Jump to content
Dogomania

STERYLKI OD **Skarbonki**


rozi

Recommended Posts

Olek mówi, żeby pomóc w sterylizacjach bezdomnych suczek, skoro drugi już Etap minął bez projektu. Mówi, że niechciane szczeniaki wylądują w schronie i też będą staruszkami kiedyś. [B]Skarbonka przeznacza na ten cel kwotę[/B] [B]1500zł[/B]

Zasady przyznania wsparcia są następujące:

1. Skarbonka pokryje [B]60%[/B] kosztów zabiegu.
2. Przelew (na konto lecznicy) nastąpi po otrzymaniu faktury na PEŁNĄ KWOTĘ.
3. O pomoc mogą ubiegać się [B]wyłącznie Uczestnicy Skarbonki[/B].
4. Osoba odpowiedzialna za opiekę nad suczką zobowiązana jest wkleić skan faktury przed wysłaniem jej do mnie.
5. Z lekarzem należy uzgodnić przedłużenie terminu płatności lub zwrot tych sześćdziesięciu procent po otrzymaniu przelewu ze Skarbonki. Nie podejmuję się uczestniczenia w sprawach organizacyjnych na linii lecznica-opiekun.
6. Pomoc przewidziana jest dla suk bezdomnych, których stan zdrowia i warunki, w jakich przebywają, pozwalają na natychmiastowe wykonanie zabiegu.
.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy tu można pisać czy nie, jak nie to się wykasuję. Najtaniej w okolicach W-wy sterylki można robić w schronie w Celestynowie (w soboty, średnio raz w miesiącu, po ówczesnym umówieniu się telefonicznie). Sterylizuje/kastruje wyśmienity lekarz (prawdopodobnie najlepszy sterylkowiec w W-wie, Dr Wawryka). Przy większych ilościach można uzgodnić bardzo dobre stawki (ceny podstawowe - bez negocjacji to 160 pln do 15 kg i 180 powyżej 15 kg).

Link to comment
Share on other sites

Mam do niedzieli na dt Milusię. Zbieramy na sterylizację, mamy na razie 70 zł. Operacja umówiona jest na poniedziałek. Koszt 150 zł.
Mogę jakoś sie zapisać w kolejce?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/174719-MaA-a-mA-oda-urocza-Milusia-sunia-w-A-aty-Czeka-na-dom/page2[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Czy mogę zgłosić prośbę o pomoc dla tych suczek z Olkusza?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175708-6-maA-ych-suczek-i-tylko-jedna-nie-jest-PARA-WAE-z-OLKUSZA-pomA-A-cie-ogA-aszaAE[/URL]

u missieek jest teraz do sterylizacji "na już" 5 suczek, a potem jeszcze dwie matki jak skończą karmić - możemy liczyć na wsparcie skarbonkowe? :modla:

koszt sterylizacji jednej suni to max 150 zł x 5 = 750 zł :mdleje: pomóżcie chociaż troszkę proszę

Link to comment
Share on other sites

Faktura na siebie po prostu tak (:

Wsparcie - 60% kosztów zabiegu. No różnych trudności bym się w życiu spodziewała, ale że [B]TOBIE[/B] będę musiała tłumaczyć coś, co jak wół jest napisane, to mi do głowy nie przyszło :D

Link to comment
Share on other sites

Skarbonka może dołożyć i do pięciu, jeśli trzeba. Jesteś uczciwa dziewczyna, więc nie spodziewam się wyciągania skarbonkowych piątek, jeśli dysponujesz (missieek dysponuje) funduszami, pozwalającymi na ciachnięcie suczek we własnym zakresie. Zrefundujemy 60% faktur, które wkleisz.

Link to comment
Share on other sites

Acha, to czy w takim razie ja też będę mogła skorzystać z tego przywileju? Pytam na wszelki wypadek, gdyż od grudnia swoją skarbonkową składkę przekazałam dwóm potrzebującym suczkom.

Tylko w tym roku na własny koszt wysterylizowałam dokładnie 13 suczek (można to sprawdzić w schronisku w Celestynowie, wystarczy zapytać o Agnieszkę). Dopóki miałam pieniądze nikogo nie prosiłam o pomoc ale niestety już tak się nie da bo mam problem z pracą. Sterylizuję suki znajdy, które albo są u mnie albo u innych podobnych do mnie (bajk21, eva), prywatnym ludziom, którzy nie dbają o antykoncepcję swoich suk lub ich na to nie stać.

W styczniu będę miała do wysterylizowania kolejne 3 suczki.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, przenieś mnie gdzie chcesz. Czy Twoja odpowiedź nie wprost oznacza może, że ja nie będę mogła skorzystać z dopłaty na sterylki? Napisz proszę jasno.

Gdyby tak właśnie było, to oznaczałoby to, że Skarbonka zaczyna się przeradzać w bezduszną, zbiurokratyzowaną organizację. Nie z mojej winy nie jestem w stanie płacić dalej składek a ostatnie pięć (dopóki mam pracę) przekazałam bardziej potrzebującym bo tu jest spora nadwyżka.

Jeżeli Skarbonka odmówiłaby pomocy w dofinansowaniu sterylek, byłemu członkowi to postąpiłaby NIE FAIR. W takim przypadku zwrócę się do Skarbonki o zwrot moich 130 pln.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Do niedzieli, czy od niedzieli?

Nie ma kolejki, jesteś pierwsza, znaczy Milusia jest pierwsza. Róbcie zabieg, Skarbonka dołoży 90zł.
Możesz nie przysyłać faktury, wklej tylko scan i podaj mi namiary na przelew.[/QUOTE]
Moja wina, ze nie zajrzałam wcześnie. Milusia miała sterylizację 7 grudnia, zapłaciłam z własnych pieniedzy 150 zł. Mam zdjecie rachunku - usługa weterynaryjna. Płacę składki od dawna i namówiłam Annę, moja siostrę. Czy mogę liczyć na dofinansowanie, zapytam tu, bo rozmoawa toczys ie też na pw.

Link to comment
Share on other sites

Malagos, wklej skan faktury i podaj konto lecznicy.

[B]Żabusia[/B], w sprawach finansowych trzeba trzymać się ustalonych reguł. Zasady przyznania wsparcia na sterylizacje określone są jasno w pierwszym postcie. Zasady uczestnictwa w Skarbonce określone są jasno w wątku Skarbonki. Wypisałaś się, pechowo, akurat teraz, kiedy powstała dodatkowa akcja dla Uczestników, nic na to nie poradzę. Zasoby Skarbonki są własnością starych psów, mamy około 5100zł, na sterylizacje odblokowałam 1500zł, czyli 34% ogólnej kwoty. To jest Twój wkład w sterylizacje, 34% z wpłaconych 130zł, czyli 44,20zł.

Link to comment
Share on other sites

To nic z tego, bo przeciez piszę post wyzej, ze [B]nie mam faktury,[/B] tylko rachunek, który zapłaciłam z własnej kieszeni.
Dobra, zostawmy to.
Nie zbiednieję.
Wypisuję sie z tej skarbonki, i moją siostrę tez.
Dziękuje.
.

Link to comment
Share on other sites

Może. Malawaszka właśnie ubiegała się o dofinansowanie suczek, które są u missieek (:
Jednak faktura musi być wystawiona na Uczestnika Skarbonki. Przy wklejaniu można zasłonić dane, wklejanie skanu służy tylko rozliczeniom na wątku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...