Jump to content
Dogomania

"Dobrze, że jest dobrze". Dąbrówkowe psy zapraszają :)


pinkmoon

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 529
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Ehhh a ja nie wiem o so chosi.......:niewiem:
jak tam psiaki?
Kiedyś to był taki fajny wątek.. tyle szczęśliwych mord.[/QUOTE]
Hmm...chodzi o to, że już niestety lata świetności Dąbrówka ma już za sobą.....na dzień dzisiejszy to już tylko równia pochyła we dół :-(:-(:-( i tylko psiaki na tym cierpią...
Przyznam, że niegdyś Dąbrówka była naprawdę fajnym miejscem...ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nataliar']Hmm...chodzi o to, że już niestety lata świetności Dąbrówka ma już za sobą.....na dzień dzisiejszy to już tylko równia pochyła we dół :-(:-(:-( i tylko psiaki na tym cierpią...
Przyznam, że niegdyś Dąbrówka była naprawdę fajnym miejscem...ehh[/QUOTE]

Niestety muszę z wielką przykrością przyznać rację Natalii :( - to, że nie jest to już "stara" Dąbrówka - przekonałem się jadąc ze znalezionym psiakiem z wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201626-Kundelek-K6-(Wejherowo-Reda[/URL]) - to co usłyszałem nie ma się nijak do tego co co robi OTOZ (powinni chyba lepiej dobierać pracowników i może jednak lepiej przyglądać się co niektórym...)
Szkoda ... a miało być tak fajnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nataliar']a co tutaj tak cicho????[B] czy już nikogo nie interesuje los psiaków z Dąbrówk[/B]i? przecież to ostatnio takie "turbo" schronisko :evil_lol:[/QUOTE]

Jak nas Iks zainteresował, to to pouczono nas, że sądy istnieją.
Ta "turbo"... rotacja chyba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='akucha']Jak nas Iks zainteresował, to to pouczono nas, że sądy istnieją.
Ta "turbo"... rotacja chyba.[/QUOTE]

Iks to temat rzeka....:cool3: a jeśli chodzi o sądy, to co po niekórzy lubią straszyć tą instytucją :lol: "turbo" rotacja śmiga jak ta lala ( i nie mam tu na myśli adopcji:-(:-(:-(,a szkoda....)
z tego co mi brzozy zaszumiały, to jutro ma odbyć się kontrola PIW w Dąbrówce ,ale znając realia to wszystko będzie przygotowane na tip-top:ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ściż']A że co tam jest nie tak? Tak w sumie to zadnych konkretów, a sama jestem ciekawa co tam słuchać na dąbrówce...[/QUOTE]
Na Dąbrówce to nie wiem co słychać, ale W przytulisku w Dąbrówce to wiele....zapraszam osobiście:shithappens:

Link to comment
Share on other sites

Witaj Ściż :loveu:
Chyba Cię kojarzę, jesteś wolontariuszką w Dąbrówce :)
Mam gorącą prośbę. Czy mogłabyś dalej poprowadzić wątek dąbrówkowych psiaków?
Super byłoby gdybyś wrzucała tu opisy i zdjęcia. Pomogłabym w ogłoszeniach.
To dla nich naprawdę bardzo ważne!
Kochana, psy liczą na Ciebie!
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiks']Witaj Ściż :loveu:
Chyba Cię kojarzę, jesteś wolontariuszką w Dąbrówce :)
Mam gorącą prośbę. Czy mogłabyś dalej poprowadzić wątek dąbrówkowych psiaków?
Super byłoby gdybyś wrzucała tu opisy i zdjęcia. Pomogłabym w ogłoszeniach.
To dla nich naprawdę bardzo ważne!
Kochana, psy liczą na Ciebie!
Pozdrawiam :)[/QUOTE]

Hmm....taki TeN "ŚcIż" zainteresowany/a losem dąbrówkowych psiaków, a już się nie odzywa:-( a szkoda...

Link to comment
Share on other sites

halo...jest tu ktoś????? czy kogoś jeszcze interesuje los dąbrówkowych czworonogów????? z oficjalnych danych wynika,że jest tam na dzień dzisiejszy ok. 150 psiaków, a NIKT ich nie ogłasza :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: na stronie przytuliska widnieje "do adpocji" jedynie 39 psów!!!!!?????? gdzie jest reszta???????? CZY KTOŚ TAM ZAJMUJE SIĘ OGŁASZANIEM PSÓW??????????????????????:shake::shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nataliar']halo...jest tu ktoś????? czy kogoś jeszcze interesuje los dąbrówkowych czworonogów????? z oficjalnych danych wynika,że jest tam na dzień dzisiejszy ok. 150 psiaków, a NIKT ich nie ogłasza :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: na stronie przytuliska widnieje "do adpocji" jedynie 39 psów!!!!!?????? gdzie jest reszta???????? CZY KTOŚ TAM ZAJMUJE SIĘ OGŁASZANIEM PSÓW??????????????????????:shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/QUOTE]

O jej :( A cioteczka Ściż? Cioteczko Ściż, odezwij się do nas!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej, mam pytanko, jest u Was Reno pies mieszaniec ogara. Jak się czuje? Wiecie coś o nim? To pies z naszego Promyka, ale jak widać ludzie, którzy go od nas adoptowali się go pozbyli...nie wiem jak mogli....to wspaniały pies, a tacy byli szczęśliwi, że go zabierają... Pamiętam jak dziś jak pięknie chodził przy nodze i jaki z niego pieszczoch...zawsze przeskakiwał płotek i szukał nas po całym schronisku, po czym już jak znalazł grzecznie siadał przed boksem i czekał aż sie wyjdzie - prawie jak pies pasterski zaganiał :)szkoda, ze tak mu się życie potoczyło...:(
Dajcie znać czy nadal jest i jak się czuje.

a z tym turbo to przerażające, ale tak myślałam, że tak jest...:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Hej hej , czy ktoś się jeszcze interesuje Dąbrówką ? Jestem wolontariuszką Pomorskiej Fundacji Rottka , współpracuję ze Stowarzyszeniem Rott , oraz Skrzydlatym Psem. Ze schroniska w Dąbrówce wyciągałam w ciągu ostatnich dwóch lat rottweilery. To był Moffi , Hektor , Roczna sunia Saba , i ostatnio 7 miesięczną sunie w typie rottka. Walczę również o kaukaza Igora , czeka na niego cudny dom w Szwecji.Bardzo bym chciała aby ten wątek tu odżył , tyle psów czeka na tam na pomoc !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...