Jump to content
Dogomania

Prośba o pomoc- Fundacja Ama Canem


Recommended Posts

Każdy ma prawo do zajęcia w tej sprawie własnego stanowiska i myslę,że nikt za to nie powinien być krytykowany. Można sprawdzić czy to co się o kimś mówi jest prawdą, trzeba tylko chcieć i troszkę się wysilić. Jeżeli ja mam z kimś dobre relacje, widzę zainteresowanie z drugiej strony i otrzymuję propozycję pomocy to raczej trudno było by mi nagle zmienić swoje odczucia do kogoś, po usłyszeniu od kogoś negatywnych zdań. Ktoś musiał się bardzo starać,żeby nagle Pani Justyna zmieniła zdanie o fundacji. Ja uważam,że mimo wszystko należy dawać ludziom szanse, nie należny ich od razu skreślać, bo mają pewne ograniczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uważam również,że nie powinno się skreślać kogoś, bo jednej jeszcze nie wyjaśnionej do końca sprawy. Sprawa jeszcze nie jest zakończona i wiele osób jeszcze nie zna całej prawdy, więc nie można wydawać werdyktu. Chciałabym,żeby jeszcze na tym forum wypowiedziała się Pani Justyna i napisała nam co ma do powiedzenia w tej sprawie i wyjaśniła pewne nieścisłości.

Link to comment
Share on other sites

Masz racje sto co wiecej rozmawialam z przyjaciólką Justyny, której Justyna powiedziała ostatnio, że gdyby wiedziała ile trudu będzie ją to wszystko kosztowało i to bezproduktywnego trudu to by Nobla w życiu nie wzięła. Co więcej teraz jest chora zmęczona, wyczerpana przede wszystkim fizycznie i gdy jej przyjaciele kupili jej świnkę morską na gwiazdkę odmówiła jej przyjęcia z uwagi na to, że nie jest w stanie zająć się jakąkolwiek istotą żywą nawet jeśli byłby to ślimak...

Ponadto po wstępnej bardzo ogólnikowej rozmowie z prawnikiem wiem, że Justyna ma absolutne podstawy do tego, aby wystąpić do prokuratury o naruszenie jej dóbr osobistych i od jutra zacznę ją do tego namawiać. Może to skończy tę bezsensowną nagonkę...

Link to comment
Share on other sites

Uważam,że Pani Justyna jest na tyle dorosła osobą,żeby w końcu zaczęła sama podejmować decyzje, oczywiście nie twierdzę,że nikt ma jej nie doradzać. Pani Justyna zrobi co uzna za stosowne. Jeżeli uważacie mnie za stroniczą osobę to również i wy tacy jesteście, bo znacie Panią Justynę i idąc waszym tokiem rozumowania również nie jesteście obiektywni. Trzymacie się kurczowo jednej strony. I żeby było jasne Pani Justyna również naruszyła dobra osobiste fundacji. Więc nie straszcie,że sprawa trafi do prokuratury. A jeżeli sprawa znajdzie się w sądzie to dopiero wyjdą niezłe kwiatki. Może wtedy nikt nie będzie twierdził,że dana osoba reprezentująca dane stanowisko jest stronnicza. Sprawę rozstrzygnie niezawisły sąd i wtedy prawda wyjdzie na jaw.

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie powiedziałam, że jest bez winy właśnie dlatego chciałam wystąpić w roli mediatora. Mediatora a nie obrońcy Pani Justyny, ale czytając te posty naprawdę myślę, że to nie ma sensu i jeszcze jedno nikogo nie straszę tylko szukam zakończenia sprawy

Link to comment
Share on other sites

Laukaj, ja cie nie krytykuje za to,że w ostateczności stajesz w obronie Pani Justyny. Zakończenie sprawy jest potrzebne i to jak najszybciej, bo cały ten konflikt jest bezsensowny i gdyby wszystko było załatwione jak należy (po przekazaniu psa) to by sprawy nie było. I może dobrze by było,żeby strony załatwiły to między sobą, a my na razie pozostaniemy przy prezentowania naszych stanowisk na forum.

Link to comment
Share on other sites

Aniada ja nie broniłabym Pani Justyny gdyby nie rzuciły mi się w oczy te rzeczy o których napisałam w pierwszym poście i uwierz mi każdej bezstronnej osobie nie przepraszam większości się one nasuwają. Dlaczego sprawa od początku była załatwiana tak a nie inaczej i to przez instytucje, przez ludzi z doświadczeniem, a nie przez laików, którzy nie mają doświadczenia ani z psami ani tym bardziej z osobami niepełnosprawnymi. I jeszcze coś apel jest podpisany z nadzieją na odzew ... Po co skoro jak się okazuje Fundacja wie najlepiej co powinna zrobić .... Dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Uważam,że te pytania to nie domnie tylko bezpośrednio do fundacji powinnaś skierować. Ja nie na wszystko mogę Ci odpowiedzieć. Ja patrzę obiektywnie na tą sprawę choć wiele osób może mieć wątpliwości. Równie dobrze mogę mieć inne stanowisko opowiadając się po stronie Pani Justyny i wtedy mogłabym występować pod innym loginem, ale nie mogę zrozumieć pewnych zachować i postępowania Pani Justyny. Nie rozumiem załatwiania spraw za czyimiś plecami i mówienia do pewnych ludzi co innego, a fundacji co innego.

Link to comment
Share on other sites

Z całym szacunkiem dla wszystkich włączając panią Justynę(pani Justynie zdrowia życzę) i Fundację, zwróćcie uwagę Pańtwo, że mój post jest 109- ty, a nic z tego nie wynika. Czy nie warto już ten wątek zakończyć? Moim zdaniem więcej nie pomożemy sprawie. I tak konflikt muszą rozstrzygnąć strony. To tylko taka drobna sugestia, bo myślę, że nikt nie miał zamiaru nikogo obrażać, a emocje zrobiły swoje. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toga']Z całym szacunkiem dla wszystkich włączając panią Justynę(pani Justynie zdrowia życzę) i Fundację, zwróćcie uwagę Pańtwo, że mój post jest 109- ty, a nic z tego nie wynika. Czy nie warto już ten wątek zakończyć? Moim zdaniem więcej nie pomożemy sprawie...

. To tylko taka drobna sugestia, bo myślę, że nikt nie miał zamiaru nikogo obrażać, a emocje zrobiły swoje. Pozdrawiam.[/QUOTE]
Witam i pozdrawiam Wszystkich wypowiadających się.
"Czas ...",
:),
Dzięki.
:)
Ps.
I przykra wiadomość - pies został oddany (sprzedany)???
Takie wieści do nas doszły.
Oby nie było to prawdą ...

Link to comment
Share on other sites

Dla Wszystkich!
A.Sikorowski pięknie zaśpiewał:
"C F C
Na moim podwórzu jest ściana łaciata
F G
Na ścianie tej dzieci list piszą do świata
C G G7
Ogromny, zbiorowy list
C F C
W tym liście są żale i skargi dziecięce
F G G7
Pisane niedbale, bazgrane naprędce,


C G
Gdy z okien nie patrzy nikt.
F G C
Gdy z okien nie patrzy nikt.

C G C C7
Gdyby te listy czytał świat
F A d
To pewnie by się zmienił
G C F
A mędrcy mądrzy, że aż strach
d G
Milczeli zawstydzeni

Na moim podwórzu jest ściana łaciata
Na ścianie tej dzieci list piszą do świata
Ogromny zbiorowy list.
A ja wam stokrotnie powiedzieć chce - dzięki!
Bo wasze pisanie i moje piosenki
To w mroku zapałki błysk.
To w mroku zapałki błysk.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gataro']Dla Wszystkich!
A.Sikorowski pięknie zaśpiewał:
"C F C
Na moim podwórzu jest ściana łaciata
F G
Na ścianie tej dzieci list piszą do świata
C G G7
Ogromny, zbiorowy list
C F C
W tym liście są żale i skargi dziecięce
F G G7
Pisane niedbale, bazgrane napr....[/QUOTE]
wyraźnie ci się pogorszyło

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...