Jump to content
Dogomania

ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='wujek & ciocia']hej cioteczki

czy można uaktualnić 1 stronę o moje dwie wpłaty, które wyszły 3 września ?

dzięki

p.s. jeśli to jest,a ja niedowidzę to sorki :)[/QUOTE]



[INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=Red]Bieżący stan kasy: 503,80zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Red]:[/COLOR][/SIZE][U]

Deklaracje stałe dla Antosia:[/U]

Romka [B]50zł[/B] [COLOR=DarkOrange][B]VI[/B][/COLOR] [B][COLOR=Blue]VII [/COLOR][COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B] [COLOR=Red][B]IX[/B][/COLOR]
Ubocze [B]15zł[/B] [B][COLOR=DarkOrange]VI[/COLOR] [COLOR=Blue]VII[/COLOR] [COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B]
argusiowa [B]20zł [COLOR=DarkOrange]VI[/COLOR] [COLOR=Blue]VII[/COLOR][/B] [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B]
Kaja10014 [B]5zł[/B] [COLOR=Lime][B]VIII[/B][/COLOR]
AlfaLS[B] 10zł[/B] [COLOR=DarkOrange][B]VI[/B][/COLOR] [B][COLOR=Blue]VII[/COLOR] [COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B]
ania1 [B]10zł[/B] [B][COLOR=DarkOrange]VI[/COLOR][/B] [COLOR=Blue][B]VII[/B][/COLOR] [COLOR=Lime][B]VIII[/B][/COLOR]
grinsekatze [B]10zł[/B] [COLOR=Blue][B]VII[/B][/COLOR] [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR] [COLOR=Red]IX[/COLOR][/B]
wujek&ciocia [B]20[/B]zł [B][COLOR=DarkOrange]VI[/COLOR] [COLOR=Blue]VII[/COLOR][/B] [COLOR=Lime][B]VIII[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]IX[/B][/COLOR]
ranias [B]5zł[/B] [B][COLOR=Blue]VII[/COLOR] [COLOR=Lime]VIII[/COLOR] [COLOR=Red]IX[/COLOR] [COLOR=Magenta]X [/COLOR][/B]
kmurdz [B]10zł[/B] [B][COLOR=DarkOrange]VI[/COLOR] [COLOR=Blue]VII[/COLOR] [COLOR=Lime]VIII[/COLOR][/B]
yumanij [B]20zł[/B] [COLOR=Blue][B]VII[/B][/COLOR]
ihabe [B]5zł[/B]
Finlora [B]15zł[/B] [COLOR=Blue][B]VII[/B][/COLOR] [COLOR=Lime][B]VIII=20zł[/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]IX=20zł[/B][/COLOR]
_Goldenek2 [B]5zł[/B] [COLOR=Blue][B]VII[/B][/COLOR] [B][COLOR=Lime]VIII[/COLOR] [COLOR=Red]IX[/COLOR] [COLOR=Magenta]X[/COLOR][/B]

[B][U]Razem 230zł co miesięcznej deklaracji[/U]

[COLOR=DarkOrange] Zaksięgowane za czerwiec 135zł[/COLOR]
[COLOR=Blue]Zaksięgowane za lipiec 190zł
[/COLOR][COLOR=Lime]Zaksięgowane na sierpień 180zł
[/COLOR][COLOR=Red]Zaksięgowane na wrzesień 110zł[/COLOR]
[COLOR=Magenta]Zaksięgowane na październik 10zł[/COLOR][COLOR=Magenta]
[/COLOR]


[/B][U]Deklaracje jednorazowe VI i VII[/U]

oska1983 [B][COLOR=Green]30zł[/COLOR]
[/B]kameralna[B] [COLOR=Green]10zł[/COLOR]
[/B]paulinken [COLOR=Green][B]20zł[/B][/COLOR]
Szarotka [B][COLOR=Green]20zł[/COLOR]
[/B]p.Grażyna M./Poker[B] [COLOR=Green]32zł
[/COLOR][/B]wujek&ciocia[B] [COLOR=Green]32zł[/COLOR]
[/B]Paula03[B] [COLOR=SeaGreen]10zł[/COLOR]
[/B]ratmac[B][COLOR=SeaGreen] 200zł [/COLOR]

Razem 354zł
[COLOR=Green]Zaksięgowane 354zł[/COLOR]

[/B][B]

[COLOR=Blue][U]Wydatki w lipcu:[/U][/COLOR]
[COLOR=Blue]103,20zł zł [/COLOR][/B][COLOR=Blue]hotel u UMilki
W kasie lipcowej zostaje 680,80zł[/COLOR][B] [COLOR=Blue]
(wpłacone deklaracje 190zł+ reszta z czerwca 135zł+wpłaty jednorazowe 354zł=679zł
679zł - 103,20zł = 575,80zł)
[/COLOR]
[/B][B][COLOR=Lime][U]Wpłaty jednorazowe- sierpień:[/U]
[/COLOR][/B][COLOR=Lime]wujek&ciocia [/COLOR][B][COLOR=Lime]32zł[/COLOR][/B]
[B]
[COLOR=Lime][U]Wydatki w sierpniu:[/U]
200zł [/COLOR][/B][COLOR=Lime]hotel u UMilki[B]
36zł [/B]zwrot kosztów za leczenie Antosia[/COLOR][B][COLOR=Lime]
Razem: 236zł
W kasie sierpniowej zostaje 541,80zł
( deklaracje 180zł + reszta z lipca 575,80zł + 32zł (wpłaty jednorazowe sierpień)=
787,80zł-236zł(wydatki sierpień)=551,80zł)
[/COLOR]
[COLOR=Red]
Wpłaty jednorazowe wrzesień:
wujek&ciocia 32zł

Wydatki we wrześniu:
200zł hotel UMilki

[/COLOR] [COLOR=Red]Razem:
[U]W kasie wrześniowej zostaje 421,80zl[/U]
(deklaracje 110zł + reszta z sierpnia 551,80zł+ 32zł wpłaty jednorazowe wrzesień=693,80zł
-200zł hotelik
=493,80zł)
[/COLOR]
[/B][COLOR=Magenta][B]Wydatki w październiku:

Razem:
[U]W kasie październikowej zostaje 503,80zl[/U][/B][/COLOR]
[B][COLOR=Magenta](deklaracje 10zł + reszta z września 493,80zł)[/COLOR][/B]

post zaktualizowany z datą 16.09.2010r. [/INDENT]

[INDENT] [URL="http://www.dogomania.../posthistory.php?p=14939969"]Ostatnio edytowane przez argusiowa[/URL]; 16-09-2010 o godzinie 20:03 [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony wieści nie najlepsze. Mam teraz bardzo ograniczone finanse i liczę każdy grosz - dlatego zmuszona jestem wycofać deklarację. Niech to chol-... Holender.
Postaram się poszukać kogoś na moje miejsce, ale nie wiem, czy mi się uda. Właściwie to ciężko będzie. N i e s t e t y! większość osób z otoczenia nie dba o zwierzaki... Nic nowego w sumie.
Antoni, szkrabie cudny, przepraszam :C Trzymam kciuki za psiaka cały czas i mam nadzieję, że dziura się szybko załata.

Link to comment
Share on other sites

grinsekatze dziękujemy za dotychczasowe wsparcie to tez bardzo się liczy[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
dziękuję również za poinformowanie nas o wycofaniu deklaracji [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

[B][COLOR=black]kochani szukamy 10zł deklaracji od października[/COLOR] [/B]w miejsce deklaracji grinsekatze

Figuś mam miejsce na rozliczeniowego posta w poście 2, wytnij proszę zatem rozliczenie z posta 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać i gościć w moim maleńkim raju ;)

Przy okazji bardzo dziękuję za karmę dla Antosia i Kory. 19 kg suchego i 10 puszek mokrego powinno wystarczyć na wiele, wiele tygodni. Balbina kontrolowała całą dostawę, a język uciekał do ziemi. Bidula...Za to Antek już łapki zaciera :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...