Jump to content
Dogomania

Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...


agbar

Recommended Posts

[quote name='dealer'][B][COLOR=purple]uroczyscie informuje ze Dilowaty ma dzis 2 urodzinki:loveu: [/COLOR][/B][/quote]

[COLOR=DarkRed][B]......a ja wczoraj nie mogłam sie dopchac....takie tłumy tutaj były.....
mizianko dla Dillerowatego................wielgachną kość(jak lubi)....i buziaki ode mnie
.a co!! nie brzydzam się całowac:eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]poprosze... szukam współczucia :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]moge ci sie wypłakać w ramie?? i zasmarkac ci rękaw?? [/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]

[B]wypłakac mozesz....nie ma problemu.....:diabloti: [/B]

[B]mysle ze ze współczuciem to powinnas spróbowac u Vectry lub u Madgy...one sa bezkonkurencyjne w tej kwestii...:diabloti: [/B]


[B]ale z tym smarkaniem...to nie!!!:shake: [/B]
[B]nie...mam sporo chusteczek ...wiec chetnie sie nimi z Toba podziele w razie potrzeby.......[/B]

[B]a poza tym..[/B]
[B]Twardym trza byc....[/B]
[B]a nie płakac....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]......a ja wczoraj nie mogłam sie dopchac....takie tłumy tutaj były.....[/B][/COLOR]
[B][COLOR=darkred]mizianko dla Dillerowatego................wielgachną kość(jak lubi)....i buziaki ode mnie[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred].a co!! nie brzydzam się całowac:eviltong:[/COLOR][/B][/quote]

ano wszyscy sie wczoraj pchali na urodziny Dilskiego i zamulili dogo:diabloti: ale dzis to nie nasza wina:)
dziekujemy i Dilski liza w nos przesyla:)

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]czesc slicznotko.....[/B]
[B]jak sie czujesz???[/B]
[B]lepiej juz troszke???[/B][/quote]
ano jakby lepiej..jeszczem slabowata ale juz dzis chalupe posprzatalam, papierzyska uporzadkowalam i zaczynam czuc ze zyje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jakby cóś to jestem tu... żyje....:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]2 godziny z teściową to jak wieczność :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
ufff..a juz mialam list gonczy wysylac:) mamusia cie zdenerwowala ze tak chuchasz ogniem?:diabloti:

[quote name='madzia i medor']Cześć Dealerówna:loveu::cool3::cool3::cool3:[/quote]
czesc Medorowna:loveu:

[quote name='Vectra']cześć Dilerska , w morde jak muli :([/quote]
czesc Vectrowa ..nie bede blyszczec elokwencja i powiem : w morde jak muli....dlatego biere knige i ide na slonko...
zajrze potem czy sie odmulnelo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze... didżejko.... wprawiona w extaze ... inaczej.... :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
cze ziom:loveu: napisalabym co wiecej ale sie zmeczylam czekajac az mi sie strona otworzy....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']witaj:multi:
a czy dzisiaj mnie widzisz??
tu jestem :sweetCyb:o tuu:sweetCyb: tutaaaajjj :scream_3: :sweetCyb: :sweetCyb:[/quote]

yyyy gdzie? gdzie?? oooo widzeeeee halo Ewcia:)

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]:multi::multi::multi:[/B][/I][/FONT][/COLOR]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Dealery moje ...;)wątpiąca w istnienie szarej masy:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/I]
[/quote]
a ty czasem nie watpisz....:diabloti:
[quote name='Vectra']czesc Dilerówna[/quote]
czesc malomowna Vectrowna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dealer']yyyy gdzie? gdzie?? oooo widzeeeee halo Ewcia:)


a ty czasem nie watpisz....:diabloti:

czesc malomowna Vectrowna:)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:no czasem wątpię ....szczególnie w połowie tygodnia:eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]opalać sie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:diabloti:mało ci solary......jeszcze słońce nam zabierzesz:mad::eviltong:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...