Jump to content
Dogomania

psiaki i kotki z lecznicy pod Wwą - co tydzień przepadają! aktualności na końcu wątku


mru

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A do Dr Lucy pisałaś?


A tu znalazłam w necie zdjęcia terierka, który bardzo podobny do tego w przytulisku. Prawie rasowiec...

[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Beata/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Beata/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-1.png[/IMG]http://www.canadasguidetodogs.com/customergraphics/amblegreen/norfolk.jpg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']GDYBY nie skarpetki - to klon...ANIOŁ MIAŁ TAKIE SAMO FUTRO --- zanim zaczął chorowac...KLON
a na ile jest oceniony ten pies lat???jak na rok - to znaczy, ze syn ANioła

p.s.
Czajnika nie znam - Koosiek - skad ty go do mnie przypisałaś?[/QUOTE]
Jeszcze różni ich biały krawat, ten ma wielki, rozbudowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']GDYBY nie skarpetki - to klon...ANIOŁ MIAŁ TAKIE SAMO FUTRO --- zanim zaczął chorowac...KLON
a na ile jest oceniony ten pies lat???jak na rok - to znaczy, ze syn ANioła

p.s.
Czajnika nie znam - Koosiek - skad ty go do mnie przypisałaś?[/QUOTE]

Nie wyobrażam sobie Anioła takiego... :-(

Kurcze, na pewno tego Czajnika nie kojarzysz? Wydawało mi się, że widziałam podobnego chyba na jakimś radomskim.
Jestem uparta i znalazłam ;) Chodziło mi o tego psiaka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/195056-Schronisko-w-*RADOMIU*-setki-wpatrzonych-w-kraty-oczu-czeka-na-pomoc!?p=15857420&viewfull=1#post15857420[/url]

Golf, pisała do Ciebie pani w sprawie Bigusia? I jeszcze jedna, w sprawie Siwej?

Link to comment
Share on other sites

Na giełdzie zaden pies nie zmienił własciciela.
Znaczy wszystkie są a nawet więcej, dziś ma przyjechać jakiś duzy szczeniak, który od soboty wprowadził sie na posesie pewnej pani.
Bigus wybrał wolność i zwiał.
Jest jedno miejsce dla szczeniaka, jedno z Leśna i to koniec. Znów przepełnienie (sa dwa psy w opcji hotelowej, wykwaterowanych powodzian).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']
Golf, pisała do Ciebie pani w sprawie Bigusia? I jeszcze jedna, w sprawie Siwej?[/QUOTE]
w spr Bigusia nikt nie dzwonil, a w psr Siwej pisala pani ze moze jej zapropnowac miejsce w swoim hotelu.Odplatnie oczywiscie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...