Jump to content
Dogomania

Baster - Już w nowym domu !!!!!


marlenka

Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

psy z tej rewelacyjnej gminy Grabów jeździły prosto do tego potwora Biedrzyckiej, a ona to w zeszyciku zapisywała, dla gminy była wygodna - szybka i tania utylizacja

wiem to na pewno - widziałam dokumenty, dotyczy to 2008 roku

możemy trochę sponiewierać gminę - mam taki swietny gotowiec z trudnymi pytaniami, ale przyślijcie mi na PW tekst tego co już wysłałyście żądanie odpowiedzi się opłaca - po pół roku walki z moją gminą Żabia Wola nagle mają podpisane wszystkie umowy i podstronę adopcyjną na portalu gminy

gnębiłyśmy ich z Arką cierpliwie i pisałysmy skargi, mogę zrobić taką akcję do tej gminy, z Wieteską (powiatowy wet) jesteśmy w dobrych stosunkach po Krężelu więc też pomoże

dajcie znać czy się zgadzacie to Wam jeszcze dziś to pismo wstawię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']psy z tej rewelacyjnej gminy Grabów jeździły prosto do tego potwora Biedrzyckiej, a ona to w zeszyciku zapisywała, dla gminy była wygodna - szybka i tania utylizacja

wiem to na pewno - widziałam dokumenty, dotyczy to 2008 roku

możemy trochę sponiewierać gminę - mam taki swietny gotowiec z trudnymi pytaniami, ale przyślijcie mi na PW tekst tego co już wysłałyście żądanie odpowiedzi się opłaca - po pół roku walki z moją gminą Żabia Wola nagle mają podpisane wszystkie umowy i podstronę adopcyjną na portalu gminy

gnębiłyśmy ich z Arką cierpliwie i pisałysmy skargi, mogę zrobić taką akcję do tej gminy, z Wieteską (powiatowy wet) jesteśmy w dobrych stosunkach po Krężelu więc też pomoże

dajcie znać czy się zgadzacie to Wam jeszcze dziś to pismo wstawię[/QUOTE]

Oczywiście ze się zgadzam , trzeba z tym zrobić porządek .

Link to comment
Share on other sites

Pan
Euzebiusz Strzelczyk
Wójt Gminy Grabów nad Pilicą
ul. Kazimierza Pułaskiego 51
26-902 Grabów nad Pilicą,
fax (+48 4[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_cool.gif[/IMG] 662-70-52


Szanowny Panie Wójcie,

Otrzymaliśmy niepokojące informację dotyczące sytuacji bezdomnych zwierząt w Pańskiej gminie. Szczególnie niepokoi nas los bezdomnego psa błąkającego się w lesie w okolicy............... . Według posiadanej przez nas wiedzy o sytuacji tego psa byli wielokrotnie urzędnicy Urzędu Gminy, którzy nie wykazali woli zajęcia się tą sprawą.

Pragniemy przypomnieć, że art. 7 ust. 2 [I]Ustawy o samorządzie gminnym[/I] nakłada na gminy obowiązek realizacji zadań własnych wynikający z ustaw.

Ustawa o ochronie zwierząt w art. 11 ust 1 jednoznacznie definiuje jedno z nich: [I]„[/I][I][FONT=TimesNewRomanPSMT]Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do zadań własnych gmin.”[/FONT][/I]

[FONT=TimesNewRomanPSMT]Oznacza to, że uchylanie się od obowiązku złapania i zapewnienia opieki bezdomnemu zwierzęciu jest uchyleniem się od wykonania zadania własnego gminy wynikającego z ww. Ustawy.[/FONT]

W związku z powyższym apelujemy do władz Gminy Grabów o postępowanie zgodne z obowiązującym w Rzeczpospolitej prawem – odłowienie i zapewnienie schronienia bezdomnemu psu, najlepiej we współpracy z organizacjami pozarządowymi mogącymi służyć doświadczeniem i wiedzą w takich działaniach i mieszkańcami gminy zaangażowanymi w zapewnienie bezdomnym zwierzętom godziwych warunków do życia.

Realizacja tego zadania ma wymiar nie tylko humanitarny podczas śnieżnej i mroźnej zimy, ale również oznacza poprawę bezpieczeństwa mieszkańców i gości Gminy.

Na koniec uwaga o mniej formalnym charakterze. Za kilka dni będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. W tradycji chrześcijańskiej Zbawiciel przyszedł na świat wśród zwierząt, gdy ludzie odmówili Jego rodzinie schronienia. To zwierzęta były świadkami Jego narodzin, to zwierzęta użyczyły Mu ciepła i dachu nad głową, którego nie chcieli dać ludzie. Jest to jeden z najważniejszych symboli naszej kultury. Zasiadając do wigilijnej wieczerzy w cieple domowego ogniska, proszę więc pamiętać o tym bezdomnym, głodnym i zmarzniętym zwierzaku błąkającym się w lasach Pańskiej gminy, któremu jedną decyzją może Pan odmienić los.

Z poważaniem



Do wiadomości:
Przewodniczący Rady Gminy Grabów nad Pilicą


To jest to pismo , a ja wczoraj odwoedziłam Bastera i jest taki milusi , podchodził do krat i nadstawiał się do miziania . Jamor dzis ma go zabrać do spa bo strasznie skołtuniony jest , zrobi się dziś Barter na bóstwo to będzie super pies .

Link to comment
Share on other sites

anawa przekazała 130zł po Kojocie dla Wilka z mojego podpisu :loveu:

Wilk w niedzielę pojechał do domu, a 130zł zostało u Jamora.

Dzielimy kwotę na pół, po 65zł dostaje Baster i Nora.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/175637-NORA-piAE-kna-ON-ka?p=13774183#post13774183[/url]

Zatem Baster ma dodatkowo u Jamora 65zł po Kojocie

Anawa dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']anawa przekazała 130zł po Kojocie dla Wilka z mojego podpisu :loveu:

Wilk w niedzielę pojechał do domu, a 130zł zostało u Jamora.

Dzielimy kwotę na pół, po 65zł dostaje Baster i Nora.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/175637-NORA-piAE-kna-ON-ka?p=13774183#post13774183[/url]

Zatem Baster ma dodatkowo u Jamora 65zł po Kojocie

Anawa dziękujemy![/QUOTE]

Wiesz co żeby nie było , bo Anawa przekazała jakies 130 zł na Karmelka po Kojocie czy to nie są oby te same pieniądze??Kurcze zeby nie narobic bałaganu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']Chyba tak, ale Karmel znalazł dom, nim zdążył wykorzystać pieniądze, tak samo jak nasz Wilk i ta kasa tak przechodzi z psa na psa, ale jeszcze się upewnię.[/QUOTE]

Karmel wykorzystał te pieniądze bo ja dopłaciłam Jamorowi róznice tylko na ten czas kiedy Karmel był u niego . Napisałam już do Anawy , żeby nie było że Karmel "wisi" Jamorowi kasę . Niech Anawa wyjaśni sprawę bo w tej chwili dzielimy skóre na niedzwiedziu :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']a, no to może jeszcze coś zostało, zapytam[/QUOTE]

Już wiem ciotka wszystko . To nie sa te same pieniądze :) z Kojota zostało więcej więc Anawa podzieliła . Także bardzo Ci dziekuję za kasę na Bastera , konto podane w pierwszym poście wpisz tylko proszę swój nick i że na Bastera żebym nie zdefraudowała co nie co :)

Link to comment
Share on other sites

Te pieniądze są już u Jamora, bo Kojot poszedł a pieniądze zostały.

Przy rozliczeniu z Jamorem trzeba krzyczeć, że 65zł jest po Kojocie, co miało być dla Wilka, ale Wilk też poszedł, no wiem, wiem, kręćka można dostać, ale na pewno Jamor się połapie, ja też mu powiem. Z Basterem dzielimy się na prośbę anawy, no i dlatego, że potrzebuje wsparcia.

Zapraszamy też na atek Nory, któa się z Basterem podzieliła i niedługo będzie u Jamora
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175637-NORA-piAE-kna-ON-ka?p=13775068#post13775068[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...