Jump to content
Dogomania

LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.


Kinia1984

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś na Dniu Ziemi na polach. Było sporo ludzi z psami, w większości psy małe rasowe, yorki, sznaucerki. Troszkę takich kundli jamnikowatych. Kto zechce takich wyjątkowo wątpliwej urody chłopaków... Takich kochanych.....

Link to comment
Share on other sites

[B]dziś po 13 najpiekniejszych latach pożegnałam mojego ukochanego psa...Bobka...byl najwspanialszym przyjacielem...walczyl dzielnie...niestety strasznie cierpial i musialysmy mu pomoc...mam nadzieje ze juz nic nie boli i biega za TM ze wszystkimi pożegnanymi psiakami...jest mi cholernie ciężko wiec wybaczcie ale narazie na dogo troche zamilknę...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Tyle psiaczków idzie do domków a chłopaki nawet pewnie jednego telefonu nie mają:-(
Chociaż z drugiej strony, tyle psiaków wraca spowrotem z tych "dobrych" domków.
To jak iść i wracać, to lepiej nie iść i czekać na pewny domek......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984'][B]dziś po 13 najpiekniejszych latach pożegnałam mojego ukochanego psa...Bobka...byl najwspanialszym przyjacielem...walczyl dzielnie...niestety strasznie cierpial i musialysmy mu pomoc...mam nadzieje ze juz nic nie boli i biega za TM ze wszystkimi pożegnanymi psiakami...jest mi cholernie ciężko wiec wybaczcie ale narazie na dogo troche zamilknę...[/B][/QUOTE]

Bardzo współczuję wielkiej straty,najlepszego przyjaciela człowieka.Trzymaj się Kinia....

Link to comment
Share on other sites

Jaro czuje sie lepiej wlasnie dzwonilam do Pani Aliny:) Czasem zdarzy mu sie zakaszlec ale to juz nie az tak jak wczesniej..Moze uda mi sie w niedziele przyjechac do chlopakow to od razu zaaplikuje im fiprex.

Dziekujemy za wpłaty cioteczkom Awit i Vasco:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Gdyby cioteczki miały jeszcze więcej kasy niż mają, zapewne wpłacały by, tyle aby chłopcy nie musieli się martwić o przyszłość....[/QUOTE]

święte słowa, ale w portfelu niestety pustki :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...