Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='dealer']tylko sie nie przyzwyczajaj..bo to eee tego zboczenie jest:diabloti:[/quote]
O losie:mdleje: Najpierw sama mi mówi,żebym się biła, a potem neguje:shake::shake:
Jak tak można, siać taki mętlik w głowie, tak młodej dziewczynce jak ja:shake: Przecież to mi się na psychice odbije:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']O losie:mdleje: Najpierw sama mi mówi,żebym się biła, a potem neguje:shake::shake:
Jak tak można, siać taki mętlik w głowie, tak młodej dziewczynce jak ja:shake: Przecież to mi się na psychice odbije:shake:[/quote]

tobie juz sie odbilo....tylko nie wiem czym....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']zwolnijcie KKKurde , nie nadążam :placz:

kota mam wyjątkowego :diabloti:[/quote]

wyjatkowo wyjatkowego rzeklabym nawet...taki on jest..hmmm..brakuje mi slowa...o mam! wyjatkowy..jak jego wlascicielka jest uosobieniem spokoju,ladu oraz cierpliwosci...planujesz go rozmnozyc????:diabloti: bedzie WAS wiecej???:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][B]Cześć dziewczyny :) Dogo działa :) huuuuuuuuuuuuuuraaaaaaaaa![/B]
[B]Lecem dalej zanim się znowu spiepsy :grin:[/B]
Papatusie:diabloti:[/quote]

nie krakaj kkkurde!!! lataj nisko i pomalu:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']jedza jedna...wiedzma ple ple....pchla szachrajka.....[/quote]
Jak Ci to powiedzieć:hmmmm: To nie jest normalne, żeby tak na siebie mówić:shake: Musisz udać się na terapię:roll: Ale nie martw się, sercem będę przy Tobie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']wyjatkowo wyjatkowego rzeklabym nawet...taki on jest..hmmm..brakuje mi slowa...o mam! wyjatkowy..jak jego wlascicielka jest uosobieniem spokoju,ladu oraz cierpliwosci...planujesz go rozmnozyc????:diabloti: bedzie WAS wiecej???:diabloti:[/quote]

nie KKKurde :placz: :placz: nieopacznie go pozbawiłam męskości :placz: :placz:
a mogło być tak KKKurde pięknie - setki tysięcy małych , kochanych , miziających się Ivanków :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Jak Ci to powiedzieć:hmmmm: To nie jest normalne, żeby tak na siebie mówić:shake: Musisz udać się na terapię:roll: Ale nie martw się, sercem będę przy Tobie:diabloti:[/quote]

a kysz...a siooo...poszla maro nieczysta, nieumyta.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']nie KKKurde :placz: :placz: nieopacznie go pozbawiłam męskości :placz: :placz:
a mogło być tak KKKurde pięknie - setki tysięcy małych , kochanych , miziających się Ivanków :placz: :placz: :placz:[/quote]

kkkurde nie becz...ino mi wyjasnij jakzes ty go niepatrznie pozbawila tej meskosci:crazyeye: nadeplas mu na nia czy jaki pieron:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']kkkurde nie becz...ino mi wyjasnij jakzes ty go niepatrznie pozbawila tej meskosci:crazyeye: nadeplas mu na nia czy jaki pieron:razz:[/quote]

bład w sztuce lekarskiej :cool1: mieli wyciąć mózg ,a wycieli dzwonka :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']bład w sztuce lekarskiej :cool1: mieli wyciąć mózg ,a wycieli dzwonka :placz: :placz:[/quote]

smutne.....jakze smutne...:placz: i komu teraz bije dzwon....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']a kysz...a siooo...poszla maro nieczysta, [B]nieumyta[/B].....[/quote]
Wiem, wiem, to zazdrość,ja mam wannę, a nie brodzik:cool1: Jak byndziesz grzeczna, to dam Ci się popluskać:cool1: Wodę weź ze sobą, żebym putem rachunków za dużych płacić nie musiała:diabloti:
[quote name='Vectra']bład w sztuce lekarskiej :cool1: mieli wyciąć mózg ,a wycieli dzwonka :placz: :placz:[/quote]
A to peszek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']Wiem, wiem, to zazdrość,ja mam wannę, a nie brodzik:cool1: Jak byndziesz grzeczna, to dam Ci się popluskać:cool1: Wodę weź ze sobą, żebym putem rachunków za dużych płacić nie musiała:diabloti:

A to peszek:diabloti:[/quote]


a ostanio mi sie w zaufaniu zwierzalas ze masz wode na lewo podpieta to o jakich ty mi tu rachunkach?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rany , jakie marnotrawienie wody .............. :diabloti:
myć sie będziecie ? po co :diabloti:[/quote]

ja sie nie myje...mam tylko brodzik....a i najpiekniejszy brodzik-a taki mam -bez baterii prysznicowej to...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']a ostanio mi sie w zaufaniu zwierzalas ze masz wode na lewo podpieta to o jakich ty mi tu rachunkach?:razz:[/quote]
Zdrajczyk:diabloti::diabloti:
[quote name='Vectra']rany , jakie marnotrawienie wody .............. :diabloti:
myć sie będziecie ? po co :diabloti:[/quote]
Tyż tak myślem, że raz na miesiąc, to wystarczy,bo potem się dziwnie ludzie zaczynają odsuwać nie wiedzieć czymu :niewiem::niewiem:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']

Tyż tak myślem, że raz na miesiąc, to wystarczy,bo potem się dziwnie ludzie zaczynają odsuwać nie wiedzieć czymu :niewiem::niewiem:[/quote]
może na intensywne perfume se psiknęłaś ? :razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']może na intensywne perfume se psiknęłaś ? :razz: :razz: :razz:[/quote]
O tym nie pomyślałam:hmmmm: Ja topo pół buteleczki z każdej, bo nie mogłamsię na żadną zdecydować:niewiem:Wszytkie mi siem podobały:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']O tym nie pomyślałam:hmmmm: Ja topo pół buteleczki z każdej, bo nie mogłamsię na żadną zdecydować:niewiem:Wszytkie mi siem podobały:loveu::loveu:[/quote]

a poszla mi stad fuuuuu.....a sio muchi a sio....:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia i medor']O tym nie pomyślałam:hmmmm: Ja topo pół buteleczki z każdej, bo nie mogłamsię na żadną zdecydować:niewiem:Wszytkie mi siem podobały:loveu::loveu:[/quote]
widać źle zapachy pomiąchałaś :diabloti: :diabloti: :diabloti: nie ta perfuma na te połówkie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...