Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taniej niż pierwotna, ale zebrać 900zł w jeden dzień graniczy z cudem. Ja podawałm jeszcze wczesniej linka do innego hotelu koło Warszawy. Transport zawsze jakoś się załatwia. Po za tym hotel pod Bogatynią można też spytać. U Wiosny koło Kluczborka. Te hoteliki mniej więcej znam. A ten Twój Ninka koło Poznania, możesz mi wysłać do nich linka??? Adres?? Lub telefon??

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...Tak mi ostatnio chodzi po głowie... W Przyborówku koło Poznania jest schronisko, a właściwie przytulisko prowadzone przez Panią Wandę.... Stamtąd wyadoptowałam moją Dabi. Z tego co wiem to warunki tam są super, a Pani Wanda to osoba o ogromnym sercu. Jakbyś z nią Ninka porozmawiała (najlepiej osobiście), przedstawiła sytuację, to może zgodziłaby się przyjąć sunie na jakiś czas, aż znalazłybyśmy jakiś tani hotelik.
Pozbieramy deklaracje i do czasu znalezienia hoteliku uzbierane pieniądze wysyłałybyśmy Pani Wandzie....
[url]www.uwandy.schronisko.net[/url]
Wiem, że Pani Wanda ma mnóstwo psiaków i pewnie nie byłaby zadowolona, że chcę ją wpakować w opiekę nad jeszcze dwoma, ale jutro już sobota.........
Trzeba by zająć się na całego zbieraniem deklaracji, żeby Pani Wanda nie musiała sama płacić za ich utrzymanie...
Spróbuj! Najlepiej osobiście - telefonicznie nie załatwia się takich delikatnych spraw....Chociaż na kilka dni, tygodni...A my miałybyśmy czas na znalezienie czegoś. Może u Jamora cośby sie zwolniło...

Link to comment
Share on other sites

Pomysl na wage zlot, znam Pania Danusie. Niestety ma ona bezwzgledny zakaz przyjmowania psow od osob prywatnych ;( Nawet osoby, ktore znaja ja duzo lepiej ode mnie, nie moga jej dodac zadnego psa. Jakis czas temu, gdy znajoma z TOZu znalazla psa byla zmuszona oddac go do schronu ;(

Link to comment
Share on other sites

Napisalam taki tekst do pw

Bardzo prosimy o pomoc w oplaceniu hoteliku i/lub transporcie!!!
Ktos wyrzucil nas wraz z mama jak bylysmy malutkie, potem przygarnela dziewczyna, ktora bardzo pokochalysmy-za bardzo!!! ;((( Dlatego nie potrafilysmy sie odnalezc w kolejnym domku, do ktorego nas zawiozla. Bardzo tesknilysmy, a ona nie wracala ;( Nie chcialysmy sie sluchac nowych ludzi, uciekalysmy zeby ja znalezc, warczalysmy na nachalnego staruszka, pogonilysmy dzieciaka, a reszte skutecznie olewalysmy. Mialysmy nadzieje, ze wroci, ale nie ;( Z kazdym kolejnym dniem nasza nadzieja gasla, a pogarda dla nowych wzrastala. W koncu miarka sie przebrala. Nasza ukochana pani jutro MUSI po nas przyjechac, inaczej nowi oddadza nas do schroniska ;(;(;( Niestety nie mozemy wrocic do naszej opiekunki;( Przepraszamy!!! Poprawimy sie!!! Prosimy pomozcie NAM!!! Liczy sie kazdy grosz. Mozemy pojechac do cieplego kochajacego hoteliku, w ktorym mila pani sie nami zaopiekuje i pokaze inny-lepszy swiat. Nauczy, ze zycie jest piekne nawet bez dawnej opiekunki. Ale to sie zdarzy tylko jesli Nam pomozecie! Prosimy!!!
Oto nasz watek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175251-3nieudane-adopcje-schron[/url]

Dobre dusze ofiarowaly juz 50zl deklaracji stalych, i 50zl jednorazowych. Potrzebujemy 25zl*30dni i transport Poznan-Łodz.

BLAGAMY O POMOC

DEMI I CYNIA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']... W Przyborówku koło Poznania jest schronisko, a właściwie przytulisko prowadzone przez Panią Wandę.... [/QUOTE]
latem transportowałam z Wrocławia ze schroniska psa Szafira, adopcja okazała sie nieudana, pani włascicielka kazała zabierać psa, w nocy wieźliśmy go do hoteliku w Szczepankowie, a następnego dnia do Pani Wandy
pani Wanda zgodziła się przyjąć Szafira za 200 zł miesięcznie
to wspaniała osoba, warto zapytać, czy nie weźmie tych biedaczek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']latem transportowałam z Wrocławia ze schroniska psa Szafira, adopcja okazała sie nieudana, pani włascicielka kazała zabierać psa, w nocy wieźliśmy go do hoteliku w Szczepankowie, a następnego dnia do Pani Wandy
pani Wanda zgodziła się przyjąć Szafira za 200 zł miesięcznie
to wspaniała osoba, warto zapytać, czy nie weźmie tych biedaczek[/QUOTE]

To byłoby super. Warto spróbować. Nawet jakby było 400 za dwie to nie 900zł!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Ajula dziekuje, ze jestes!!!

Niestety u Pani Wandy przybylo duzo, zdecydowanie za duzo psow, i teraz juz nawet w tak krytycznych sytuacjach pomagac nie moze ;([/QUOTE]

Ninka spróbuj, zadzwoń lub odwiedź Panią Wandę. Najwyżej usłyszysz NIE. Może ktoś zna lepiej p.Wandę i pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Lilutosi,
probowalam wielokrotnie! Za kazdym razem slyszalam nie! W ostatniej sytuacji podbramkowej ze znalezionym psiakiem probowaly wlasnie osoby, ktore ja znaja. Zycie bym oddala zeby miec sunie kolo siebie, szczegolnie za takie pieniadze! Ale nie zmienie niemozliwego ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...