Jump to content
Dogomania

FRANUŚ odszedł od nas za TM...Badź i tam szczęśliwy!!!


magdyska25

Recommended Posts

W ostatnich dniach pojawiły się dwie bardzo dobre wieści o Franeczku czyli mamy już zdrowe oczka i czyste uszka. :)
Bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję Ajlii za staranną opiekę nad psiną!:multi::multi:
To duże sukcesy na drodze do poprawy zdrowia naszego pupilka.:loveu::loveu::loveu:

Przyszła deklaracja z naddatkiem od Halizy!:Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Encorton to steryd - bardzo niebezpieczny, z drugiej strony Franus ma 15 lat .......
Moja Maya dostaje magnez i calcium, zalecone przez alternatywna wetke i jeszcze rozne takie na stawy, typu yucca i inne, ale nie znam nazw polskich, a sa to roznego rodzaju ziola.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']Wojtusiu! Dziękuję pięknie za wszystkie informacje.:loveu:
Bardzo mi się przyda, bo właśnie przygotowuję zapytanie (na adres mailowy) do dr Olender - neurologa, doskonałego specjalisty (a tych jest w Polsce niewielu!)
Kontakt udostępniła mi pewna życzliwa dogomaniaczka. Dziękuję!:loveu:

Franio otrzymał kolejną paczkę z FB od Pani Małgosi W. z Milanówka::loveu:[/QUOTE]
Cieszę się Moniko :loveu:
z tego kontaktu do Dr Olender:)

Dla Pani Małgosi z Milanówka :Rose:
Piekny podpis na przekazanej kartce:

[I][B]"Nie możesz zatrzymać żadnego dnia,
ale możesz go nie stracić"[/B][/I]


[quote name='ajlii']Oczywiście, mogę zapytać przy okazji usg.

Chyba nie pisałam - pamietacie świerzb w uszkach Frania? (z którym do mnie przyjechał).
W niedzielę poprosiłam weterynarza który robił Franiowi zastrzyk z convenii, o sprawdzenie stanu uszek. Prócz normalnej wydzieliny, nie ma ani stanu zapalnego ani nawrotu świerzbu :)[/QUOTE]
Ajlii Kochana :loveu: dzięki za opiekę
i za tak dobre wiadomości:loveu:

[quote name='Monika z Katowic']W ostatnich dniach pojawiły się dwie bardzo dobre wieści o Franeczku czyli mamy już zdrowe oczka i czyste uszka. :)
Bardzo, bardzo się cieszę i dziękuję Ajlii za staranną opiekę nad psiną!:multi::multi:
To duże sukcesy na drodze do poprawy zdrowia naszego pupilka.:loveu::loveu::loveu:

Przyszła deklaracja z naddatkiem od Halizy!:Rose:[/QUOTE]
Tak tak Moniko:loveu::loveu::loveu:
Uszy i oczka zdrowe :multi:


[B]Malibo [/B]Kochana :loveu::loveu::loveu:
czy my wszystko tu dobrze mówimy?

To dla dobra Frania:):)
Buziaki dla Ciebie :Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Przyszła karma dla Frania: 15 kg nutra senior + puszka z miękkim jedzeniem + 2 gryzaki.
Sam worek z karmą był pękniety od spodu.

Franusiowi ustawiam porcję dziennią na 20 dag (podobnie jak Vitake) - czyli więcej niż wynika z jego wagi. Przy takim spożyciu karmę ma zapewnioną prawie do końca października.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KrystynaS']Acha muszę się o coś upomnieć, ajli parę dni temu niby wstawiła filmik z Franiem. Ja go wcale nie mogę obejrzeć, Wy oglądaliście??? No niby jest a nie ma.
Wstaw ajli jeszcze raz[/QUOTE]

Ajlii! Ja bym też bardzo, bardzo prosiła o nowe fotki i ten filmik.
[B][COLOR=blue]Człowiek chętnie ucieszyłby się widokiem franiowego pyszczka[/COLOR][/B].:)

Potrzebuję nowych "info wizualnych" też na Fb, bo zainteresowanie Franiem spada (uczestnicy wydarzenia już jakiś czas proszą o nowe fotki, a ja ich ciagle muszę zbywać:)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic']:) Od rana zapraszam serdecznie na (mój pierwszy) franeczkowy bazarek pocztówkowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212287-FRANECZEK-WYSY%C5%81A-POCZT%C3%93WKI%21-Zapraszam-serdecznie-na-bazarek-do-12.08.2011%21"]FRANECZEK WYSYŁA POCZTÓWKI! Zapraszam serdecznie na bazarek do 12.08.2011![/URL][/QUOTE]

Już sprzedałam 5 franiowych pocztówek!:multi:

I przy okazji bazarku wpadłyśmy z dziewczynami na pomysł, by Franeczka nauczyć pisać.:)
Może trzymałby ołówek w dwóch łapkach i pisał w zeszycie z dwiema liniami? :bigcool::Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Wojtusiu!:loveu: Hlidko!:loveu: Super, że już otrzymaliście kartki!:bigcool::bigcool:
[COLOR=magenta][B]Bardzo, bardzo się cieszę, że franusiowe podziękowania docierają do kochanych sponsorów w całej Polsce![/B][/COLOR]:Cool!::Cool!:

Dzisiaj odebrałam także kolejną paczkę na FRANIO MEGA BAZAR
(postanowiłam zmienić nazwę przyszłego bazarku na [B][SIZE=3][COLOR=navy]"FRANUSIOWY SKLEPIK Z MARZENIAMI"[/COLOR][/SIZE])[/B].

Maria M. z Gdańska (to już trzecia paczka z FB) przysłała bazarkowe dary dla naszego pupilka::loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://images8.fotosik.pl/2460/75813eb8d9fe7d10gen.jpg[/IMG]
[FONT=&quot]
[FONT=Tahoma][SIZE=2]Franeczek otrzymał też od Pani Marii przemiłą kartkę pocztową!
P.S.
Dzisiaj uświadomiłam sobie, jak ja kocham morze i naszego Franusia !!!!:loveu:[/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[/FONT][IMG]http://images8.fotosik.pl/2460/d9a772c10c8de391gen.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...