Jump to content
Dogomania

B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?


YBOT

Recommended Posts

Pierwszy dzien faktycznie jest nieszczegolny, nasza Tosia, chciala siusiu zesloczyla (!) z kanapki, ale juz nei zdazyla nic zrobic i siuski polecialy na stojaco.... Bidulka byla....Ale potem z kazdym dniem bylo lepiej:)
Z Bordi tez tak bedzie!
Gdzie w koncu to zrobiliscie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z tego wszystkiego zapomniałem napisać, że suńka była ostatecznie w trzecim tygodniu ciąży. Teraz już łazi troszkę po domu, choć oczywiście staramy się ją w tym ograniczać. Ale już jest lepiej, merda ogonkiem i uśmiecha się. Dziś czeka nas noc na podłodze, bo jak byśmy spali na kanapie, to mała chciałaby tam wejść, a musi teraz unikać takich ćwiczeń. Przed chwilą była na spacerku na podwórku.Zrobiła swoje :-). Jest bardzo dzielna i wytrzymała.Strasznie długo stawiała opór "głupiemu jasiowi".

Link to comment
Share on other sites

Z moją sunią bylo to samo aż mi się płakać chciało jak się broniła przed zaśnięciem :( ale jak tylko wróciła do domku bo godzince już mnie wyciągnęła na spacer- a raczej ją wyniosłam bo już tak bardzo płajkała że będzie siusiu a jeszcze nie mogła chodzić :(

ale bardzo szybko doszła do siebie :)

p.s Ybotki nam schodzą nam psy- noc na podłodze :p

świetnie że Bordi ma tak wspaniałych ludzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

YBOT-y kreacja Bordusiowa - jedwabista. Zrobi furorę. Dobrze, że juz po sterylce - bo jeszcze by chłopakom we łbach w okolicy poprzewracała.
Okazuje sie jednak, że to jakis jurny poznaniak zmajstrował - no cóż, tacy sie i u nas zdarzają :evil_lol: .
Co do Waszych planów potomnych - czy to już??? :crazyeye:
Może po kolei, poczekajcie, muszę znów zacząć zbierać jakąś kasę :lol: .
Czekamy na fotki zmajtkowanej suczy - to będzie kwiat psiej urody.
Wcale się nie dziwię, że wszyscy po majtochy w kolejce się stawiają. Może i ja zamówię takie śliczne - na szelkach dla serdelki - będzie na pewno śliczna. Może też jedne dla TZ-a (choc właśnie czyta i wrzeszczy - po co) - a ja mówię że dla uroku.

Ucałujcie Bordusiową główke od cioteczki, która będzie o słodasce pamiętać zawsze.
Dziś przejeżdżaliśmy koło jej miejsc i razem z Darkiem odruchowo rozglądaliśmy sie na boki, a potem prawie równo - ocknęliśmy się, że Bordusia juz bezpieczna i szczęśliwa. Juz sie tu nie błąka - samotna, smutna i nieszczęśliwa.
To naprawde niesamowite - wiedziec, że tak jest.

Już to ktoś napisał - ona Was wybrała i koniec. Nic więcej napisać się nie da.
Trzymajcie sie dzielnie i podłóżcie sobie coś pod zadki na noc, bo na podłodze twardo może byc i rano kiepsko widzę Wasze ciałka.

Link to comment
Share on other sites

Trzy dni bez internetu, ale kciuki trzymałam. Jak tam Bordie po nocy? Teraz to juz bedzie z górki i wiosna przyszła, słoneczko świeci. Wiec musi być dobrze. JAk śpi to wyjatkow ja nie budźcie ja do kompuera, sen to zdrowie. ALe zaraz fotki w gustwonym kubraczku.

Link to comment
Share on other sites

No juz juz....ledwo sie wyrobilam dzis ....a wiec tak: niunia ma sie superrr....wlasnie zaczela jesc (bo nie chciala wczesniej). Bylismy u weta - jest bardzo dobrze....dostala zastrzyk - nastepny w czwartek....jest pieknie i mozna bylo zalozyc majtuchy....chyba nie jest z tego powodu nieszczesliwa....lezy na naszym poslaniu na dywanie i zazera chrupki czyszczace zabki:).
Noc minela jak minela....niunia chodzila....siusnela raz na dywanik,....shaftowala sie woda (bo nic nie miala w brzuszku), i znow chodzila i chodzila....wskoczyla na lozko (serca nam zamarly) i zeskoczyla ale szwy wytrzymaly...a nas bola doopki po nocy....;)

a teraz foteczki:
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9599/spankopoaborcji9sj.jpg[/IMG]
tak spimy na podlodze
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5001/majtypoaborcji16ti.jpg[/IMG]
i panna majciochówka:) zazera przysmaczki gryzaczki:) jak widac ma sie swietnie:)

Link to comment
Share on other sites

PS Ciociu SuperGosiu - lekarz powiedzial, ze:
[SIZE=3][COLOR=red]panna jest tlusta! :lol: ladnie ja karmiliscie w Poznaniu!:mad: ona po prostu ma sadelko!!!! :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] trzeba bedzie zrzucic kilogramy (wspolnie;))...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][url]http://img239.imageshack.us/img239/5001/majtypoaborcji16ti.jpg[/url][/QUOTE]
Ale tu pychol, uśmiechnięty, więc szybko dojdzie do siebie. I na spacerek Was będzie wyprowadzać na joggin i sadełko poleci, poleci, oj poleci:evil_lol: .
Tylko ten kubraczek taki troche smutny, moze jakies modne świecace cekinki by podoszywać to od razu bedzie wyjściowa kreacja na jaką balangę

Link to comment
Share on other sites

hmmm....a jak widzicie Bordulke w [COLOR=deepskyblue][B]TYM[/B][/COLOR]?
[IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6858/welon6pf.jpg[/IMG]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[COLOR=deepskyblue][B]jak dziergac to dziergac![/B][/COLOR]
(jak zdradzac to z ksieciem - jak krasc to miliony) :evil_lol:
a zupelnie powaznie - moze komus potrzebny [COLOR=deepskyblue][B]welon[/B][/COLOR]?

Link to comment
Share on other sites

A Wy to salon krawiectwa specjalistycznego szykujecie. Raz majtochy, raz welony no no.
Co do sadełka - ja po naszej serdelce stwierdziłam, że sunia chuda jak szczapa - my wozilismy żarełko czasem co dzień, czasem większa paczke co drugi, ale tylko suchą karmę, innej nikt by tam nie uzupełniał.
Widac dzielnie uzupełniali zapasy.
Może Wam do kompletu na jogging serdelke spasłą podrzucic, choć już nieco schudła, bo dostawała karme, która jej niezbyt smakowała. Teraz ma swoja, która smakuje aż za bardzo i sucz stoi stale przy misce i rąbie z pretensja łapą.

Bordulek wygląda szałowo, jest uśmiechnięta, więc widać, że jej dobrze już. Teraz tylko do przodu. Jesteście dzielni i wspaniali - zresztą tak uważałam i uważam.
Buziaki dla Was wszystkich, nie pomijając Toby-ego. Jemu też się należą.

Link to comment
Share on other sites

My tez WAM buziaki ogromne...moze welon to dla :loveu: [B]Opalki:loveu: [/B] sie przyda;):evil_lol: za [I][COLOR=darkorchid]jakis czas[/COLOR][/I] oczywiscie hihihi.....w koncu welon jak i slub i caly nasz zwiazek bardzo PSI jest....(to dzieki Tobiemu sie poznalismy)...
co do karmy - kupilismy teraz tania jak barszcz ale podobno niezla skladnikowo karme [B]CZARO[/B], chyba slowacka...i psy bardzo sobie chwala!:)


jesli ktos mi powie jak sie robi zeby nagranie (np muzyka) w winampie -mialo swoj link z ktorego mozna to odsluchac...to Bordie Wszystkim Ciociom przesle cos slodkiego

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://magdarynka.sitm.pl/Bordie/kwiatus.htm"]Słodkości od Bordie[/URL]
do tego jest piekny kwiatek ktory spiewa te pioseneczke, kiwajac sie w takt :
[IMG]http://img484.imageshack.us/img484/9881/kwiatus9tc.jpg[/IMG]
dla wszystkich Kochanych Cioc....
szczegolnie lizanko dla [B][COLOR=darkorange]Cioci Gosi (SuperG) i Cioci Agaty[/COLOR][/B] za wsparcie finansowe sterylki i opieki posterylizacyjnej!
ciociu [COLOR=darkorange]Magdarynko[/COLOR] jaka Ty zdolna Ciocia, umiesz przerabiac muzyczke w literki:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...