Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Danuś widziałam już nowe wieści u Chanelki i bardzo się cieszę!
Oby teraz tylko nasza Rudzinka szybko domek znalazła i to stały a nie tymczas!
Ja też mam teraz głowę kwadratową, jutro albo w sobotę znowu wyjeżdzam, a od października znowu studia się zaczną, ale do naszej Kochanej Rudaski będę zaglądać jak tylko komputer będzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ranias']Rudzinka gotowa na spacerek? Tylko się psinko nie przestrasz, idziemy całą bandą :lol:[/QUOTE]
:loveu:Dzięki kochana cioteczko:loveu:, że masz odwagę zabrać taką bandę na spacerek. Ruda sunieczka łagodna i szkoda, że spacerek tylko wirtualny.
Ciągle mam nadzieję, że przed zimą psina znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

Nikt Cię nie odwiedził psino...nikt nie wyprowadził na spacerek przed nocą...jestem, chociaz późno.
Jak Ci pomóc? Czy kolejną zime spędzisz w schronisku? Czy jestes zdrowa, bezpieczna?
Moge tylko powiedzieć Ci dobranoc....i mieć nadzieję, że kolejny dzień przyniesie dobre wieści dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Czy Ruda ma Allegro?[/QUOTE]
Ruda miała zrobione Allegro przez mestudio, ale nie wiem, czy jeszcze jest aktualne.
[B]Jesli umiesz coś takiego zrobić, bardzo, bardzo prosimy[/B]:multi:
Dane są na pierwszej stronie.
Dzięki kochana za zainteresowanie.

[quote name='Olena84']Ja podnoszę Rudą z rana![/QUOTE]
A ja razem z cioteczką Oleną podnoszę Rudzielca :multi:

Link to comment
Share on other sites

Nie mój pisak nie wątkowy niestety;(, znalazłam go przez wirtualne adopcje schroniska i tak rozpoczęła sie nasza miłość;p. Mysle, że szefowie czy dyrektorzy powinni nagradzac pracownikow za spdzanie wolnego czasu w pracy, kazdemu nalezy sie przerwa i jak ktos w tym czasie robi cos dobrego jak "hop" w naszym przypadku;), powinien dostac premie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...