Jump to content
Dogomania

Niewidomy staruszek, NADAL BEZ DOMU :((


A.R.S.

Recommended Posts

nie bylo mnie tutaj od kilku dni......
Slepaczku trzymam kciuki.....
u nas zawieja sniezna, zeby tylko nie bylo tak jak przed laty.
Polamaly sie masty i nie bylo pradu przez 2 tyg.
herbata byla z grilla :-)
Mam nadzieje ze u Was Slepaczku jest lepiej.
Za domek trzymam kciuki bardzo mocno.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 675
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Greven']Tego nikt nie wie, informacje są fragmentaryczne i ogólnikowe, zero zdjęć.

O tymczasie płatnym u Igiełki nie możemy na razie myśleć, bo deklaracji mamy chyba na razie tylko 50 zł i to na transport. Czyli nie ma ani na transport (bo to przecież kilkaset km), ani na utrzymanie Ślepaczka.

Ale chodzą słuchy, że jutro może coś się odmienić...
............. Ślepaczek może jechać na tymczas bardzo bliziutko i do bardzo zaufanego domu....

PROSZĘ TRZYMAĆ KCIUKI[/QUOTE]

Nawet nie wiesz jakie mam zbielałe kostki od trzymania.:loveu:

Nie wiem o co chodzi, mam zaznaczoną subskrypcję tego tematu a nie widzę go w panelu użytkownika. Niewazne.

Link to comment
Share on other sites

Musze myślec realnie nie sztuka wziąść psa trzeba póżniej jeszcze podołać temu zadaniu i sie nim troskliwie opiekować. Wszystkie z nich sa po przejściach. Myśle że mnie rozumiesz to nie jest tak że nie chce pomóc poprostu podchodze do tego poważnie biorę pod uwage wszystko też możliwości mieszkaniowe.

Link to comment
Share on other sites

Sie nie odzywa, bo cały dzień nie miała czasu usiąść do netu ;)

Hmm... o czym to ja miałam? O pogodzie?

Nie, zaraz, to nie to.

O sianie, które przywieźliśmy, dzięki pomocy Innych?

Hm, chyba też nie to...

Jej, wyleciało mi zupełnie z głowy, co ja Wam miałam napisać. Trzymacie za coś kciuki?

hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

Ślepak pojechał dzisiaj do DT ;)

Będzie miał cieplutko, będzie w domu, będzie głaskany i wyprowadzany na spacery.
Czyli dostanie to wszystko, czego u mnie mu brakowało.

Ale żebyście nie myśleli, że sielanka zapanowała...
Ten tymczas nie może być długoterminowy. To tylko taka przechowalnia na czas mrozów.

[B]Musimy intensywnie zbierać deklaracje i szukać Ślepkowi docelowego domu!!!![/B]

Na razie jest 50 zł od fergilki. Fergilko, czy możesz te pieniążki przesłać na konto obecnego DT Ślepaczka? Wiem, że to nawet nie pokryje kosztów transportu, nie mówiąc o jedzeniu, ale niech będzie kropelką w morzu potrzeb, co Ty na to? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']
Ania, napisz coś. Jak Puszek się zachowuje, czy kocica sie do niego nie dobrała, jak Wera.
I zdjęcia plisss, plisss.... (mogłyśmy chociaż jedno z podróży zrobić)[/QUOTE]
Puszek jeszcze śpi i tak główką się wtula w koc, że nie mam serca wyprowadzać, go na ten śnieg, a u nas sypie...
Kicia na razie czuje, że jest jakiś "nowy" w domu (bo nie da się nie poczuć, że Puszek jest :evil_lol:- jak będzie miał nastrój tu mu zrobię dziś kąpiel) ale nie pozwalam jej do niego podejść:shake:- to zawsze kończy się tragedią.
Wera na razie też go nie akceptuje- wczoraj chciała go ugryść. Na czas pracy odizolowałam go od zwierzyny.
Napiszę jeszcze wieczorem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...