Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='madzia i medor']Tyż Ciem koffffamm:loveu: :loveu:

Buhahhaaaa, a raczej nioch nioch nioch:evil_lol:

Widziałam jaką sobie torbę kupujesz Dealer:cool1: :cool1:[/quote]

hihi..juz widze mine ludzi jak z nia ide:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='dealer']a wez se z dwa kilo:)
foty obejrzala??:diabloti:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]pewnie..ZAWSZE ogladam foty...............:cool1:
dałabyś fote swego łogródecka.....tak piszesz że tam chodzisz...........że masz....................no ciekawam.............
dasz???:razz::razz::razz:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']i leniuch do tego.....:diabloti:
ide na psacer:)
pa[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:-(wracaj ....za ciepło dla Dilerka ......mam przerwe w pisaniu ...a ty se poszłaś:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee nie ić proszeee nieeeeeeeeeeee:placz:[/quote]

juz wrocilam:loveu:

[quote name='madzia i medor']ha ha:evil_lol: Nie zdziwię się, jak Cię będą zaczepaić ipytać o towar:diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

albo jak mnie policja zatrzyma:evil_lol:

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]pewnie..ZAWSZE ogladam foty...............:cool1:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]dałabyś fote swego łogródecka.....tak piszesz że tam chodzisz...........że masz....................no ciekawam.............[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]dasz???:razz::razz::razz:[/COLOR][/B]
[/quote]

przeca byly nie raz...:roll:

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:-(wracaj ....za ciepło dla Dilerka ......mam przerwe w pisaniu ...a ty se poszłaś:placz::placz::placz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

juz wrocilam..Dili padnal...

[quote name='Vectra']gdzies polazła , wracaj natentychmiast :diabloti:[/quote]
wedlug zyczenia:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']juz wrocilam:loveu:




juz wrocilam..Dili padnal...


wedlug zyczenia:diabloti:[/quote]

[COLOR=DarkRed][B]dam Ci Lulkę................padniesz nia też:diabloti:......bo mnie się nigdy nieudało[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']kut ...abo kun....abo pies.....nogi ma cztery i uchi ma dwa i oka dwa...:diabloti:[/quote]

[quote name='madzia i medor']I kikuta tyż ma... :diabloti: :diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale ni ma jajek... to nie pies- to ONO!!!!! uważaj bo ci Dilskiego zlustrują :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='dealer']bo denaturat szkodzi nie tylko na glos.....:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ten biały lepiej wchodzi :evil_lol:

eeee ty... ryszawo ... jezdem!!!!:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']o jak Ty grzeczna i posłuszna jesteś klik , klik :diabloti:[/quote]

smakolyczek jeszcze...dla pozytywnego wzmocnienia:diabloti:

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]dam Ci Lulkę................padniesz nia też:diabloti:......bo mnie się nigdy nieudało[/B][/COLOR][/quote]

a mnie ostatnio coraz czesciej sie to udaje...:razz: dawaj Luske do mnie...dzis mi sie akurat snilo ze mi bulek reke -dlon-odgryzl...musze sprawdzic w senniku co to moze oznaczac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale ni ma jajek... to nie pies- to ONO!!!!! uważaj bo ci Dilskiego zlustrują :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]ten biały lepiej wchodzi :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]eeee ty... ryszawo ... jezdem!!!!:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

cze kobieto szatana.....ja tez jestem i sie nie chwale:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']smakolyczek jeszcze...dla pozytywnego wzmocnienia:diabloti:



a mnie ostatnio coraz czesciej sie to udaje...:razz: dawaj Luske do mnie...dzis mi sie akurat snilo ze mi bulek reke -dlon-odgryzl...musze sprawdzic w senniku co to moze oznaczac...[/QUOTE]
Ja Ci powiem, co to oznacza - Oznacza to, iż niebawem w Twoim skromnym życiu, bez wanny, z brodzikiem, w którym zażywasz leki, bo masz lęki, pojawi się bullek, który odgryzie Ci rączunie:loveu: :loveu: :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']dawaj foty klik klik

i smakołyk [IMG]http://www.osemka.pl/dat/news/images/2889nw.jpg[/IMG][/quote]

no wiesz co.....????? wykurzonego smakolyka mnie dajesz??:crazyeye: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']smakołyczek

[IMG]http://chemia-hurt.com.pl/images/denaturat/denaturat_s.jpg[/IMG]


klik klik[/quote]:multi::multi::multi:[COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]o ten środkowy piłam ...ten w pojscotku:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...