Jump to content
Dogomania

Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.


Laura1108

Recommended Posts

[COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000]W dniu dzisiejszym o godz. 14.00 odwiedziłem Mukiego w jego domku tymczasowym, Przywiozłem kilka kartonów plastrów żelowych, a także leki. Maluszek ma dziś wyjątkowo dobry dzień, dopisuje mu apetyt, nawet przez chwile bawił się szmacianą piłką, po raz pierwszy przespał spokojnie cała noc, (wstał jedynie na siusiu). Poparzona, martwa skóra zaczyna „schodzić” odsłaniając ciemnoróżową żywą tkankę, dopiero teraz zacznie się proces ziarninowania, czyli gojenia. Psiak nie wykazuje już praktycznie żadnych oznak cierpienia czy też bólu. Przyznam, że widok tego szczeniaka, jego ufny i wdzięczny za ratunek wzrok, jest najlepszą nagrodą, jaką można sobie tylko wymarzyć.[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Z poważaniem,[/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#000000]Janusz Orzechowski[/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[COLOR=black][FONT=Verdana]PS. Pojawiły się trzy możliwości adopcyjne dla Mukiego. Aktualnie jego stan uniemożliwia adopcję, ale za jakiś czas…, być może za 2, może za 3 tygodnie. A może za miesiąc. W każdym bądź razie pozostanę w ścisłym kontakcie o osobami, które chciałyby Mukiemu ofiarować serce i dom. [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rzadko zabieram głos na forum, ale los Mukiego wstrząsnął mną wyjątkowo. Nie będę bić piany nt. właścicieli
jest to przestroga dla nas wszystkich. Pilnujmy swoje psy, one nie potrafią ocenić zagrożenia.
Chylę czoło przed Wami wszystkimi, którzy tyle zrobiliście dla malucha. Pan Janusz - to anioł nie człowiek
i wszystkie cioteczki prowadzące akcje na allegro, bazarek, cegiełki. Wielkie brawa.
Wstawię banerek Mukiego na forach mojego miasta, bo czeka go długie i kosztowne leczenie.
Dziękuję Wam, dzięki Wam świat wydaje się lepszy.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][B]To zdjęcie jest takie poruszające! To małe, kochane zwierzatko bawi się ... tak nieśmiało... Bo to dziecko przecież, psie dziecko - ten nasz poparzony biedaczek.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]I jeszcze wiadomość - do wszystkich, którzy wyślą pieniążki dla MUKIEGO (bo wyslą, prawda?). Na stronie [/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][URL="http://www.kundelpolski.pl/"][COLOR=#4444ff][COLOR=black]www.kundelpolski.pl[/COLOR][/COLOR][/URL][COLOR=black] po lewej stronie jest zakładka "Pomagają nam" - tam możecie sprawdzić, czy Wasza wpłata dotarła - darczyńcy są wymienieni imiennie.[/COLOR] [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika z Katowic'][COLOR=darkred][B]To zdjęcie jest takie poruszające! To małe, kochane zwierzatko bawi się ... tak nieśmiało... Bo to dziecko przecież, psie dziecko - ten nasz poparzony biedaczek.[/B][/COLOR]
[COLOR=black]I jeszcze wiadomość - do wszystkich, którzy wyślą pieniążki dla MUKIEGO (bo wyslą, prawda?). Na stronie [/COLOR][COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][URL="http://www.kundelpolski.pl/"][COLOR=#4444ff][COLOR=black]www.kundelpolski.pl[/COLOR][/COLOR][/URL][COLOR=black] po lewej stronie jest zakładka "Pomagają nam" - tam możecie sprawdzić, czy Wasza wpłata dotarła - darczyńcy są wymienieni imiennie.[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Własnie znalazłam siebie :) hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']Dopiero tutaj trafiłam, brak mi słów, sama popażyłam się wodą i wiem co to za ból, a co tu mówić o pół ciele :( to jest straszne az mi się ryczeć chce[/QUOTE]
Spokojnie, z cudakiem jest coraz lepiej :) Śledź tą stronkę: [url]http://www.kundelpolski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=52&Itemid=71[/url]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

INFORMACJA DOT. ALLEGRO!


Allegro uznało wystawioną przez pashupati aukcję za niezgodną z regulaminem. Trochę racji mają, bo ze względu na pilną potrzebę ratowania najpierw Gapcia, a teraz Mukiego, aukcja została wystawiona z prywatnego konta a nie z konta fundacji. Fundacja na Rzecz Zwierząt Serce Serc jeszcze nie ma konta na allegro, właśnie załatwiamy formalności, co niestety trochę trwa.

Aukcja na Mukiego zostanie wznowiona w nieco zmienionej formie, a następne aukcje będą już robione z konta Fundacji i nie powinno być wtedy takich niemiłych sytuacji. Bardzo przepraszam za zamieszanie i serdecznie dziękuję za pomoc Gapciowi i Mukiemu.

Pozostaję z poważaniem,

Janusz Orzechowski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']INFORMACJA DOT. ALLEGRO!


Allegro uznało wystawioną przez pashupati aukcję za niezgodną z regulaminem. Trochę racji mają, bo ze względu na pilną potrzebę ratowania najpierw Gapcia, a teraz Mukiego, aukcja została wystawiona z prywatnego konta a nie z konta fundacji. Fundacja na Rzecz Zwierząt Serce Serc jeszcze nie ma konta na allegro, właśnie załatwiamy formalności, co niestety trochę trwa.

Aukcja na Mukiego zostanie wznowiona w nieco zmienionej formie, a następne aukcje będą już robione z konta Fundacji i nie powinno być wtedy takich niemiłych sytuacji. Bardzo przepraszam za zamieszanie i serdecznie dziękuję za pomoc Gapciowi i Mukiemu.

Pozostaję z poważaniem,

Janusz Orzechowski[/QUOTE]


a czy mogę się Was ludzie drodzy zapytać, co jest niezgodnego z regulaminem?
pytam, bo sama robię aukcje cegiełkowe z mojego własnego prywatnego konta i jeszcze póki co nikt mnie nie zdupił, ale nawet nie wiedziałam, że tak nie można! czy może mnie ktoś oświecić, o co chodzi? dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...