Jump to content
Dogomania

Przekochany psiak, NARESZCIE MA DOM! :D :D :D


Pinesk@

Recommended Posts

Od: Pinesk@
"Bardzo dziękuje jeszcze raz za allegro, bardzo też za jakiekolwiek inne ogłoszenia. Dostałam właśnie maila z propozycją DS aż z Białej Podlaskiej, odpisałam, zaproponowałam wizytę i o wszystkie niezbędne informacje wypytałam- zobaczymy...
Pozdrawiam
pinesk@"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 232
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, tak, Talcott, bartolini, karolina27, Atkaaaa :D no cóż ;)

DT wyjaśni się po weekendzie, okaże się czy Filcak będzie mógł do niego pojechac ;) Tylko ciotki powiedzcie mi jeszcze czy da radę dla DT opłacać żarło i ewentualne leczenie, itd?

Osoba z maila, która deklarowała DS nie odzywa sie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinesk@']Tak, tak, Talcott, bartolini, karolina27, Atkaaaa :D no cóż ;)

DT wyjaśni się po weekendzie, okaże się czy Filcak będzie mógł do niego pojechac ;) Tylko ciotki powiedzcie mi jeszcze czy da radę dla DT opłacać żarło i ewentualne leczenie, itd?

Osoba z maila, która deklarowała DS nie odzywa sie.[/QUOTE]

A wiesz może za co te bany ?

A dla Filcaczka będą potrzebne deklaracje na dt tak ?

Link to comment
Share on other sites

Wiem. Zreszta ja też w każdej chwili mogę 'zniknąć', w pierwszym poście jest do mnie mail i tel. także jakby co będzie możliwy ze mną kontakt pod tą postacią.

Deklaracje to tylko na pomoc w sfinansowaniu/kupowaniu żarełka, specyfików na stawy, ew leczenia. DT poza tym bezpłatny, domowy. Zreszta co będę dużo gadać, miała być to tajemnica ale cóż- tymczas miałby byc u nas ;) Tylko potrzebowalibyśmy właśnie pomocy w postaci żarła itd. Negocjuję z mamą- teraz jest w szpitalu więc jak wróci w sobotę to wszystko ustalimy, rozważymy, wtedy dam znać.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio byłyśmy, Filcak jak zwykle- cały czas siedział przy kracie i patrzał, czekał cierpliwie. Niestety nie był nawet na spacerku, moze jutro go zabierzemy jak czas pozwoli.

Niestety tymczas u nas na chwile obecną nie może wypalić, tak mi przykro kudłaczu :(

Pocieszam się tylko, że już niedługo będzie cieplej to w końcu zostaniesz obstrzyżony i będzie Ci lżej...
Poza tym zero zainteresowania (no poza jednym dzisiejszym mailem, ale... raczej nic konkretnego chociaż mogę sie mylic :roll: ).

Dziewczyny tak może poza tematem ale też dotyczące naszego kudłacza: macie może jakąś wstępną ankietę dla potencjalnych domków? Wiecie, różne pytania pod kątem adopcji itp. Nie ukrywam przydałoby mi sie to baaardzo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...