Jump to content
Dogomania

FRODO - szczeniak w typie owczarka niemieckiego do adopcji


Gaga_Krk

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Owszem cudny ,ale nikt o niego nie pytał.
Właściciele go kupili bo mieli budować dom z ogrodem, ale niestety właściciel nie dostał kredytu i z domku nici....dla mnie to w ogole dziwne bo odbierając Froda chwalił się wyjazdami za granice na wczasy razem z żoną... no sory dziewczny nie miejcie do mnie pretensji - ja niestwty nie mam warunków ,aby Froda trzymać u siebie =( wcześniej frodo był w hoteliku pod wieliczką... później u anki ale onna dała termin - oni się nie wywiązali wzielam go na te 3-4 dni do siebie i go wzieli... mówiłam ,że domu będe dalej szukać - kontakt się urwał. Będe do nich telefonować dziś wieczorem więc jeśli macie propozyjce jakiegoś domu dla froda chętnie !! piszcie na gg. albo na meila bo nie wchodze codziennie na dogo.

aaa jak wyladowal u nas? Wlasciciele zglosili sie do nas z prośbą o pomoc znalezienia mu nowego domu.

Link to comment
Share on other sites

Mieli budować dom pdoobno już pracownik już byl zgadamy (i od własnie tego pracownika mieli froda bo mial "miot owczarków" i go kupili...) okazało się ,że z budowy nici ponieważ nie ma kredytu - nie miejcie dziewczyny do mnie pretensji , przecież to nie jest moja wina...

Frodo został wywieziony do hoteliku przez właściciela [byl tam tydzień] , pojechał na DT za 10zł/dobe dla włascicieli to był plus ponieważ hotelik kosztował 30zl...

Czuje ,że macie jakieś ahy i ohy do mnie - ale dlaczego?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka odbierając psa ode mnie jeszcze powiedziala ,ze bedzie problem bo ich wspollokator o ncizym nie wie oO więc to już w ogole dla mnie jest wielką niewiadomą - niestety wciaż nie dostałam odpowiedzi na meila od nich, ma ktoś jakiś domek dla Froda?!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest ktoś zainteresowany Frodem są podane kontakty

[URL="http://www.swiatlo-dla-zwierzat.pl.tl/Wst%26%23281%3Bp.htm"]http://www.swiatlo-dla-zwierzat.pl.tl/[/URL] - psy do adopcji - szczenieta , tam też jest FRODO.

lub

[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Oddam-szczeniaka-w-typie-owczarka-W0QQAdIdZ172202374[/URL]

[B]Wciąż czekam na wiadomość od właścicieli gdzie Frodo przebywa i czy nadal mamy mu szukać domu , niestety telefonu nie odbierają ,poszedł sms.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pisałam do ludzi z allegro - oni są pewni ,że to suka , ja w koncu otrzymałam wiadomość od włascicieli ,że.... FRODO DOMU NIE SZUKA... ludzie ten pies który byl u mnie [Frodo] był 100% psem miał siusiaka - sory... nie wiem...czy jednak kobieta jest pewna,czy się zna... =/ Nie mam jak jechać i sprawdzic ludzie byli z Krakowa mieli krakowski adres w ks. zdrowia Froda....sama zgupiałam ,a do teraz nie mamy przelewu w wysokości 200 zł za DT ... i omijają temat =/

Może może ktoś pojechać i sprawdzić?! W tedy bym mogła ich "udupić" brzydko mówiąc =/

Link to comment
Share on other sites

Ludzie... nie to jest dla mnie niepojęte ,zaduży zbieg okoliczności !!! TO JEST FRODO !! Ja niestety po akcji opisanej na czarnych kwiatkach nie mam nawet ich nr. telefonu ;( Nie mam jak sprawdzić może to oni wystawili z czyjegoś konta ? Ja juz nie wiem co myśleć , może ktoś zadzwonić? Podjechać ? Umowić się prosze Was ;( z 2 zdjecia to zaduuuuuuuuuze podobieńśtwo do wielkoucha Froda

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze co to trzebaby było się upewnić ,że ten pies jeszcze jest....

Tel. z auckji o "sukę" 604976590 , można zadzwonić zapytać czy suka jeszcze jest jesli nie wypytać gdzie poszła i udawać, że prawdopodobnie to "moja" suka ,która uciekła i jej "szukałam" dlatego chciałabyś jechać i sprawdzić....

W allegro wpisana jest Nowa Sól , kod pocztowy to : 67-100

[URL="http://www.mapa.szukacz.pl"]www.mapa.szukacz.pl[/URL] - wpisz miejscowość Nowa Sól i popatrz po kodzie pocztowym :( Ehhhh Zaczynam się zastanawiać już naprawdę co jest grane ,albo to ten sam miot ... i to sisotra Froda ,albo to Frodo "przebrany" za dziewczynkę , wybaczcie za wulgaryzm,ale aż nie chcę mi sie w to wierzyć ponieważ byle zabawa i trochę podniecenia ,a jemu stawała kredka i sikał .... <sciana> jesuuuu mam już dosyć , najpierw sprawa z Remi... teraz to.. jeśli to Frodo mamy kolejne czarne kwiatki ;(


Edit :

Jednak to nie może być Frodo ludzie są zbyt leniwi ,aby jechać gdzieś dalej ... sprawdziłam i..

[COLOR=#ee1289][B]Nowa Sól
[URL="http://www.nowasol.pl"][/URL][/B][/COLOR]
siedziba powiatu
siedziba gminy
40155 osób
[B]woj. lubuskie
pow. nowosolski
[/B]gmina Nowa Sól
kod: 67-100...101
prefiks tel.: 068


:((( Pada na ewentualną siostre z miotu ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelka']Wybacz Gaga, ale sporo jest tutaj niejasności, które dla spokoju ducha bardzo chciałabym wyjaśnić...:???:
A mianowcie jak to się stało, że "Frodo wrócił do właścicieli z którymi urwał się kontakt "?!:angryy:
Zresztą DLACZEGO Oni w ogóle chcieli Go oddać?
I gdzie był przez cały tez czas, skoro piszesz, że teraz do Nich WRÓCIŁ?!
No i przede wszystkim jaka jest Jego dokładna historia i co się wydarzyło, że już nie da się Go namierzyć?!

Zresztą część z tych pytań już Ci kiedyś zadawała, ale Ty sprytnie przemilczałaś odpowiedzi... Nie rozumiem tego kompletnie.:niewiem:

Bardzo dziwnie to wygląda i naprawdę mam nadzieję, że jakoś to nam wyjaśnisz.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!:)[/QUOTE]

Evelka - nie dostaniesz na pewno rzeczowych odpowiedzi! ja sie jeszcze dziwie, ze osobie z czarnych kwiatków ktoś chce dawać psy na tymczas!!!! to nieodpowiedzialne!

jak ktos chce poznać szczegóły to niech zajrzy na czarne kwiatki albo zapyta Tamb!


i jeszcze historia ze zjedzeniem połowy domu przez psa...normalnie de ja vu:diabloti: nasza mała Lineczka też zjadła połowę domu i na dodatek cos tam robiła bullkowi gagi!:p

gaga - kiedy bedziesz szukała domu dla swojego bullka - o ile on istnieje ? bo juz pozbyłaś się astki i labki!????

Link to comment
Share on other sites

Gaga już wyjasniała wczesniej,że Frodo został kupiony od prywatnej osoby ,bo państwo mieli sie budowac. Niestety nie dostali kredytu i oddali psa do hoteliku w Wieliczce. pOTEM JUZ NIECO POGMATWANE. Był w domu tymczasowym ,potem u Gagi,wrócił do swoich właścicieli i slad zaginął po psie. Jest to nieco skomplikowane.Sama nie mogę pojąć. Gaga za wszelką cenę chce go odnalesć.

Link to comment
Share on other sites

Javena - gaga jest na czarnych kwiatkach - do niej nie powinien trafić żaden pies - a w tą historyjkę to po prostu nie wierzę! pewnie pies wylądował na łańcuchu (jak większosć psów made in adopcja gagi)

Gaga - jakim prawem na twojej mizernej stronie w dziale szczęśliwe zakończenia jest nasz Puszek??? nawet palcem w bucie nie kiwnęłaś w jego adopcji i brednie piszesz!:angryy::angryy::angryy:

a Metaxa i Mila labka - to pewnie to twoje nieszczęsne zwierzaki były...były, ale się znudziły!:shake:

Link to comment
Share on other sites

no to może ja ułatwię niektórym odnalezienie wątków....

cytat z Czarnych Kwiatków:

[quote name='andzia69']Gaga_Krk z Krakowa - nie dawac żadnych psów na tymczas! Mami "piękną" stronką w necie - nieodpowiedzialna, wzięła od nas szczeniaczka na tymczas - ledwie go od niej zabrałyśmy - najpierw niby wszystko cacy - potem albo nie odbiera telefonów, pw, sunię odebrała Dziki.Nomada, która ma jej braciszka na tymczasie -sunieczka była sparaliżowana strachem:( a Gaga_KrK zrobiła najazd na wszystkich uczestniczących na wątku - wątek oczyszczony - ale można sobie ciut poczytać, bo jeden post jej został:

"Ewelinka_m - Zebym ja zaraz ci rachunku nie wyslała za zrujnowany pokój [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ZObaczymy jak szybko odrobisz straty za ten BRAK SŁÓW jaki zastałam po 1,5 godz. nie bycia w domu ;]
Ja juz Erce sprostowanie wyslalam meilowo i czekam do wieczora [!!!!] Inaczej niestety sama Erka wie już jakie kroki postanowiłam !. Pisze Wam sprostowanie na forum bo jesteście łażośni ;] nie wiecie co jest , wierzycie w to co nagadałą Erka ,która zapewne juz ukoloryzowała moejgo meila... ;] Wiec robcie co chcecie bylebyscie nie żałowały , szczególnie osoby nie pełnoletnie ;|
Dziki.nomada sluchaj szlas z Linką dookola bo widzialam ;] nie dziwny w sumie fakt ,ze czekałam na ciebie ponad 30min !! wiec co ty z Linką zrobiłaś po drodze mało mnie to interesuje ,ale ie wciskaj tego na moje konto Ok? bo linke oddałam ci bez zadnej kupy, może zrobiła pod siebie jak wzięłas ja na ręce i omal nie upusciłaś na środek jezdni?!? Bo byłaś wielce obrazona ,ze musialas po nia przyjsc?!
Od.nowa możliwe ze tobie behaw bedzie potrzebny <lol2> bo Linka z nami spała w 1 łóżko i to dopiero na 2 czy 3 dzien wogóle dała sie dotknać , a tak to uciekała na widok człowieka wiec sory ,ale to nie ja z ni,ą zrobiłam coś tylko conajwyzej WY lub kots kto ją mial od urodzenia !
Adzia69 - pomijam ,że Twój nick znaczy juz sam za siebie , ale czy twoje słowa miałabym odebrać jako groźbę? Niestety brzmi to jednoznacznie ;] I co jak byś była nie z Kielc to co... mam się bać ,płakać czy smiać? ;] bo nie wiem ;] [tak samo wypowiedz Erki ;] ] mam się was bać czy plakac? czy poporstu odbierac glupią emotkę jako groźbę ;] niestety na forum brzmi jednoznacznie nawet wysyłając 1 głupią emotkę [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i nie myślicie zanim cokolwiek napiszecie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] - Erka chyba wiesz o czym teraz mówię ... tłuamczeie tego masz w meilu.
Dalej mówcie ,dalej a kieleckie ratowanie psów przez Was bardzo syzbko skonczy zywot [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]"

str. 27 watku post 261

[url]http://www.dogomania.pl/threads/172801-Akcja-Tumlin-matka-i-3-maluchy-z-szopy-juA-w-dt-prosimy-o-pomoc-w-ogA-aszaniu/page25[/url][/QUOTE]

CYTAT z wątku Krakowskiego:

[quote name='agamika']malawaszko, nie wiem czy wiesz , [B]ale Linka u AMigi pochodzi z przejęcia jej od wyzej wpsomnainej gaga_krk [/B](czyli nieprzyjemne meile do erki ze pies ma natychmiast zniknąć, sunia odebrana upaprana we własnych kupach i ponoć rzucająca sie - 3miesięczny szczeniak na bullteriera .... itd itp ... dziewczyny z Kielc CI więcej na ten temat mogą opowiedzieć , następnie na tymczasie miała szczeniaka FRodo , watek jest do wglądu ... ponoć odebrali psa byli właściciele i słuch po nich zaginął ) ) , wiec wiarygodność jej postu dla mnie jest mocno podejrzana ;)[/QUOTE]

[quote name='AMIGA']A nad Linką praca potrwa jeszcze dlugo, dlugo. Ten tymczas jej wyjątkowo nie posłużył :shake::-([/QUOTE]

[quote name='edit_f']oj miałam sobie nieprzyjemne doświadczenie z gaga.. PRZESTRZEGAM!!!.. broń Panie Boże powierzyć jej pod opiekę choćby kwiatka.. więcej info dla zainteresowanych info na pw..[/QUOTE]

[B]kolejna sprawa JEJ WŁASNE PSY oddane do adopcji!!!!!![/B]

[quote name='tamb']Jestem w szoku. Gaga_krk (rozpoznałam po mailu i nr. tel) zwróciła się do mnie zanim zalogowała się na dogo o pomoc w znalezieniu domów dla jej psów; amatafki Metaksy i labradorki Mili. Nie zakładałm im wątków, znalazłam domy. Psy oddała z powodu braku czasu i pieniędzy na utrzymanie zwierząt. Psy były zaniedbane, wychudzone, z alergią. Powstrzymałam się od komentarzy dla dobra adopcji. Po adopcji psów zostałam poproszona o zorganizowanie kota, bo poprzedni zginął. Odmówiłam i ostrzegłam dziewczyny z M1. Nigdy nie dałabym jej żadnego zwierzaka, jestem w szoku, że jest domem tymczasowym.[/QUOTE]

nadmieniam, że [B] jej[/B] psy, które wyadoptowała są na stronie jej LEWEJ fundacji:

[url]http://www.swiatlo-dla-zwierzat.pl.tl/Szcz%26%23281%3Bsliwe-zako%26%23324%3Bczenia.htm[/url]

masakra jakaś :angryy:

i taka osoba sprawdza domy i na wizycie przedadopcyjnej właśnie była jej koleżanka i wydają psa w typie amstafa .. Dobrze ze chociaż trafiły na NORMALNEGO faceta, który sam chce żeby przyjść i zrobić poadopcyjną na którą mnie zaprasza.... :roll:

PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTEM Z TĄ PANNICĄ.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...