Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

Ok - w końcu uzupełniam wpłaty:

Wpłaty luty:
Agnieszka103 - 20 zł (02-02-2010)
Sylwija - 20 zł (02-02-2010)
Agucha - 10 zł (za luty i marzec) (04-02-2010)
halbina - 20 zł (08-02-2010)
Agiza - 10 zł (10-02-2010)
AgataSonia - 20 zł (12-02-2010)
Gosia.Marta - 10 zł (08-02-2010)

Wszytskim wpłacającym baaaardzo dziękuję i jednocześnie przepraszam za opóźnienia w aktualizacji. Ostatnio za dużo spraw mi się napiętrzyło....

Tak w skrócie - więcej napiszę przez weekend - dziękuję Wam wszystkim, a szczególnie Lucynie i Lilutosi za wszystko - to dzięki Wam Cynia ma w końcu swoich ludzi...
Jeszcze wstrzymuję oddech czy nic złego się nie wydarzy, ale pomału zaczynam być dobrej myśli....
A co do Demi - jeśli ten domek wypali, to chyba pojadę tam osobiscie do Wrocławia Was wycałować :):)

Ok, biorę się za robotę, bo mnie wyleją ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lilutosi przekazała, że Pani jest po rozmowie z Jamorem i nadal podtrzymuje chęć adopcji. Dostałam namiary i próbujemy coś zdziałać w kwestii wizyty przedadopcyjnej. Z racji tego, że mam zajęty weekend będę mogła podjechać na początku przyszłego tygodnia. Może znajdziemy kogoś, kto szybciej tam dotrze?
Na tę chwilę są duże szanse, że Demi tam znajdzie swój przystanek na resztę życia.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie uda mi się jutro, to może w poniedziałek. Co do jutrzejszego dnia, muszę pogadać z małżem. Jutro wracam do domu o 18,00 i dopiero wtedy mogę pojechać, o ile rodzinka pozwoli. Jestem aktualnie poza domem, wrócę i natychmiast drogę? Dzisiaj się wyjaśni.
Teraz sprawa transportu, jeśli okaże się, że domek wypali. Potrzebne będą fundusze. Myślę, że trzeba zebrać delaracje za luty i przyjrzeć się, ile mamy kasy. Ale to pytanie do natalio ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Jeśli nie uda mi się jutro, to może w poniedziałek. Co do jutrzejszego dnia, muszę pogadać z małżem. Jutro wracam do domu o 18,00 i dopiero wtedy mogę pojechać, o ile rodzinka pozwoli. Jestem aktualnie poza domem, wrócę i natychmiast drogę? Dzisiaj się wyjaśni.
Teraz sprawa transportu, jeśli okaże się, że domek wypali. Potrzebne będą fundusze. Myślę, że trzeba zebrać delaracje za luty i przyjrzeć się, ile mamy kasy. Ale to pytanie do natalio ...[/QUOTE]

Z tego co widzę na pierwszej stronie, po zapłaceniu hoteliku do 21 lutego było 5zł na minusie. Więc jeśli wpłyną wszystkie kolejne deklaracje to powinno być 190zł (na razie jest 105). Chyba dobrze liczę?
Jeśli domek wypali, można nowych panciow poprosić o dołożenie się do transportu. Myślę, że jeśli mogą sobie na to pozwolić, to nie odmówią, w końcu to dla nich Demi będzie wieziona ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Z tego co widzę na pierwszej stronie, po zapłaceniu hoteliku do 21 lutego było 5zł na minusie. Więc jeśli wpłyną wszystkie kolejne deklaracje to powinno być 190zł (na razie jest 105). Chyba dobrze liczę?
Jeśli domek wypali, można nowych panciow poprosić o dołożenie się do transportu. Myślę, że jeśli mogą sobie na to pozwolić, to nie odmówią, w końcu to dla nich Demi będzie wieziona ;)[/QUOTE]

Państwo nadal czekają na wizytę, może jeszcze uda się coś zorganizować.
Co do transportu to państwo powiedzieli że połowę drogi mogą zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj wieczorem na wizycie w Trzebnicy. Domek jednorodzinny z ogrodem. Rodzina z dwiema dziewczynkami w wieku około 10 lat, uśmiechnięci, otwarci, świadomi psiarze. Mieli już pieski, wcześniej wiekową dobermankę, ostatnio labradorkę z chorobą genetyczną nerek - leczoną, jednak nie udało się jej uratować. Przedstawiłam im po krótce historię naszych suczek, wiedzą, że Demi potrzebuje czasu na aklimatyzację, tak było w ogłoszeniu. Są gotowi z nią pracować. Dziewczynki też potrafią obchodzić się z pieskami. Pokazałam i zostawiłam dwa egzemplarze umowy adopcyjnej, Państwo się z nią zapoznali.
Demi będzie pozostawiana sama na krótko, gdyż pani pracuje w domu. Jest przestronny przedpokój z oknem, gdzie w razie czego można ją zostawić jak nie ma nikogo.
Oczywiście dostępny jest też ogród z budą, ale ostatni piesek nie chciał z niej korzystać. Jest tylko taka ewentualność, jeśli suczka wyrazi taką chęć.
Intuicyjnie uważam, że jest to idealny domek dla psa, a Demi chyba szybko zaakceptuje dziewczynki i ewentualnie inne dzieci odwiedzające tą rodzinkę?
Co Wy na to?
Co do transportu, to mogą do środy odebrać ją z Katowic (tam pracuje głowa rodziny) lub w sobotę podjechać w okolice połowy trasy do Warki i przejąć suczkę.

Link to comment
Share on other sites

Mi też brak słów... wszystko wydaje się super :) Jeszcze tylko transport trzeba dogadać. Tu są dwie oferty transportu z Warszawy, za zwrotem kosztów, może się przyda
[url]http://www.dogomania.pl/threads/131533-OferujAE-transport[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-OferujAE-transport-za-zwrot-kosztA-w-Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam ofertę od Pati-c
Transport łączony - bo inny piesek do Poznania - wstępnie w czwartek - koszt 310 PLN.
Jeśli się zgodzicie, mogę zaproponować, aby przyszli właściciele 60 PLN, bo taki koszt wyliczony gdyby Demi pojechała do Piotrkowa, a oni by ją tam odebrali w sobotę.
Natalijo, proszę o wypowiedź. Potrzebne byłoby 250 PLN od Was.

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo, gdyż pan pracuje w Katowicach i tylko sobota wchodzi w grę jeśli ma gdzieś podjechać. Jest też propozycja za 375 Warka - Trzebnica. Z drugiej strony do Katowic z Warki jest 300 km, a więc koszt podobny i psina musiałaby jeździć przez całą Polskę.
Myślę, że najlepiej, jakby Demi trafiła do nowej rodzinki w okolicach czwartku, piątku bo weekend spędzą już wspólnie.
Piszesz Poker, że to kupa forsy, ale odległość też duża, a benzyna kosztuje i ten czas za kierownicą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...