Jump to content
Dogomania

Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!


natalijo

Recommended Posts

[quote name='agnest']Lucyna ok poniosło mnie jestem tu właśnie po to by pomóc suniom. Mogę napisac tekst ale potrzebuję więcej informacji. Ogłoszenia które były są nader skromne, a psiaki większe i charakterne więc trzeba coś więcej namazac. Jast tam bardzo mało informacji i tylko 2 zdjęcia które mogły się juz opatrzec. Więc proszę Ninkę jeśli taka pomoc wam sie przyda o info o każdej osobno:
czy chodzą na smyczy
jakie są ich ulubione zabawy
Jak reagują na obcych
jakie są w stosunku do dzieci i kotów jeśli miały kontakt
Opis charakteru i stanu zdrowia (szczepień)
jak znoszą jazdę samochodem
czy załatwiają się na dworze czy podsikują w domu
czy są agresywne i zaczepne w stosunku do innych psów
Jakie są idealne warunki dla psa (Domek z ogródkiem)(starsza pani na emeryturze)
Tyle, z tego można napisac piękny tekst.
A jeśli chodzi o zdjęcia to przydałyby sie nowe w miarę możliwości. Im fajniejsze zdjęcia tym więcej ludzi dzwoni.

I jeżeli pozwolicie miałam też doświadczenia z psami chowanymi razem od szczeniaka i nie zaszkodziło im rozdzielenie wręcz pomogło skupic uwagę[/QUOTE]

Jak Ninka wróci to odpowie na wszystkie pytania, już moja w tym głowa :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok,uporządkujmy sytuację.
Jak tylko Ninka wróci to:
1. Zmieniamy tytuł wątku.
2. Dostarczy nam zdjęcia, duuużo zdjęć nadających się do ogłoszeń.
3. Ruszymy (właściwie Wy ruszycie, bo ja noga z tego jestem) z ogłoszeniami. Ustalamy, że ogłaszamy sunie osobno.
4. Ninka napisze nam na temat suniek wszystko co pomoże ułożyć świetny tekst do ogłoszeń/
5. Zastanowimy się nad zmianą imienia Demolki.

Tyle mi do głowy przychodzi, czekam na jakieś sugestie no i na Ninkę....
Jak Ninka wróci robię przelew do Pani Wandy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']chodzi mi dwa niezależne ogłoszenia na allegro, a nie jedno na dwie:lol:[/QUOTE]
A mnie chodzi o to, że w dwóch ogłoszeniach "personalnych" we wstępie opisac sytuację suczek, ogólnie historię i dlaczego muszą zostać rozdzielone.

Nie chodziło mi o zrobienie ogłoszenia z "2 sztukami do wylicytowania" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucyna']Potrzebne rozdzielne foty psiaków. Może zadzwonię do ninki.

MartynaP widać losy tych suczek dla ciebie mniej warte, niż twa wzmianka o kotach. Szkoda, że nie umiesz się powstrzymać. Mogłaś napisać na priv.[/QUOTE]
losy suczek nie były mi obojetne,z tego co pamietam robilam chyba tez ogloszenia jak byly małe i jak juz podrosniete kiedy wrociły do ninki
Zreszta ninka wie ze w tej kwesti moze na mnie liczyc.
"Relacje" miedzy mna a Ninka sie nie zmianiaja,zaden atak czy pretensje poprostu tu sie pojawiaja jakies zarzuty to mysle ze Nina dla swietego spokoju powinna to sprostowac
Ciekawe ze na innych watkach jak ktos jest o cos podejrzany to wrecz rzada sie aby na watku sie pojawil i wyjasnial swoje zachowanie a tu nie...kazdy zbywa temat.
Wierze ze Nina nie robi nic złego ale postami:posze zalozyc watek".Nie lubie Niny" tego nie wyjasni

Link to comment
Share on other sites

Martynko, ja osobiście ignoruję te posty, bo poniekąd znam sytuację. Ale moim zdaniem to nie czas ani miejsce, żeby to wyjaśniać. Tu chodzi o los tych kochanych psinek. A jeśli ktoś trafi na ten wątek i na kilku ostatnich stronach będzie tylko o Ninie to zrezygnuje z pomocy. A nam potrzebna każda para rąk.

Link to comment
Share on other sites

Każdy ma prawo wiedzieć komu pomaga. A na dogo bied w potrzebie jest masa.
Później są niemiłe zaskoczenia i burzliwe wątki, bo ktoś się nie spodziewał, nie wiedział. Każdy stara się wypaść jak najlepiej - dla dobra psów. Bo tu chodzi o wzajemne zaufanie i współpracę. O pomoc finansową i duchową. Poza tym to publiczne forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Zależy o co pytasz. Bo jeśli chodzi o zbieranie pieniędzy i deklaracji to ja się tym zajmuję na chwilę obecną.
[/QUOTE]

Natalijo - wiem, ze robisz to dla dobra psów...i powstrzymam się od komentowania pewnych rzeczy... - zyczę psiakom jak najlepiej, a tobie siły, żeby dotrwać do końca

zdjęcia i opisy każdej suni są w poprzednim wątku :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/138556-6msc-sunie-w-typie-Owczrka-Belgijskiego-Malinois-szukaja-domow-i-wsparcia/page54[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Każdy ma prawo wiedzieć komu pomaga. A na dogo bied w potrzebie jest masa.
Później są niemiłe zaskoczenia i burzliwe wątki, bo ktoś się nie spodziewał, nie wiedział. Każdy stara się wypaść jak najlepiej - dla dobra psów. Bo tu chodzi o wzajemne zaufanie i współpracę. O pomoc finansową i duchową. Poza tym to publiczne forum.[/QUOTE]

Dlatego ja nikomu nie zabraniam pisać co myśli, tylko sama ignoruję posty niezwiązane z suniami, bo skupiam się na szukaniu pomocy dla nich i na niewiele więcej mam czas.

Link to comment
Share on other sites

Kochana Cioteczka Aimez_moi wpłaci na sunie 20 zł jednorazowo:loveu::loveu::loveu:
Więc teraz mamy:

natalijo - 50 zł/m-c
Aga-33-76 - 10 zł/m-c
halbina - 20 zł/m-c
Lucyna - 30 zł/m-c

agiza - 10 zł jednorazowo
Szarotka - 50 zł jednorazowo
Aimez_moi - 20 zł jednorazowo

mamy [B][SIZE=4][COLOR=Red]110 zł miesięcznie + 80 zł jednorazowo[/COLOR][/SIZE][/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/new_multi.gif[/IMG]

Serce mi rośnie jak widzę, że czas spędzony na wysyłaniu PW z prośbą o pomoc nie jest czasem straconym.
Dzięki wszystkim Cioteczkom!

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam, że wszyscy dogomaniacy o nickach na literkę A są wspaniali :):)
Inni z pewnością też, ale na razie nie udało mi się przejść do innych literek. :)
Dużo osób odpisuje, przesyła ciepłe słowa,obiecuje wpłacić jakieś pieniążki, pojawiają się na wątku - jesteście wspaniali!
Na dodatek od nikogo mi się (jeszcze) nie dostało za zawracanie głowy :)

Link to comment
Share on other sites

W koncu udalo mi sie dojechac! Sunie juz bezpieczne u Pani Wandy, to naprawde zlota kobieta jest!!!

Maja swoj boks, ciepla bude, od razu dostaly jedzonko.. Strasznie trudno bylo mi je zostawic, ale we wtorek bede sie z nimi ponownie widziala, i to mnie cieszy.

Dzis zdjecia sa tylko 2 i to robione komorka. Wiecej bedzie we wtorek. A ladne zdjecia do ogloszen sa na pierwszej stronie.


Dziekuje Wam ogromnie, ze jestescie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Ok,uporządkujmy sytuację.
Jak tylko Ninka wróci to:
1. Zmieniamy tytuł wątku.
2. Dostarczy nam zdjęcia, duuużo zdjęć nadających się do ogłoszeń.
3. Ruszymy (właściwie Wy ruszycie, bo ja noga z tego jestem) z ogłoszeniami. Ustalamy, że ogłaszamy sunie osobno.
4. Ninka napisze nam na temat suniek wszystko co pomoże ułożyć świetny tekst do ogłoszeń/
5. Zastanowimy się nad zmianą imienia Demolki.

Tyle mi do głowy przychodzi, czekam na jakieś sugestie no i na Ninkę....
Jak Ninka wróci robię przelew do Pani Wandy.[/QUOTE]


1. Dziewczyny, jaki uwazacie, ze powinien byc tytul?
2. Zdjecia sa w pierwszym poscie, we wtorek bedzie wiecej.
3. Tak, oglaszamy je osobno, a Was bardzo ogromnie dziekuje!!!
4. Napisalam gdzies tekst do ogloszen, zaraz g skopiuje i wkleje.
5. Ja na nie wolalam Demi i Cynia, sa do tego przyzwyczajone, nie mieszalabym im bardziej w glowkach.. Chyba, ze wylacznie w celach marketingowych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Ok,uporządkujmy sytuację.
Jak tylko Ninka wróci to:
1. Zmieniamy tytuł wątku.
2. Dostarczy nam zdjęcia, duuużo zdjęć nadających się do ogłoszeń.
3. Ruszymy (właściwie Wy ruszycie, bo ja noga z tego jestem) z ogłoszeniami. Ustalamy, że ogłaszamy sunie osobno.
4. Ninka napisze nam na temat suniek wszystko co pomoże ułożyć świetny tekst do ogłoszeń/
5. Zastanowimy się nad zmianą imienia Demolki.

Tyle mi do głowy przychodzi, czekam na jakieś sugestie no i na Ninkę....
Jak Ninka wróci robię przelew do Pani Wandy.[/QUOTE]

To ja zacytuję sama siebie :)

A we wtorek proszę zrobić dużą, profesjonalną sesje:)
Chcemy widzieć jak wygląda ich tymczasowy kąt u złotej Pani Wandy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnest']Lucyna ok poniosło mnie jestem tu właśnie po to by pomóc suniom. Mogę napisac tekst ale potrzebuję więcej informacji. Ogłoszenia które były są nader skromne, a psiaki większe i charakterne więc trzeba coś więcej namazac. Jast tam bardzo mało informacji i tylko 2 zdjęcia które mogły się juz opatrzec. Więc proszę Ninkę jeśli taka pomoc wam sie przyda o info o każdej osobno:
czy chodzą na smyczy
jakie są ich ulubione zabawy
Jak reagują na obcych
jakie są w stosunku do dzieci i kotów jeśli miały kontakt
Opis charakteru i stanu zdrowia (szczepień)
jak znoszą jazdę samochodem
czy załatwiają się na dworze czy podsikują w domu
czy są agresywne i zaczepne w stosunku do innych psów
Jakie są idealne warunki dla psa (Domek z ogródkiem)(starsza pani na emeryturze)
Tyle, z tego można napisac piękny tekst.
A jeśli chodzi o zdjęcia to przydałyby sie nowe w miarę możliwości. Im fajniejsze zdjęcia tym więcej ludzi dzwoni.

I jeżeli pozwolicie miałam też doświadczenia z psami chowanymi razem od szczeniaka i nie zaszkodziło im rozdzielenie wręcz pomogło skupic uwagę[/QUOTE]


Demolka bardzo ladnie chodzi na smyczy, z Cykoria gorzej. To znaczy ze mna chodzila, gorzej z innymi osobami.
W stosunku do obcych sa nieufne, cofaja sie, chowaja, szczekaja, ale merdaja ogonami. Przy probie zblizenia bez ich woli zdarza sie im warczec.
Do kotow ok, dzieci traktuja jak obcych.
Sa zdrowe zaszczepione na wirusowki, i wscieklizne. Obydwie maja przepuchline pepkowa, oraz wilcze pazury-do usuniecia przy serylce.
W samochodzie sa spokojne, zdarza im sie wymiotowac.
Zalatwialy sie na dworze, ale wiadomo jak teraz sa w kojcu, to moze im sie pomieszac..
Nie sa agresywne, ale tez nie naklaniaja do zabawy. Na poczatku zachowuja dystans, jak z obcymi.
Mysle, ze jednak dom z ogrodem-one sa bardzo zywiolowe, potrzebuja duzo ruchu, zajecia-szczegolnie, jesli beda wyadoptowywane osobno..


Dziekuje za pytania!! bardzo pomocne!!

Link to comment
Share on other sites

Fakt, lepiej zrobić suniom oddzielne ogłoszenia, niż wspólne tylko z dopiskiem że do adopcji mogą iść osobno. Bo sam tytuł sugerujący dwa psy może ludzi zniechęcić ;) ja oczywiście potrzymuję obietnicę zrobienia ogłoszeń, zrobię dla każdej osobno. Tylko teraz nie wiem, czy czekać na nowy tekst, który obiecała agnest? Przydałby się taki z konkretnymi informacjami, a jednocześnie chwytający za serce.

Ja myślę, że mogą zostać imiona w skrócie- Demi i Cynia. Nie ma sensu zmieniać jeszcze bardziej, a Demi brzmi dużo lepiej niż Demolka :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']To ja zacytuję sama siebie :)

A we wtorek proszę zrobić dużą, profesjonalną sesje:)
Chcemy widzieć jak wygląda ich tymczasowy kąt u złotej Pani Wandy :)[/QUOTE]

Niestety zdjec brak, gdyz Pani Wanda nie zyczyla sobie bym robila zdjecia na terenie przytuliska. Wezme je we wtorek na spacer i wtedy postaram sie ladnie uchwycic!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnest']Lucyna ok poniosło mnie jestem tu właśnie po to by pomóc suniom. Mogę napisac tekst ale potrzebuję więcej informacji. Ogłoszenia które były są nader skromne, a psiaki większe i charakterne więc trzeba coś więcej namazac. Jast tam bardzo mało informacji i tylko 2 zdjęcia które mogły się juz opatrzec. Więc proszę Ninkę jeśli taka pomoc wam sie przyda o info o każdej osobno:
czy chodzą na smyczy
jakie są ich ulubione zabawy
Jak reagują na obcych
jakie są w stosunku do dzieci i kotów jeśli miały kontakt
Opis charakteru i stanu zdrowia (szczepień)
jak znoszą jazdę samochodem
czy załatwiają się na dworze czy podsikują w domu
czy są agresywne i zaczepne w stosunku do innych psów
Jakie są idealne warunki dla psa (Domek z ogródkiem)(starsza pani na emeryturze)
Tyle, z tego można napisac piękny tekst.
A jeśli chodzi o zdjęcia to przydałyby sie nowe w miarę możliwości. Im fajniejsze zdjęcia tym więcej ludzi dzwoni.

I jeżeli pozwolicie miałam też doświadczenia z psami chowanymi razem od szczeniaka i nie zaszkodziło im rozdzielenie wręcz pomogło skupic uwagę[/QUOTE]

Ninko, postaraj sie opisać to o co pyta Agnest.
Już się nie wtrącam - pewnie musisz na spokojnie przeczytać posty, bo troche się ich uzbierało jak Ciebie nie było :)

Link to comment
Share on other sites

To jest moj tekst do ogloszen z wczoraj. Zachecam do zmian ;)

2 SUCZKI 8msc W TYPIE OWCZARKA SZUKAJA KOCHAJACEGO DOMU

Sunie sa troche mniejsze niz owczarek, ale braki gabarytowe nadrabiaja charakterem. Sa to typowe psy 'jednego wlasciciela'. Na ich akceptacje, milosc, i szacunek, nalezy sobie zapracowac; ale wlozony trud wynagrodza z nawiazka! Sunie sa nieufne w stosunku do obcych, objawia sie to szczekaniem, a czasem warczeniem przy probie blizszego kontaktu bez ich aprobaty, co czyni z nich wspanialych strozy podworza! Zaden nieproszony gosc nie wejdzie do domu, czy na posesje niezauwazony, a jesli choc troche boi sie psow-nie wejdzie w ogole! Tylko Panstwo, jako nowi wlasciciele musicie wiedziec, ze w/w zachowanie nie wynika z agresji, lecz z leku. Dziewczyny aktualnie boja sie nieznajomych. Nad tym trzeba bedzie popracowac. Lecz gdy juz Wam sie uda przekonac je do siebie, zobaczycie zywe srebro, ktore w nich siedzi! Bedziecie mogli obserwowac jak pieknie sie ze soba bawia, jaka przyjemnosc sprawia im przybieganie na Wasze zawolanie, z jaka latwoscia przyswajaja nowe komendy, oraz domowe reguly. A na koniec pracowitego dnia, jak slodko przychodza sie poprzytulac, i nadstawiaja brzuszek do glaskania. Te wszystkie piekne chwile moga Panstwo spedzic z suniami, jesli zgodzicie sie je zaadoptowac, i zobowiazecie poswiecic im czas i prace, ktore sa potrzebne do stworzenia wiezi na wiele pieknych lat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Fakt, lepiej zrobić suniom oddzielne ogłoszenia, niż wspólne tylko z dopiskiem że do adopcji mogą iść osobno. Bo sam tytuł sugerujący dwa psy może ludzi zniechęcić ;) ja oczywiście potrzymuję obietnicę zrobienia ogłoszeń, zrobię dla każdej osobno. Tylko teraz nie wiem, czy czekać na nowy tekst, który obiecała agnest? Przydałby się taki z konkretnymi informacjami, a jednocześnie chwytający za serce.

Ja myślę, że mogą zostać imiona w skrócie- Demi i Cynia. Nie ma sensu zmieniać jeszcze bardziej, a Demi brzmi dużo lepiej niż Demolka :lol:[/QUOTE]

Ja myślę, że może lepiej trochę poczekać na nowy tekst - taki full wypas.

Ninko, mam nadzieję, że masz dużą pamięć w aparacie, bo kilkoma zdjęciami się nie wykpisz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalijo']Ja myślę, że może lepiej trochę poczekać na nowy tekst - taki full wypas.[/QUOTE]

Ja też tak myślę. Właściwie to potrzebne są dwa teksty, skoro sunie mają mieć osobne ogłoszenia. Ewentualnie początek opisujący ich historię może być taki sam. W takim razie czekam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...