Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='agbar']nie moge sie odnalezc....i nie podoba mi sie ten nowy design...ta biel mi oczy zabija....[/QUOTE]
Mnie niby wsio działa ale nie wiem gdzie czego szukać....wszystko jest w innym miejscu, nie jest to zupełnie intuicyjnie przemyślane. A poza tym aby wejść z wątku do subskrypcji muszę rozwijać szybkie menu.......porażka!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]otóż to ...i zasubskrybowane tematy mi nie działają ..musze szukac


Jak łapka ??[/B][/COLOR][/QUOTE]

Mnie juz subskrypcje dzialaja,tylko obrazkow zadnych nie widze....znaczy emotkow
Lapka nieco opuchnieta i boli ale nic nie robie,staram sie ja oszczedzac...dobrze ze wczoraj nakulalam pierogow to obiadek mam z glowy:)

[quote name='apple']Mnie niby wsio działa ale nie wiem gdzie czego szukać....wszystko jest w innym miejscu, nie jest to zupełnie intuicyjnie przemyślane. A poza tym aby wejść z wątku do subskrypcji muszę rozwijać szybkie menu.......porażka![/QUOTE]

Jeszcze raz powtorze : design do doopy....niby dziala ale jakos to ..nie jest moje dogo....przyzwyczailam sie i teraz ciezko bedzie w tym nowym czyms...bleeeeee

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']
Jeszcze raz powtorze : design do doopy....niby dziala ale jakos to ..nie jest moje dogo....przyzwyczailam sie i teraz ciezko bedzie w tym nowym czyms...bleeeeee[/QUOTE]
A najgorsze jeszcze jest to, ze te emoty jakieś inne będą....widze jedną i jest utrzymana w zupełnie innym klimacie niz poprzednie.....a tamte przecież były rewelka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']a ja nie widze zadnych emotkow..buuuu i nie moge sie emocjonowac ..hihihi[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam jedną :cool1:....myślę , że celowo TA by pokazać jaką satysfakcję mają z zamieszania Admini[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple']Ja też i to teraz kiedy mam największe emocje i chętnie bym je ujawniła bez słów bo jeszcze mogła bym za to bana oberwać[/QUOTE]
buhahahahha....

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam jedną :cool1:....myślę , że celowo TA by pokazać jaką satysfakcję mają z zamieszania Admini[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Ala opisz emotke..bo ja nie widze...znaczy widze,jeno krzyzyk?Czyzbym zostala swieta??albo przekleli mnie????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ja mam jedną :cool1:....myślę , że celowo TA by pokazać jaką satysfakcję mają z zamieszania Admini[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
też jedną widzę! A poza tym nie wydaje Ci się Alu ze będą inne emoty niż dotychczas....że tamtych nie bedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']aaaa tez juz widze ..jedna....cool....
W sumie w dupie mam emoty ale wkurza mnie to,ze ich nie widze ...Albo niech sa widoczne albo wcale...
Pewnie sie pojawia niebawem nie wiadomo jak i gdzie i skad....uuuuuuu[/QUOTE]

[B]o to to to ...ta sama emota [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']a ja nie wiem co jest stronę wcześniej napisane bo nie wiedzę!!!!
co to się w nocy działo??[/QUOTE]

Goraczka,skurcze...rozwarcie,maly uciska mi na szyjke macicy ktora skrocila sie do 18mm...a dwa tygodnie temu miala 4cm....
Mam jak najmniej byc w pionie...wiec bede osoba na poziomie;)
Nie dalam sie wyslac do szpitala bo wiem ze ocipnelabym tam....
Najwazniejsze ze chlopak rosnie,ma juz 2kilo:-)

[quote name='Cola']mnie też nie chcą wpuścić na wcześniejszą stronę....ale nie tylko tu :D[/QUOTE]

Mnie do mnie nie chcialo wpuscic

[quote name='apple']A ja przyszłam się przywitać i szukam ciepłego kacika w tym nieprzyjaznym środowisku:roll:[/QUOTE]

witaj:-)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][FONT=Arial]no taaaaa:razz:... jak debe napisała , ze Jasiek będzie starszy od Alexa to sie Alex spiął i powiedział że ni *uj* :diabloti::evil_lol:... on sie też chce tak urodzić :mad::mad:

lygej dziołszka ...lygej i nie stowej :mad:[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

ha ha ha to nasze szyjki moga sobie przybic piatala :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
a czy masz zamiast ruchów liczyć skurcze :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ja jestem polana bo nie wiem ile razy się szamotał ale wiem ile miałam skurczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']nie ma cie i nie ma teraz ja się zamartwiam :/
kliknij chodź słówko[/QUOTE]

Po pierwsze nie lubie nowego dogo.Po drugie zaliczam dola psychicznego.Czuje sie niepelnosprawna.I niech mi nikt nie mowi,ze skurcze przepowiadajace nie bola.Bola jak skurwysyn.Nie mam apetytu,B. mnie zmusza do jedzenia,nienawidze go.Nienawidze jedzenia.Jedzenie smierdzi.Schudlam juz 2kilo.Brzuch mam na kolanach.Czekam na synka z utesknieniem ale wolalabym z jednej strony zeby jednak urodzil sie w terminie a z drugiej mam wrazenie,ze nie wytrzymam ani dnia dluzej....Ciesze,ze sie mamy wszystko dla maluszka przygotowane bo nie wiem kto by to teraz robil....Cala ciaze mimo problemow bylam optymistka ale juz mi sie rezerwy wyczerpaly.Mam nadzieje,ze ten stan niemocy minie bo sie sama ze soba mecze.

Zal mi psa mojego.B. pracuje od rana do wieczora i nie ma czasu na spacery dlugie.Dobrze,ze mam uczynnych sasiadow( tych od swinki morskiej) i mi wymeczaja psa na podworku.Zabieraja go na spacery a on w zamian ....wyzera swince zarcie....Dobrze,ze sa jeszcze tacy uczynni ludzie na swiecie.

Ide wchlonac pare mandarynek to jedyne co mi nie smierdzi i jako tako smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Agus... ja bole przepowiadajace mialam tydzien przed porodem.... czyzby to juz u Ciebie? Na kiedy masz termin? Moj syn urodzil sie 15 dni przed terminem i bylo spoko. Bedzie dobrze, nic sie nie nerwuj i nie martw. poogladaj jakies odmozdzajace komedie, poogladaj zdjecia z wakacji, relaksuj sie a nie otaczaj czarnymi chmurami. Trzymam kciuki Myszko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Po pierwsze nie lubie nowego dogo.Po drugie zaliczam dola psychicznego.Czuje sie niepelnosprawna.I niech mi nikt nie mowi,ze skurcze przepowiadajace nie bola.Bola jak skurwysyn.Nie mam apetytu,B. mnie zmusza do jedzenia,nienawidze go.Nienawidze jedzenia.Jedzenie smierdzi.Schudlam juz 2kilo.Brzuch mam na kolanach.Czekam na synka z utesknieniem ale wolalabym z jednej strony zeby jednak urodzil sie w terminie a z drugiej mam wrazenie,ze nie wytrzymam ani dnia dluzej....Ciesze,ze sie mamy wszystko dla maluszka przygotowane bo nie wiem kto by to teraz robil....Cala ciaze mimo problemow bylam optymistka ale juz mi sie rezerwy wyczerpaly.Mam nadzieje,ze ten stan niemocy minie bo sie sama ze soba mecze.

Zal mi psa mojego.B. pracuje od rana do wieczora i nie ma czasu na spacery dlugie.Dobrze,ze mam uczynnych sasiadow( tych od swinki morskiej) i mi wymeczaja psa na podworku.Zabieraja go na spacery a on w zamian ....wyzera swince zarcie....Dobrze,ze sa jeszcze tacy uczynni ludzie na swiecie.

Ide wchlonac pare mandarynek to jedyne co mi nie smierdzi i jako tako smakuje.[/QUOTE]
1. tez nie lubię nowego dg :mad:
2. też zaliczyłam dół i całą tą oprawę i dziś myślę, że to jest przygotowanie do porodu - jest mi obojętne jak go wyjmą i kiedy chce już być swoim ciałem dla siebie. Jest szansa, że Ci przejdzie. Ja mam teraz w drugą stronę wszystko ustało!!!! Mam przypływ energii i jest mi tylko źle, że ostatnie chwile "wolnosci" jestem udupiona ale dziś planuje spędzić aktywny dzien na tyle ile się da............może i Ty tak będziesz miała, że przejdzie dolina przejdą skurcze (mnie akurat nie bolały)
Wczoraj znowu byłam na izbie - szyjka jest jeszcze mniejsza pomimo oszczędnego trybu życia jaki mialam zalecony - podjełam decyzję mam to w dupie robię to na co mam siłę. Wczoraj sprzątałam, dziś jade na "miasto" i jak starczy sił sprątam dalej :razz:
3. zazdroszczę że możesz jeść mandarynki - skacze mi po nich cukier i niestety nie mogę ich jeść jedyne co trzymalo mnie przy życiu :evil_lol:
A chudnięciem się nie przejmuj i brakiem apetytu - w życiu tak mało nie jadłam jak w trzecim trymestrze - ja poprostu nie mogę przełknąć staje mi w gardle.
Wiec to chyba są normane oznaki przedporodowe - ale będą jaja jak urodzimy w ten sam dzień :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

trzymajcie się pewnego dnia poczujesz anielski spokój - to będzie juz czas ha ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

Skoro bola to czy aby na pewno to są przepowiadające?:roll:

a tak poza tym to wytrzymasz ;)....jeszcze troszkę, a potem jak urodzisz to Ci bedzie tak dziwnie pusto w środku.....ja po porodzie ciągle sie za barzuch łapałam bo brakowało mi ruchów dziecka:loveu:

A jeść trzeba......:mad:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie straszcie ;) ... ja wcale nie miałam przepowiadających ...Qba se ino raz kopnął i odkręcił kranik ... i sie urodził
Z jedzonkiem też bez przesadyzmu ....ostatnie dzwony by popaskudzić i jeśc co ci sie podoba , na co masz ochote ... potem przez chwilke moze być z tym krucho , więc nie żałuj sobie mandarynek i innych frykasów ;)[/B][/COLOR][/FONT]
:calus:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...