Jump to content
Dogomania

Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D


Pinesk@

Recommended Posts

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiatm serdecznie. Zalogowałam się tu na prośbę Pineski. Dostała bana (zresztą za banalną sprawę ale nie o tym;) ) który minie dopiero 8 lutego.
Prosiła mnie żebym przekazała, że jeśli domek tymczasowy ucichł więc szukamy, szukamy dalej intensywnie domu stałego lub chociaż tymczasu. Sama też robi ogłoszenia i wytęża swoje siły. Dziękuje też za wstawienie Filcaczka na allegro PONów. Co do kropli, tu jej słowa: warto spróbować. nie są drogie, też w tabletkach widzę, nie zaszkodzi a wspomóc może'
Potrzebny chociaż domowy tymczas dla Filcaka żeby doprowadzić go do porządku. Domek gdzieś z pewnością na takiego kudłacza jakim jest Filcak czeka.
I jeszcze jedno- Pinesk@ nie dostała jeszcze informacji od veta na temat jego nóżek. Jeżeli tylko coś bedzie wiedziała napiszę w jej imieniu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

"Już jestem ale niestety nowych wieści nie przyniosę. Nie mam kontaktu na chwilę obecną z Filcaczkiem juz od paru tygodni. Jeżeli tylko mi się uda to w sobotę do niego pojadę i wrócę z informacjami. Przepraszam Cię kudłaczu, ze to tak wszystko cholernie długo trwa. Mogę tylko powiedziec, że chętnych do adopcji nie ma, nie ma też żadnego na chwilę obecną DT
Pinesk@"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bartolini']"Już jestem ale niestety nowych wieści nie przyniosę. Nie mam kontaktu na chwilę obecną z Filcaczkiem juz od paru tygodni. Jeżeli tylko mi się uda to w sobotę do niego pojadę i wrócę z informacjami. Przepraszam Cię kudłaczu, ze to tak wszystko cholernie długo trwa. Mogę tylko powiedziec, że chętnych do adopcji nie ma, nie ma też żadnego na chwilę obecną DT
Pinesk@"[/QUOTE]

Oj :(.A takie nadzieje już były.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby Filcak był młodszy i zdrowy to pewnie domki by się o niego biły. Przecież to taki ładny tylko zaniedbany psiak, i charakter ma fajny, przyjazny.
I tak się garnie do człowieka, i tak czekał w te mrozy, że może jednak ktoś przyjdzie po niego i go stamtąd zabierze, widział biedak że inne psy się pochowały w budach bo zimno, to myślał pewnie że może jemu się uda znaleźć dom skoro nie ma konkurencji :shake:.
[COLOR=Green][B]On tak bardzo chciałby mieć swój dom.

[COLOR=Black]Czy ktoś go kiedyś pokocha ?[/COLOR]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...