodają sił.

PONIEWAŻ D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znów mi poleciało część niedokończonego postu. samo.!!

Ponieważ dzisiaj już jest póżno, rano zadzwonię do hoteliku aby na wszelki wypadek zrobić wstępną rezerwację imienną na Bosman. nawet jak domek się znajdzie to hotelik będzie dla innego większego psa. cena za dobę 12 zl z karmą. pomieszczenia nie kojce z budami. Budki są na wiosne i lato duży wybieg. opieka niezła sława hoteliku sprawdzana przy okazji innego psa, który tam dojechał , dobra. Pojechał tam ostatnio Skrzat, wcześniej Bilon.CENA SPECJALNA NA PSIAKI NASZE. DOLNOŚLĄSKIE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']zarezerwowany hotelik dla przystojniaka. niemniej , równolegle do akcji wysyłania go do hoteliku, nie ustajemy w poszukiwaniu domku. Rozmawiałam z panem opiekunem, warunki super, nawet jedzonko gotowane pełnowartościowe.


cOS MI UMKNĘŁO, GDZIE TEN PIES AKTUALNIE PRZEBYWA.?[/QUOTE]

Super :D

Ile miesiecznie?

Bo widze ze tylko 1 stala deklaracje Bosman ma narazie... :(

Link to comment
Share on other sites

12 zl dziennie z karma, pomieszczenie, gotowana karma Lwówek śląski.NI MAM POJECIA JAK TO DALEKO OD WSI ADONISKA. sprawdzimy.
tak to już jest, jak nie ma ustalonego planu głównego, i alternatywnego, to i cisza na wątkach, jak coś jest to nadzieja na sukces rozgrzewa serducha. Tak było z Megi, pusto i cicho, a już psinia jedzie. No to do pracy.

Link to comment
Share on other sites

WITAM CIOTECZKI, prosze rozwiac sumtki. Bosmanowi potrzebny jestoptymizm cioteczek i wiara że wszystko sie uda.

Mam małą pozytywną niespodziankę, właśnie negocjuję. Byłby dobry początek. wynik będzie dziś lub jutro. jak wszystko się uda to będzie wielki skok do przodu przyczyna do wielkiego optymizmu. Ściągajmy cioteczki i wujaszków na pomoc. będzie szybciutko potrzebna. Jak ściągamy Bosmana z łańcucha to ściągamy, nie ma odwrotu.

PIES CZEKA, SUPER MIEJSCE W HOTELIKU TEŻ. JUŻ TRZEBA ZAŁATWIAĆ TRANSPORT, BO IM WCZEŚNIEJ TYM WIĘKSZA SZANSA JEST NA TRANSPORT "OSZCZĘDNOŚCIOWY"

Link to comment
Share on other sites

To właśnie jest ta piękna niespodzianka dla bosmana. Musi byc przelew bardzo oficjalny i fakturki. Udało sie zorganizowac miejsce super od zaraz i numer konta gdzie pieniązki mogą być odrazu przelane. Miesiąc czasu musi nam wystarczyc na uzbieranie wszelkich koniecznych deklaracji.

Ogromniaste dziki dla temidy za natychmiastowe stawienie się na apel i to z takim prezentem
mam nadzieję że perspektywa sukcesu zachęci cioteczki i wujaszkow do pomocy temu czekoladowemu pięknisiowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...