Jump to content
Dogomania

Dorek w swoim wymarzonym domku!


DORA1020

Recommended Posts

No proszę Cię....bazarki???Licytacja??O czym Ty babo gadasz????Moj sprzet od lat nie uzywany w garażu zamkniety LEŻY-;) akumulator wyczerpany a tego typu prostowników juz nie kupisz nawet na giełdzie staroci...a i serwizy zbyt nowoczesne na naaprawe..no to kto to kupi????Szkoda czasu na bazarki....A tY JESZZCE O WYRÓŻNIENIU....??hahahahha...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ivette3']My nie napaliłyśmy się :evil_lol: nas zaczadziało:evil_lol:...na takim jednym wątku przez ponad tydzień smrody takie bąkały, ,że nam do dziś oczy mgła zasłania:-(:evil_lol:[/QUOTE]
taaaaaakkk???no co TY...KAsiu....ja nic nie wiem..a wlasciwie to jak ja sie nazywam???;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia']Gonia- jest szansa, że Cię myla ze mną z tym awanturnictwem, pamiętaj.
Jezu, jak Wy tu świntuszycie:-)[/QUOTE]
MY???Swintuszymy???No gdzieeeeeeeeeeee....my takie grzeczne....a ja wlasnie sie zastanawialam, gdzies Ty sie kobito podziala:)tak tak..na pewno mnie myla z Toba...ja jestem niespotykajnie spokojnym człowiekiem i małomównym...tylko, ze mna ciagle manipuluja...:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']POszly juz spac!!!!!!Nie bede przeca do tego uzywac talentu swojego manipulatorskiego...:D..i [B]mam tylko nadzieje, ze mod nas nie opr za te konwersacje jajcarsko- filozoficzne[/B]:)[/QUOTE]

Co najwyżej pomyśli, że wpisy robicie pod wpływem dopalaczy:evil_lol:

A propos manipulacji;)
Jesteś tam taka grzeczna i słodka, że faktycznie aż za bardzo:evil_lol:.
Cieszę się też, że wytrzymałaś to wszystko ciśnieniowo;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Podnosimy Dorka - Stworka! :-)[/QUOTE]

To ja pójdę za przykładem rozsądnych ( majgi znaczy się :evil_lol: ) i zrobię wpis standardowy :lol:


( a tak na marginesie- majdze to łatwo utrzymać równowagę psych. - bo ma konszachty z egzorcysyami i demony ją omijają :razz: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...