Jump to content
Dogomania

Ruda-wkońcu w swoim wspaniałym DS u: Klops !


Angel

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dara9']Oj tak z samego rana, jak jeszcze ciemno, cioteczka Dara Cię odwiedza i robi pobudkę:evil_lol:[/QUOTE]
Biedna Rudzinka :shake: ciotka Danka nie da jej spać po nocach, a niedługo ma psina wirtualną pobudkę, robioną przez cioteczkę- porannego skowronka..
Podziwiam Cię Dariu, o tej godzinie wstajesz i widzisz klawiaturę??
Taka cioteczka to skarb. Ledwie wstanie, biegnie do Rudej:loveu:

[quote name='Olena84']Niedługo dobijemy do 100-nej strony.[/QUOTE]
A wtedy........??? otwieramy szampana i pakujemy posag Rudzince na nową drogę:multi:
Oby, oby..

[quote name='ogonek2']jestem z rana :lol:[/QUOTE]
Drugi poranny skowroneczek:loveu: Jesteście niezastąpione:loveu:

[quote name='kameralna']Byłoby wspaniale, gdyby na tej setnej stronie znalazła się o szczęśliwej przeprowadzce Rudzinki :)[/QUOTE]
Byłoby super i jeden szampan nie wystarczyłby, żeby oddać naszą i Rudzinki radość.
Zbieramy na szampana, czy na domek ? :lol:
Cioteczko, może dasz radę zamieścić jeszcze nasz znak firmowy: banerek Rudej? Psina prosi.

Link to comment
Share on other sites

Czy ci ludzie nie czytają gazet, plakatów, które wszędzie wiszą, a jak nie lubią drukowanego słowa, to może do internetowych ogłoszeń ktoś by zajrzał..
@-3.10 w Rybniku wystawa psów [B]rasowych.[/B] Oj będzie kwitnął handel tymi mniej rasowymi pod bramą wystawy, pieski [B]nieszczepione, chore, co kto chce..byle poszło[/B]:angryy: :mad: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Biedna Rudzinka :shake: ciotka Danka nie da jej spać po nocach, a niedługo ma psina wirtualną pobudkę, robioną przez cioteczkę- porannego skowronka..
Podziwiam Cię Dariu, o tej godzinie wstajesz i widzisz klawiaturę??
Taka cioteczka to skarb. Ledwie wstanie, biegnie do Rudej:loveu:

[/QUOTE]

Biedna Rudzinka, ciągle niewyspana ;)

Rzeczywiście niedługo 100 strona, oby szczęśliwa dla Rudej i nas wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ogonek2']ja też się melduję na "nocnej zmianie"[/QUOTE]
To coraz nas więcej, miło :loveu: Gdyby Rudaska miała w realu takie nocne cioteczki, pewnie nie byłaby zachwycona " molestowaniem", ale tutaj możemy ja odwiedzać i może cos nam przyjdzie do głowy, jak szybko znależć jej domek. Im nas więcej, tym lepiej.
Buziaki nocna cioteczko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nocna zmiana zaczyna przysypiać. Ja jeszcze molestuję Rudzinkę, chociaż miałam "przerwę w dogomaniackim życiorysie"- godzinka na tzw życie rodzinne, ale już jestem.
Widzę, że nieliczne niedobitki jeszcze funkcjonują. Nic dziwnego. Rano trzeba zapracować na " luksusy życiowe".
O zimie myślę z obawą, zwłaszcza ze względu na biedaki psiaki- ubiegłoroczna zima i mrozy- i nasza Rudą..
Gdyby znalazł się jakiś domek. Są ludzie, którzy przygarnęliby psiaka, ale jakoś mijają się nasze i ich pragnienia.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje cioteczki za mile slowa! :loveu:

A oto obiecane Allegro Rudej: :lol:

[URL]http://allegro.pl/ta-sunia-to-cudenko-zajrzyj-prosze-i1242619485.html[/URL]

Narazie zrobilam zwykle Allegro, bo jak jest nowe to zazwyczaj ma wiecej wejsc, ale przy odnowieniu zrobie wyroznienie. :)

PS. Tekst "zerżnełam" z poprzedniego Allegro innej osoby, mam nadzieje ze zostanie mi to wybaczone... :oops:

Link to comment
Share on other sites

Co za radość nocną porą!! Myślałam, że już wszystkie nocne aniołki śpią, a tu zjawia się opikuńczy Anioł Stróż, który przybrał imię Sabina. Nie tylko opiekuje się psiną, ale i przynosi jej prezent Allegro.
Wielkie dzięki, stokrotne dzięki:loveu: :loveu:
Teraz można chyba spokojnie iść spać. Dobranoc Aniołku Nocny.:loveu:

[IMG]http://sp.wasilkow.pl/radio/pliki/szampan.jpg[/IMG]

Szampan dla Aniołka Nocnego za prezent przybliżający wolność Rudzince i dla wszystkich cioteczek z dziennej zmiany- z okazji setnej strony, dokumentującej historię poszukiwań domku dla Rudej.
Miłego dnia- za parę godzin!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To nadchodzi i poranna zmiana, trochę dziś zaspała:evil_lol: ale zdąży wejść do Rudej!

Setna strona już nasza, oby to była jedna z ostatnich stron Rudej w schronisku i zbliżała nas do domku dla Rudaska!

Sabinko ślicznie dziękujemy za allegro w imieniu Rudzinki:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Teraz wszystko ruszy się z kopyta ! Zaczną dzwonić telefony, ludziska ustawią się w kolejce po nasz rudy skarb, a my będziemy wybrzydzać i przebierać w domkach, żeby był najlepszy z najlepszych.
Pomarzyć można; pomagamy losowi, wysyłamy cieplutkie myśli w stronę Rudaska.
[B]Musi zadziałać[/B].
Słoneczne, jesienne już - buziaki dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...