Jump to content
Dogomania

Taste of the wild


MissKobieta

Recommended Posts

Przerzuciłam się na TOTW z rybą kilka dni temu, kiedy łupież i rewolucje kupowe po Husse Valp Maxi stały się nie do zniesienia. Przejście poprzedziłam 2 dniową dietką (wszystko odstawione, tylko kleik ryżowy z omeganem), teraz tylko suche, łupież widocznie mniejszy, kupony też. Zobaczymy jak będzie dalej, pewnie jeszcze za wcześnie na wyroki. Wyżeł wcina karmę jak gupi, ale niejadkiem to on nigdy nie był hehe :)

Link to comment
Share on other sites

Różnie bywało na różnych karmach. Ale to co teraz jest po rybnym TOTW to jakaś makabra.

Włos suchy, sypiący się nie do opanowania :( Może ktoś miał podobną sytuacje i może mi polecić jakiś specyfik. Obecnie mały jest na Forza10 z jeleniem.

Myślę że odpadają wszystkie rybne wynalazki.

Link to comment
Share on other sites

Oleje najlepsze i biotyna. Polecam biotynę firmy Mikita, tania i bardzo wydajna: [url]http://animalia.pl/produkt,23971,mikita-megavit-amino-biotin-duze-opakowanie-150-szt.html[/url]

Skoncentrowany olej Efa Oile: [URL]http://animalia.pl/produkt,4841,efa-olie-krople-30-ml.html[/URL]

Albo olej Fatromega: [URL]http://www.mksklep.pl/fatro-fatromega-1000-ml-p-7369.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Rumi.']czemu lepiej odczekać? w zooplus ostatnio zamawiałam i było wszystko ok(data ok)[/QUOTE]

Właśnie wysłałam dziś pytanie do zooplusa , odnośnie tego , czy sprawidzili te opakowania , mam nadzieje że jutro dostanę odpowiedź , i jeśli wszystko będzie oki , jutro zamówię.Jeszcze takie pytanko , suczka wybredna , który rodzaj wybrać ?:)

Link to comment
Share on other sites

ja na szczęście takich problemów nie mam, moje wszystko pochłaniają ;) szczególnie TOTW, myślę że najlepiej wybrać po prostu smak który najbardziej jej zwykle odpowiada, moje jadą na zwykłej Wetlands Canine i bardzo im smakuje, próbowałam inne ale chyba tą najbardziej lubią

Link to comment
Share on other sites

Ja zamawiałam 2 tygodnie temu karmę TOTW z e-karmy i jest z dobrej partii. Jutro powinien przyjechać kolejny worek. Więc powiem co i jak.

[quote name='Jara']Na zooplusie mogą już mieć karmę ok, bo e-karma (chyba) nadal ma z tą data ważności, ale twierdzą, że karma jest z dobrej partii.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, słusznie, czy nie, ja kupiłam TOTW w promocji na e-karma za pierwszym razem, niby seria wycofana w stanach. Wszystko jest ok, żadnych objawów. Pies wcina aż miło. Teraz zamówiłam w zooplusie tylko dlatego, że potrzebowałam większych granulek, aw formule puppy, są naprawdę drobne :/

Link to comment
Share on other sites

Najpierw miałam zamawiać u kar-ma , później na zooplus , a wyszło że zamówiłam Taste of The Wilda w promocji , za 2 x 6,5 kg zapłaciłam 135 zł.
Poprosiłam jeszcze o dodatkowe próbki TOTWa z kaczką , i bizonem , jeśli wy prosiliście o jakieś próbki , otrzymywaliście je ?

Link to comment
Share on other sites

Za 135 zł jest w e-karmie. Niestety karma pochodzi z tej "skażonej partii". Swoją drogą to ciekawe, że jest w tak niskiej cenie, a nowa partia już w normalnej (115.00zł za 6,8kg) i sprzedawana jako pełnowartościowy produkt :D A sklep twierdzi, że nie ma róznicy.
Z tego co wiem, nie ma próbek tej karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Za 135 zł jest w e-karmie. Niestety karma pochodzi z tej "skażonej partii". Swoją drogą to ciekawe, że jest w tak niskiej cenie, a nowa partia już w normalnej (115.00zł za 6,8kg) i sprzedawana jako pełnowartościowy produkt :D A sklep twierdzi, że nie ma róznicy.
Z tego co wiem, nie ma próbek tej karmy.[/QUOTE]

Czyli jednak jest coś na rzeczy, trafisz albo nie trafisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Za 135 zł jest w e-karmie. Niestety karma pochodzi z tej "skażonej partii". Swoją drogą to ciekawe, że jest w tak niskiej cenie, a nowa partia już w normalnej (115.00zł za 6,8kg) i sprzedawana jako pełnowartościowy produkt :D A sklep twierdzi, że nie ma różnicy.
Z tego co wiem, nie ma próbek tej karmy.[/QUOTE]

Na stronie e-karmy , tego dwupaka pokazany jest wydruk z badań [url]https://ekarma.iai-shop.com/data/include/cms/wyniki-badan/wyniki-badan.pdf[/url].
Jeśli faktycznie przyślą mi skażoną partię napisze do nich , oby nie była :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...