Jump to content
Dogomania

PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='gonia66']NIe moge uwierzyc.....jestem w mega szoku:)
Nory Rok...nowe zycie????MAm nadzieje ze przeszkolicie panstwo z dogomania, aby fotki byly jakies z domeczku:)[/QUOTE]

Mówilam, ze koniecznie muszą się na dogomanii zalogować i zdawać nam relacje z fotkami z nowego, szczęsliwego życia Puszka :)

Link to comment
Share on other sites

Domek jak widac z opisu Andzike nie moze doczekac sie na Puszka.Rozmawiałam z p.doktor może nawet dziś uda sie przywieżć Puszka na operację drugiego oczka!Jeśli wszystko dobrze pójdzie to nasz maluch będzie mógł opuścic schronisko juz w sobotę,na co liczą nowi opiekunowie Puszka!A potem będziemy tylko trzymać kciuki za nowe zycie Puszka!Obiecałam ,że jak tylko Puszek będzie po operacji to zadzwonię i poinformuję!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Domek jak widac z opisu Andzike nie moze doczekac sie na Puszka.Rozmawiałam z p.doktor może nawet dziś uda sie przywieżć Puszka na operację drugiego oczka!Jeśli wszystko dobrze pójdzie to nasz maluch będzie mógł opuścic schronisko juz w sobotę,na co liczą nowi opiekunowie Puszka!A potem będziemy tylko trzymać kciuki za nowe zycie Puszka!Obiecałam ,że jak tylko Puszek będzie po operacji to zadzwonię i poinformuję![/QUOTE]
Ależ wieści...ależ wieści...normalnie aż dech zapiera z radości:):) Odliczamy dni...a za niedlugo nawet godziny:)

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzis z pania ,która będzie opiekunka naszego Puszka!Puszek zostanie zabrany prawdopodobnie z lecznicy w której przebywa, w niedzielę !Podalam Pani telefon do lecznicy i ma tam dzwonić!Schronisko przygotuje umowy adopcyjne ,które będa czekały w lecznicy!Puszek zaczyna nowe zycie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Rozmawiałam dzis z pania ,która będzie opiekunka naszego Puszka!Puszek zostanie zabrany prawdopodobnie z lecznicy w której przebywa, w niedzielę !Podalam Pani telefon do lecznicy i ma tam dzwonić!Schronisko przygotuje umowy adopcyjne ,które będa czekały w lecznicy!Puszek zaczyna nowe zycie![/QUOTE]
Ależ wiesci....czekamy wiec na niedziele..a potem na relacje:) MAm nadzieje, ze bedziemy wiedziec male co nieco z nowego domeczku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Rozmawiałam dzis z pania ,która będzie opiekunka naszego Puszka!Puszek zostanie zabrany prawdopodobnie z lecznicy w której przebywa, w niedzielę !Podalam Pani telefon do lecznicy i ma tam dzwonić!Schronisko przygotuje umowy adopcyjne ,które będa czekały w lecznicy!Puszek zaczyna nowe zycie![/QUOTE]
Romka to jest nie do pomyślenia - nasz Punio dostał prezent od losu na Nowy Rok - cudowni ludzie, biorą psa na "ślepo", a inni przyjeżdżają, spacerują i rezygnują tak szybko....rozumiem, że można zmienić zdanie, a le ludzi takich jak przyszli opiekunowie Puszka - PODZIWIAM i brawa dla nich!!!

Link to comment
Share on other sites

Zeby nasz Punio pieknie zaprezentował się nowym państwu p.doktor z lecznicy nie tylko zoperowała oczko Puszka ale wykapała go i zrobiła strzyżenie.Punio na zdjęciu ma wprawdzie kaganiec:diabloti: (dostałam smsa) ale każdy byłby przerazony po tylu latach braku kapieli!Na moja prosbę za zgoda p.doktor Figa zrobi jutro Puszkowi zdjęcia!Będa to ja sądzimy ostatnie zdjecia Puszka w Łowiczu!Pani doktor powiedziala,ze Punio zmienił postepowanie juz nie jest taki zdystansowany i nie ucieka!Nie jest też niezadowolony!Moze on już sie domyśla,że niedługo będzie wdomku!:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...