Jump to content
Dogomania

Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]


malagos

Recommended Posts

Kochani, juz 2 lata Pelasia cieszy nas swą obecnością.


To mój pierwszy jamnik w życiu.

Gdyby wszystkie jamniki były takie, to powiem, ze to najfajniejsza rasa pod słońcem :loveu:
Odkąd jest u nas, zwracam uwagę na jamniki w potrzebie i mieliśmy tymczasowo przez te 2 lata 4 parówki (jedna z Ostrowi 6 tyg., 2 jamniczki z Łodzi 5 tygodni i druga z Ostrowi 4 dni). Do tej pory nie udzielalam sie jamniczo, wiec te biedy swój dobrobyt zawdzieczją cici Pelasi.

[SIZE=4][COLOR=red]Sto lat Pelasiu![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

MALAGOS :lol::lol:

WSZYSTKIE JAMNICZKI TAKIE SĄ:multi::multi::multi:

[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff]KOCHANA PELASIU CIESZYMY SIĘ ŻE NAS ZASZYCIŁAŚ SWOJA OBECNOSCIĄ DWA LATA TEMU:multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial Black][SIZE=3][COLOR=#0000ff] 100 LAT JAMNICZYCH Z TEJ OKAZJI:loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]


[FONT=Arial]Jak szybko mija czas wydawłoby sie to niedawno a to juz dwa lata;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrawiamy razem z Podłużną Pelagią! Wiosna tuz tuż to i stare kosteczki chetniej sie ruszaja. Nawet sad zrobił sie ciekawy :cool3: tym bardziej, ze stamtad mozna biegusiem wpaść do domu i myk! pod kołderkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dziekujemy za wiosenne promyki :loveu:
Tu spią koty, narzuta na kanapie cosik zmiętoszona :cool:

[B][img]http://upload.miau.pl/3/88432.jpg[/img][/B]

i koty śpią jakby na górce :roll:
[B][img]http://upload.miau.pl/3/88448.jpg[/img][/B]
....bo pod spodem jest Pelasia :crazyeye: :lol:

[B][img]http://upload.miau.pl/3/88444.jpg[/img][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pelasia jutro umówiona na sterylizację, na godz. 20. Tak zwlekaliśmy, ze moze uda sie tego uniknąć z racji wieku, ale od grudnia się paprzą te "sucze" sprawy, i zdaje sie że nie ma na co czekać - samo nie przejdzie :shake:
Prosimy o ciepłe mysli i kciuki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Raniutko dałam Pelasi kilka maciupeńkich skraweczków cieleciny. do wieczora już nic nie moze jesć. Ale ostatnio ona nie ma checi na jedzenie. Może to wina zębów, bo bierze kawałeczki siekanego mięsa jakby ja kłuły. Za to od rana uwielbia wygrzewać sie na słońcu. Na tarasie położyłam kocyk i tam babinka rezyduje.
Jakaś taka smutna i osowiała, strasznie mi jej żal. I mam tylko nadzieję, ze ta operacja pomoże, a nie zaszkodzi. Przy okazji narkozy zapytam lekarza, czy ten wiszacy "guzik" na dolnej wardze też mozna usunać.
Eh, Pelasiu, cudaku, martwimy sie o Ciebie :shake:

Link to comment
Share on other sites

Wróciliśmy z Pelasią. Operacja trwała równo godzinę. Duzo krwawiła, bo stare naczynia nie chcą sie tak obkurczać. Macica niezmieniona, tak zresztą wyszło na usg, ale na jajniku maleńkie cysty. Wszystko to "wiotkie", jak powiedział lekarz, czyli takie jak u starego psa. Na razie Pelaś lezy w kuchni na posłanku, suczki zbiegły sie powydziwiać nad tą sierotką, powochać, polizać. Ale Pelasia mało kontaktuje, śpi. Będziemy czuwać przy niej.

Link to comment
Share on other sites

w nocy piszczała, ale przez sen. Po północy przydreptała do naszej sypialni :crazyeye: ale została odniesiona do kuchni. Rano wyniosłam ją na trawkę, poleżała chwilę, dźwignęła sie na łapinki i zrobiła siusiu. W dzień tak samo, a teraz ja znalazłam na ... wersalce. Ale jeść jeszcze nie chce, nawet nie skusiła jej wątróbka drobiowa. Jutro powinno być lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...