Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kinia1984']z tym podrozowaniem z nim to jest straszny problem...a jak jada we dwoch to Leszek od samego patrzenia na Jarka wymiotuje...[/QUOTE]

[quote name='Awit']JAro stworzony do mieszkania a nie rozbijania sie autem:-)[/QUOTE]

[quote name='tripti']to stacjonarny psiak:)[/QUOTE]

Uśmiałam się nieźloe z Waszych postów a najbardziej z Kini :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR="#ff0000"] Ciotki...w tym miesiacu zabraknie chłopakom na hotel...jakos dotychczas udawalo mi sie dozbierac brakujace deklracje przez bazarki i wplaty jednorazowe...Prosze Was o pomoc w rozsyłaniu wątku z prosba chocby o jakies wplaty jednorazowe...:( o chlopakow nikt nie pyta...trace powoli siłę i nadzieję...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czy zdjecia w ogloszeniach sa tylko takie jak w cafeanimal na pierwszej stronie watku? Bo jesli tak to nie sa to super zdjecia do adopcji. Czy da rade chlopakom zrobic fajne zdjecia na zielonej trawce?
U mnie tez zawsze sprawdza sie metoda prostego tekstu w stylu super psiak do adopcji bez szczegolow histori ich zycia. Ludzie boja sie psow z uliczna, schroniskowa historia (oczywiscie nie wszyscy) ale ja zauwazylam ze nim prostszy tekst tym wieksze zainteresowanie psem. (sorry nie mam polskich znakow)

Link to comment
Share on other sites

może trzeba pomyśleć nad inna kampanią? może jakieś ulotki z informacją i powrzucać w różnych rejonach ludziom z domkami do skrzynek...? Napisać krótki rzucający się w oczy tekst, że biedni, że bardzo silna więż między nimi, że świetnie spiszą się jako psy pilnujące w domu i przy domu...?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...