Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='natalijo']Czytałam Wasze opinie.
Powtarzam jeszcze raz - nie wnikam w to DLACZEGO sunie nie mogą zostać u Ninki.
Dla mnie ważne jest to, że nie mają sie gdzie podziać i to, że trafią jutro do Pani Wandy, która nie może ze względu na to, że ma dobre serce i przyjęła psy właśnie od NINKI, utrzymywać ich na własny koszt.

[SIZE=3][B]Ninka, jak będziesz wklej proszę linki do ogłoszeń.[/B][/SIZE][/QUOTE]

Zgadzam się w 1000 % .Trzeba spiąć poślady i pomóc p. Wandzie w utrzymaniu psin - bo tu one grają role główne.

Link to comment
Share on other sites

Podpisuje się pod tym co natalijo pisze. Przypominam że przede wszystkim tutaj pomagamy psom, w tym wypadku sukom!!! Więc jeśli sunie potrzebują pomocy to działaniem zgodnym z naszym sumieniem jest im pomóc. Skoro natalijo zgodziła się po koordynować akcją to znaczy że sunie nie zostaną pozostawione same sobie. (jeśli już nie macie zaufania do Nink)i.

Link to comment
Share on other sites

Ja sie na nic nie zgadzałam, samo jakoś wyszło.
Zwłaszcza jak okazało, się, ze sunie pójdą do Pani Wandy co było moim pomysłem - teraz czuję sie za to odpowiedzialna.
Agiza - witam i dziękuję baaaardzo.
I w końcu wychodzi na to, że to ja będę zbierać pieniądze.
Ok, zaraz poprzesyłam deklarującym numer konta.

Link to comment
Share on other sites

Więc narazie mamy:

natalijo - 50 zł/m-c
Aga-33-76 - 5 zł/m-c

agiza - 10 zł jednorazowo
Szarotka - 50 zł jednorazowo[B][SIZE=4][COLOR=Red]
55 zł miesięcznie + 60 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam nr konta.
Z wpłaceniem wstrzymajcie się do czasu, aż Ninka potwierdzi, że są już u Pani Wandy (Ninki długo tu nie było, więc coś się mogło zmienić).
Jak potwierdzi prześlę zaraz w poniedziałek rano 115 zł, a może uda mi się jeszcze coś od siebie dołożyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Ja sie na nic nie zgadzałam, samo jakoś wyszło.
Zwłaszcza jak okazało, się, ze sunie pójdą do Pani Wandy co było moim pomysłem - teraz czuję sie za to odpowiedzialna.
Agiza - witam i dziękuję baaaardzo.
I w końcu wychodzi na to, że to ja będę zbierać pieniądze.
Ok, zaraz poprzesyłam deklarującym numer konta.[/QUOTE]

Natanijo, głęboki pokłon z wyrazami szacunku. Za Twoją determinację i energię! Za Twoją kreatywność i konsekwencję.
Zdebetuję konto w tej sprawie. W sprawie suń, które razem z Ninką wzięłam na dt. Te moje też były ciut dzikawe i wycofane. Jedna ciut agresywna nawet. Lękliwie agresywna. Udało mi się jednak je wyadoptować obie. Może byłam bardziej konsekwentna i zdeterminowana w tej sprawie, może miałam wsparcie ze strony osób, które pomagały mi je ogłaszać?... Może zaczęłam wcześniej i dlatego się udało znaleźć im panie ukochane? Może zasypałam wątek fotkami i stale byłam obecna na dogo, informowałam na bieżąco... może... nie wiem...
Natanijo, macie ode mnie dla sióstr moich tymczasowiczek po dyszce na każdą od stycznia, póki są w dt u p. Wandy lub hotelu Jamora.
Ninko... myślę, że powinnaś przemyśleć parę spraw... kiedy coś mówi Ci jedna osoba, to kłamstwo, kiedy to coś mówi Ci kilka osób... mam wrażenie, że się pogubiłaś, że wkręciłaś się w coś... z czego trudno jest wybrnąć z twarzą... nadszarpnięta opinia ciągnie się za nami... wtedy albo trzeba natychmiast się pozbierać i po prostu udowodnić sobie przede wszystkim, że tak nie musi być, że doprowadzisz sprawę do końca, że sobie i innym udowodnisz, iż można na Ciebie liczyć! Przecież byłaś za suczki dotąd opowiedzialna i tak ma być dalej, Ninko!
Natanijo niech będzie Ci natchnieniem i przewodnikiem, niech będzie skarbnikiem i księgową, ale to Ty musisz tu być nadal i działać!!! Trzeba wysyłać te privy do ludzi, zapraszać na wątek, prosić o pomoc w ogłaszaniu itp

Link to comment
Share on other sites

halbina....brak mi słów, więc powiem tylko DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
Zaraz wyślę Ci numer konta.
Narazie moja kreatywność kończy się na wysyłaniu PW - zajmuje się tym już cały dzień,ale skutki widać,więc to mnie uskrzydla :):)
Co do ogłoszeń - jak tylko Ninka się pojawi to powie jak wygląda sprawa z ogłoszeniami i jakoś wspólnie się tym zajmiemy, mam nadzieję. Nigdy nie robiłam ogłoszeń, ale cóż człowiek uczy się całe życie :)
Cieszę się, że jest tu już nas więcej - razem wspólnie coś poradzimy.
Co do Ninki - uważam, że to nie czas i miejsce na przenoszenie konfliktów z innych wątków. Dziewczyny ja Was naprawdę rozumiem, ale przeraża mnie to, jak pomyślę ile osób zajrzało na wątek i po przeczytaniu Waszych postów zrezygnowało z pomocy, nie doczytując, że Ninka tu nie zbiera pieniędzy, deklaracji i jedyną osobą która może zawieść jestem ja... Nie odmawiam Wam słuszności, ale czemu tracić na tym wszystkim mają sunie...

Link to comment
Share on other sites

natalijo - 50 zł/m-c
Aga-33-76 - 5 zł/m-c
halbina - 20 zł/m-c

agiza - 10 zł jednorazowo
Szarotka - 50 zł jednorazowo[B][SIZE=4][COLOR=Red]
75 zł miesięcznie + 60 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Pomóc finansowo niestety nie mogę. Ale mogę suniom zrobić ogłoszenia, jeśli będzie trzeba. Potrzebuję tylko gotowego tekstu, bo do takich rzeczy zupełnie nie mam talentu ;)[/QUOTE]

agaciaaa, super! Jak tylko pojawi się Ninka i ustalimy czy i gdzie ogłoszenia są, to na pewno się do Ciebie zwrócę, teraz tak łatwo się mnie nie pozbędziesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Będziesz potrzebowała tekstu? Dostaniesz go:)

Dziękuję za to, że jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

W koncu odalo mi sie zalogowac!!!

Dziewczyny mialy robione ogloszenia tydzien temu, musialy pospadac, albo sie zdeaktualizowac, nie wiem, nie znam sie na tym. Robila je znajoma z forum beagli, z ktora probuje sie skontaktowac.

Zaraz wkleje tekst do ogloszen, spojrzcie i skomentujcie.

//Mam nadzieje, ze ostatni raz prosze o zalozenie tematu: "Nie lubie Niny" i wpisywanie tam swoich uwag. Albo czarne kwiatki. Nie mam zamiaru tlumaczyc sie na kazdym watku, w ktorym pisze. Tutaj nie chodzi o mnie, tylko o psy.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy, będę zaglądać na wątek :)


Aaa i jeszcze jedno chciałam napisać:

[quote name='halbina']a wątek rzeczywiscie znikł... czego dowodem mój banerek... ale znikła chyba też Ninka...[/QUOTE]

Wątek nie znikł, zmieniły się tylko adresy wątków wraz z pojawieniem się nowej dogo ;)
Wystarczy skopiować numerek ze starego linka i wkleić go na końcu tego:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/[/URL]

i proszę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138556[/URL]

Może komuś się przyda do odszukania innego wątku ;)

Link to comment
Share on other sites

2 SUCZKI 8msc W TYPIE OWCZARKA SZUKAJA KOCHAJACEGO DOMU

Sunie sa troche mniejsze niz owczarek, ale braki gabarytowe nadrabiaja charakterem. Sa to typowe psy 'jednego wlasciciela'. Na ich akceptacje, milosc, i szacunek, nalezy sobie zapracowac; ale wlozony trud wynagrodza z nawiazka! Sunie sa nieufne w stosunku do obcych, objawia sie to szczekaniem, a czasem warczeniem przy probie blizszego kontaktu bez ich aprobaty, co czyni z nich wspanialych strozy podworza! Zaden nieproszony gosc nie wejdzie do domu, czy na posesje niezauwazony, a jesli choc troche boi sie psow-nie wejdzie w ogole! Tylko Panstwo, jako nowi wlasciciele musicie wiedziec, ze w/w zachowanie nie wynika z agresji, lecz z leku. Dziewczyny aktualnie boja sie nieznajomych. Nad tym trzeba bedzie popracowac. Lecz gdy juz Wam sie uda przekonac je do siebie, zobaczycie zywe srebro, ktore w nich siedzi! Bedziecie mogli obserwowac jak pieknie sie ze soba bawia, jaka przyjemnosc sprawia im przybieganie na Wasze zawolanie, z jaka latwoscia przyswajaja nowe komendy, oraz domowe reguly. A na koniec pracowitego dnia, jak slodko przychodza sie poprzytulac, i nadstawiaja brzuszek do glaskania. Te wszystkie piekne chwile moga Panstwo spedzic z suniami, jesli zgodzicie sie je zaadoptowac, i zobowiazecie poswiecic im czas i prace, ktore sa potrzebne do stworzenia wiezi na wiele pieknych lat.

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem moga isc osobno, choc serce i podpowiada, ze lepiej beda sie czuly razem.

Jest tez teoria, ze nakrecaja sie wzajemnie, oraz kolejna mowiaca, ze jak nie bedzie psiego towarzysza, to otworza sie na ludzia.

Wolalabym wspolny, dobry domek. Ale tego nie pisalam, bo.. Nie mam pewnosci, czy to bedzie dla nich najlepsze rozwiazanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Aga-33-76 mi też ich strasznie szkoda, ale u Pani Wandy będą miały jak w niebie, zwłaszcza, ze Ninka będzie je odwiedzać. Dziś sytuacja nie wygląda już tak beznadziejnie jak wczoraj, między innymi dzięki takim ludzikom jak ty kochana :)[/QUOTE]

Dziekuje Wam za pomoc dziekuje, ze jestescie!!!:loveu:

Wszystkie negatywne opinie na moj temat powstaly z powodu mojego braku dostepu do netu i dzialania nowego dogo. Chce teraz swoim zachowaniem pokazac Wam jaka jestem naprawde, i ze zalezy mi na psach. Wydaje mi sie, ze jest to najlepsze co moge w tej chwili zrobic (wchodzic w polemiki nie mam zamiaru).

Link to comment
Share on other sites

Ufff dobrze, że jesteś.
Spróbuj ściągnąć od koleżanki linki do ogłoszeń, dzięki temu będziemy wiedziały gdzie trzeba nowe zrobić i wykorzystamy agacie:)
Jak zawieziesz sunie do p. Wandy to daj znać na wątku, to zaraz zrobię przelew.
Powiedz mi, czy będziesz w stanie zaglądać do nich, powiedzmy raz w tygodniu? Zwłaszcza na początku będzie to ważne, skoro one tak bardzo do Ciebie przylgnęły.
Powiedz mi jakie są Twoje możliwości dostępu do neta? Czy dasz radę pojawiać się powiedzmy przynajmniej raz dziennie na wątku, aktualizować pierwszy post, pisać co słychać u suń, wklejać zdjęcia z pobytu u P.Wandy?

Zdjęcia są bardzo ważne -ludzie to wzrokowcy, a do ogłoszeń będą potrzebne najlepsze zdjęcia - takie, które najlepiej oddają osobowość suniek. MUSISZ tu bywać często, w końcu to Ty znasz najlepiej te sunie.
U P. Wandy jest tyle roboty, że ludzie tam pracujący nie będą mieli czasu na robienie fotek i tym podobne rzeczy. Ja z oczywistych względów (odległość) nie mogę tam jeździć, dlatego liczę na Ciebie.
Trochę się tu działo jak Ciebie nie było, poprzeglądaj wątek, jakbyś miała jakieś pytania, wątpliwości, zastrzeżenia to pisz.
Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
Cały dzień prawie wysyłałam PM do ludzi, aż mnie jedna dobra dusza ostrzegła, że za to może grozić zbanowanie :)
Ale trudno - będę wysyłać dopóki mnie nie upomni któryś z moderatorów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Dziekuje Wam za pomoc dziekuje, ze jestescie!!!:loveu:

Wszystkie negatywne opinie na moj temat powstaly z powodu mojego braku dostepu do netu i dzialania nowego dogo. Chce teraz swoim zachowaniem pokazac Wam jaka jestem naprawde, i ze zalezy mi na psach. Wydaje mi sie, ze jest to najlepsze co moge w tej chwili zrobic (wchodzic w polemiki nie mam zamiaru).[/QUOTE]

I o to właśnie chodzi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Moze dom z innym psem albo kotem bylby dobrym rozwiazaniem..? One sa przyzwyczajone do roznych towarzyszy.[/QUOTE]

Sunie są młode. Jak trafią do odpowiedzialnego domku, w którym ktoś będzie z nimi i nad nimi pracować to wszystko dobrze się ułoży.
Teraz nasza w tym rola, żeby taki domek znaleźć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...