Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podnioslam sie z dola i dostalam takiego kopa,ze ....ze nie wiem co.....B. mial wypadek.Nic mu nie jest. To bylo jak jakies deja vu....Znowu listopad,znowu telefon i ten glos...Aga ...Bartek sie rozwalil...Zyje,nic mu nie jest.....Ale w to uwierzylam dopiero jak go zobaczylam....Nie wiem jak ja dalam rade pojechac samochodem do niego....Nie pamietam.....
Ja tez zyje.Czuje sie troszke jak manekin.Boje sie rozpasc na kawalki.Trzymam sie bo musze...Dla Okruszka.

Czy to fatum?Czy ktos nas przeklal?Jesli tak...przeklinam go tu publicznie i zycze jak najgorzej....Zeby jego zycie zamienilo sie w taki koszmar jaki zapewnil mojemu nienarodzonemu dziecku....

Link to comment
Share on other sites

Nikt was nie przekla
ale mam wrazenie ze zamiast sprotow ekstremalnych wy sobie fundujecie zycie ekstremalne , nie potraficie bez adrenaliny , nic nie moze byc spokojne i nudne

trzymajcie sie cieplo
i dbajcie osiebie
ciesze sie ze jednak nic powaznego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Podnioslam sie z dola i dostalam takiego kopa,ze ....ze nie wiem co.....B. mial wypadek.Nic mu nie jest. To bylo jak jakies deja vu....Znowu listopad,znowu telefon i ten glos...Aga ...Bartek sie rozwalil...Zyje,nic mu nie jest.....Ale w to uwierzylam dopiero jak go zobaczylam....Nie wiem jak ja dalam rade pojechac samochodem do niego....Nie pamietam.....
Ja tez zyje.Czuje sie troszke jak manekin.Boje sie rozpasc na kawalki.Trzymam sie bo musze...Dla Okruszka.

Czy to fatum?Czy ktos nas przeklal?Jesli tak...przeklinam go tu publicznie i zycze jak najgorzej....Zeby jego zycie zamienilo sie w taki koszmar jaki zapewnil mojemu nienarodzonemu dziecku....[/QUOTE]


no i dobrze, że się podniosłaś najwyższy czas :D
Wiesz co ciąża jest za długa w ciągu prawie roku moze wydarzyć się tyle rzeczy, że faktycznie ma się wrażenie, że całe zło skupia się na ten czas!!!!
Ale MY JUŻ FINISZUJEMY kochana :D juz za chwileczke już za momencik posadzimy dupy na beczce z prochem (o ile nie będzie cięcia oczywiście ja ciągle wierzę że urodze natural)

ja miałam w weekend znowu doła - przez Tz i mojego BYŁEGO jednego z najlepszych kolegów i wiesz co przeszło mi wyrzyłam się a dziś cieszę się 1 grudnia :D bo już coraz bezpieczniej :D

także uszy do góry

Link to comment
Share on other sites

Jest fajnie.Nie mam emotkow wiec nie pokaze jak bardzo jest fajnie- ale jest;)Jest fajnie bo jest w mym zyciu pewien element staly,co po ostanich zawirowaniach mnie uspokaja.Tym elementem stalym sa niektore ludzie.Ludzie te som ograniczone,bez horyzontow,bez wyksztalcenia,bez niczego w ogole.A jak mawiaja madrzy ludzie pomimo tego te gupie wyzej sraja niz doope maja:D. Ludzie te wioda zycie nudne,nijakie,smutne,nieszczesliwie i dlatego zyja zyciem innym. I tu mnie zaszczyt kopnal,bo zyja MOIM zyciem..tadammmm!!Nasze zycie jest ekscytujace,radosne,kolorowe,wspaniale jest po prostu !:)I stad to zainteresowanie holoty...Kiedy wychodzilam dzis z psem,nalozylam najlepszy dresik,kurteczke,podmalowalam sie i czujnie rozgladalam czy jakie paparazzi sie nie czaja,na mnie,na gwiazde...Ale jakos cholerka nie zauwazylam...Hmm...moze ten etap dopiero nastapi?Moze mnie zaprosza do DDTVN????Ech....glupota ludzka na szczescie nie ma skrzydel,bo niebo bylo by pelne latajacych imbecylow....:-)
Jak ty to Ala powiedzialas?Niech pinda sie zabierze za sprzatanie kibli?Czy ulic?Kurde nie wiem czy to nie za trudna praca dla takiego bidusia...
Gdyby ktos byl zainteresowany jeszcze moim zyciem to moge sie zastanowic nad wydaniem ksiazki...Zamowienia przyjmuje na PW:-)


A tak w ogole to mi lekko i radosnie bo: zaczynamy 9 miesiac!!:-)Mialam dotrwac do czwartku jutrzejszego i mysle,ze dotrwam.Teraz niech sie dzieje wola nieba.Ale jesli synus charakterek ma po mamusi to pewnie sie zaprze i do konca stycznia kaze na siebie czekac...;)

Milego dnia wszystkim zycze:)
Eee... prawie wszystkim...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']pewnie edytowałaś posta... mnie po edycji miesza w subskrypcjach :shock:
[/QUOTE]

dziękuje ci Wasiu a jeszcze powiesz mi może jak
1. zrobić żeby w koło nie cytowało sie to samo - i nie odhaczając tego w koło macieju:roll::shake:
2. i jak zrobić jak zacytuje coś i klikne w zaawansowane to zeby mi sie ten cytat pokazał :shake::roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ulice Aguś , ulice ... zoba jaką bedzie pinda miała pożywke ...wszystkich będzie widzieć , wszystko słyszeć , a moze jakby sie za robote wzięła to by jej sie głupot odechciało ... atak swoją drogą to mając małe dziecko to ONA ma czas na klikanie ???? ewenement ... chyba że ma dziecko bezobsługowe , zamkniete w klatce .... bo normalna matka z normalnym dzieckiem , bawi się , wychodzi na spacery , jeździ do znajomych ....itp
a ty weź se gadziną umysłu nie zaprzątaj , pamiętaj zło wraca ze zdwojoną siłą i wierze w to , bo dziś dowiedziałam się ze ktoś kto w chwilach ostatnich złożeczych Harleyowi i nam , dziś stoi nad grobem i wiesz ...mam satysfakcję , bo wtedy powiedziałam , że oby sie nie zdziwił jak to czego życzy memu psiakowi dotknie jego i jego rodzinę ...[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']czemu przenieśli mi twoją galerie z mojej subskrypcji?????????
:diabloti:[/QUOTE]

Dokad ci przeniesli?Ja to w ogole nie wiem o co tu kaman na tym nowo dogo....

[quote name='malawaszka']pewnie edytowałaś posta... mnie po edycji miesza w subskrypcjach :shock:

Aga ale masz fajnie - własny FAN CLUB :roflt:[/QUOTE]

sces autograf?

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ulice Aguś , ulice ... zoba jaką bedzie pinda miała pożywke ...wszystkich będzie widzieć , wszystko słyszeć , a moze jakby sie za robote wzięła to by jej sie głupot odechciało ... atak swoją drogą to mając małe dziecko to ONA ma czas na klikanie ???? ewenement ... chyba że ma dziecko bezobsługowe , zamkniete w klatce .... bo normalna matka z normalnym dzieckiem , bawi się , wychodzi na spacery , jeździ do znajomych ....itp
a ty weź se gadziną umysłu nie zaprzątaj , pamiętaj zło wraca ze zdwojoną siłą i wierze w to , bo dziś dowiedziałam się ze ktoś kto w chwilach ostatnich złożeczych Harleyowi i nam , dziś stoi nad grobem i wiesz ...mam satysfakcję , bo wtedy powiedziałam , że oby sie nie zdziwił jak to czego życzy memu psiakowi dotknie jego i jego rodzinę ...[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Normalni ludzie to w ogole maja znajomych....A w tym przypadku ciezko mowic o normalnosci....
Wiesz,ze ja to dobra dusza jestem,staram sie przynajmniej, ale tez powiedzialam DOSC...jesli ktos zle zyczy mnie,mojej rodzinie to niech ma gorzej. I dlatego nie dziwie Ci sie,ze masz satysfakcje.Tez bede miala ..mam nadzieje:-)



Nogi mi wchodza do doopy....Mialysmy dzis babski wypad jak co srode niby,ale pare srod mnie ominelo,dzis powiedzialam : wystarczy....Nazarlysmy sie,opily kawy,piniedzy wydaly jak te gupie a nic nie kupilam....dziwne....Pare drobiazgow dla Okrusia-oczywiscie niezbednych hihi i nieco ozdob swiatecznych....Juz mnie dopada pomalu goraczka przedswiateczna....chcialam kupic Dilusiowi rogi losiowe...tylko nie wiem czy mu przypadna do gustu??;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Dokad ci przeniesli?Ja to w ogole nie wiem o co tu kaman na tym nowo dogo....

[/QUOTE]

wiesz co była gdzies zgubiona ale ja juz znalazłam :evil_lol:

jak tam dziś wielki brzuch z wsadem :multi:
mój wymusił na mnie spanie na siedząco ZNOWU :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Kup kup łosiowe rożki dla Dilskiego :bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Kupie!Kupie:D

[quote name='Vectra']dlaczemu chcesz przyprawiać piesowi rogi :hmmmm:[/QUOTE]
Ktos komus musi czasem..dla zachowania rownowagi w przyrodzie ( emota diabelska)plus hihi

[quote name='lolka75']rogi losiowe sa kuuuul:loveu::evil_lol::loveu:[/QUOTE]

dlatemuz zakupie;)

[quote name='dbsst']wiesz co była gdzies zgubiona ale ja juz znalazłam :evil_lol:

jak tam dziś wielki brzuch z wsadem :multi:
mój wymusił na mnie spanie na siedząco ZNOWU :evil_lol:[/QUOTE]

Dzis bylam na wizycie.Wielki brzuch sie obnizyl,zawartosc brzucha zostala popukana w lepek przez pania dochtorowa hihi,zostala zwazona i wynik prosze panstwa to cale 2400 zywej wagi,dlugosc 46 cm mniej wiecej. Pani dochtorowa przepowiednia rzucila,ze na swieta bedzie nas wiecej...no zobaczymy....

A potem se pojechalismy do sklepu z panem mezem i kupilismy dziecku nienarodzonemu pare rzeczy....Nie pytajcie po co?hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']


Dzis bylam na wizycie.Wielki brzuch sie obnizyl,zawartosc brzucha zostala popukana w lepek przez pania dochtorowa hihi,zostala zwazona i wynik prosze panstwa to cale 2400 zywej wagi,dlugosc 46 cm mniej wiecej. Pani dochtorowa przepowiednia rzucila,ze na swieta bedzie nas wiecej...no zobaczymy....

A potem se pojechalismy do sklepu z panem mezem i kupilismy dziecku nienarodzonemu pare rzeczy....Nie pytajcie po co?hehehe[/QUOTE]
Ale by Was gwiazdka rozpieściła ;-0

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']
Dzis bylam na wizycie.Wielki brzuch sie obnizyl,zawartosc brzucha zostala popukana w lepek przez pania dochtorowa hihi,zostala zwazona i wynik prosze panstwa to cale 2400 zywej wagi,dlugosc 46 cm mniej wiecej. Pani dochtorowa przepowiednia rzucila,ze na swieta bedzie nas wiecej...no zobaczymy....

A potem se pojechalismy do sklepu z panem mezem i kupilismy dziecku nienarodzonemu pare rzeczy....Nie pytajcie po co?hehehe[/QUOTE]

no to super fajnie, że już za chwileczke już za momencik :D

to po co kupiliście te pare rzeczy hahahahha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']


Dzis bylam na wizycie.Wielki brzuch sie obnizyl,zawartosc brzucha zostala popukana w lepek przez pania dochtorowa hihi,zostala zwazona i wynik prosze panstwa to cale 2400 zywej wagi,dlugosc 46 cm mniej wiecej. Pani dochtorowa przepowiednia rzucila,ze na swieta bedzie nas wiecej...no zobaczymy....

A potem se pojechalismy do sklepu z panem mezem i kupilismy dziecku nienarodzonemu pare rzeczy....Nie pytajcie po co?hehehe[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
będzie dzieciatko pod choinkę :multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie pytam :p

ale poka co kupiłas :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Aga!!! Nie rodź w Wigilię :shake: Okruch całe dzieciństwo będzie niepocieszony :shake:
Zaciśnij co trzeba i urodź PO lub dużo PRZED :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]13.12 ...rocznica stanu wojennego :razz:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co tu tak cicho???? :roll::roll: czyżby...... :roll::roll:

zaciskaj do 2010 :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]dziś 10 ;) Aga do 13 dociągniesz :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...