Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

Jeden ze szczebrzeszyńskich piesków wczoraj pojechał do domu,mam nadzieję,że wszystko szczęśliwie się ułoży i nic nie stanie na przeszkodzie szczęściu psiaka ale pozostały inne . W związku z tym,że na koncie Dorka zostało 417zł mam pytanie, co tą kasą zrobić ,na kogo ją przekazać? Moja nieśmiała sugestia dotyczy oczywiście psów ze Szczebrzeszyna
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc[/url]!!!!!!
Wypowiedzcie się drogie Dorkowe Cioteczki. Pieniądze lezą na moim koncie i się marnują a potrzeb tak wiele...

Link to comment
Share on other sites

I ja rowniez bardzo prosze o kase dla psiakow.Sa dwie sunie,ktore mieszkaja na cmentarzu,od dwoch miesiecy karmie je,poniewaz nie mialam miejsca,gdzie moglabym je umiescic.Jedna z suczek jest w ciazy,zblizaja sie zaduszki,bedzie tlok,samochody,sunie trzeba zabrac.Mam dla nich tymczas,niestety platny,od 1 pazdziernika.Jest tez maly piesek,w tej chwili jest u wetki,zostal potracony przez samochod i ona go leczy,na koszt gminy,chociaz ma obawy czy jej za to zwroca.Ale nie moze go zatrzymac,chce go oddac do schronu,odlaczony od kroplowek prosto do schronu,tak nie mozna.Znalazlby sie dla niego platny tymczas,dlatego bardzo prosze o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Jeden ze szczebrzeszyńskich piesków wczoraj pojechał do domu,mam nadzieję,że wszystko szczęśliwie się ułoży i nic nie stanie na przeszkodzie szczęściu psiaka ale pozostały inne . W związku z tym,że na koncie Dorka zostało 417zł mam pytanie, co tą kasą zrobić ,na kogo ją przekazać? Moja nieśmiała sugestia dotyczy oczywiście psów ze Szczebrzeszyna
[url]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc[/url]!!!!!!
Wypowiedzcie się drogie Dorkowe Cioteczki. Pieniądze lezą na moim koncie i się marnują a potrzeb tak wiele...[/QUOTE]

Koniecznie na psiaki ze Szczebrzeszyna , tyle tam psiakow w potrzebie a kasy NIET :( Te pieniazki to byla by ogromna pomoc dla Szczebrzeszyna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']u mnie jest 16zł nadpłaty za Dorka. Chciałam przelać na kundelkową skarbonke przy okazji comiesięcznej wpłaty mojej deklaracji ale zrobię jak zdecydujecie[/QUOTE]
jak najbardziej,wpłać te 16zł na kundelkową skarbonkę,myślę,że nikt nie będzie przeciwny

Link to comment
Share on other sites

zaraz przeleję te pieniądze,niech przynoszą szczęście innym pieskom i jednocześnie zapraszam na bazarek dla tych "innych":
[url]http://www.dogomania.pl/threads/193574-Wieczorowy-komplet-sp%C3%B3dniczki-trencz-bia%C5%82a-kurtka-na-bezdomn*****-do-7.10.br?p=15452925&posted=1#post15452925[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Wybaczcie, lekko spóźnione życzenia od Dorkowej familii - jesteśmy w kontakcie, Dorek ma się doskonale:)
[QUOTE]
[FONT=Times][SIZE=4][I]Dzień dobry!
Bardzo dziękujemy za mail.Dorek tak wpasował się w życie codzienne, że nawet czasami nie zauważamy ,jak chodzi sobie po domku.Na spacerach szaleje jak nigdy.Zazwyczaj wszystko wącha.Przez to zatrzymuje się przy jednym kamieniu nawet na 2 minuty ,dlatego nazywamy go Wąchacz Praski.Biega na wszystkie strony tak ,że bardzo często za nim nie nadążam (pisze to Marta).Przez przerwę świąteczną wychodzimy z nim na baaaaaardzo dłuuuuugie spacery.Raz zdarzyło się ,iż spacerowaliśmy 2 godziny po parku zapoznając się z różnymi innymi psami i wiewiórkami ,za którymi Dorek uwielbia biegać.Niestety boi się petard.Gdy jakąś usłyszy od razu wstaje ze swojego kocyka śmierdziuszka i z podkulonym ogonem, przestraszoną miną oraz "złożonymi" uszami truchta pod drzwi.Mamy dla niego dobry lek na uspokojenie i sylwestra spędza z nami. [IMG]http://www.dogomania.pl/Users/Ma%C5%82gosia%20Studio/AppData/Local/IM/Runtime/Message/%7B55784CAC-13C3-42C6-BDBD-B9040A5B320C%7D/Show%5CUntitled3.gif[/IMG] [/I][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times][SIZE=4][I] Serdecznie pozdrawiamy i życzymy szczęśliwego Nowego Roku[/I][/SIZE][/FONT].
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Ci za ta wiadomosc,ciesze sie z doreczkowego szczescia,tymbardziej,ze dopiero teraz poznal ludzka dobroc,przez tyle lat siedzial w rozlatujacej sie budzie zapomniany przez "opiekunow",kogo obchodzilo,ze Dorek boi sie petard,niejednego sylwestra siedzial w kacie budy trzesac sie ze strachu.Ale teraz szczescie usmiechnelo sie do niego,trafil do wspanialych ludzi:lol:,ktorzy otoczyl go prawdziwa miloscia.Zycze wszystkim staruszkom takich domkow.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Pozdrowienia od Dorka!
Ma się dobrze, uwielbia jeździć na działkę i tam udawać dzikiego psa, nie chce jeść karmy Cold River Wolfsbluta:evil_lol:, kocha na zabój Martę:)
Wystąpił drobny problem behawioralny, którego ofiarą padły...buty i kurtka:crazyeye:
Problem jest pod kontrolą - dam znać, jak uda nam się go rozwiązać. Jestem w kontakcie i czuwam;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...