Jump to content
Dogomania

PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='Romka']Czy domowe hoteliki nas słyszą !Szukamy hoteliku dla Puszka![/QUOTE]

Żeby domowy hotelik chcial się zainteresować, Puszek musi mieć zebrane deklaracje stałe na pobyt.

Domowych bezpłatnych tymczasów jest jak na lekarstwo :( i praktycznie wszystkie są zapsione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-33-76']Żeby domowy hotelik chcial się zainteresować, Puszek musi mieć zebrane deklaracje stałe na pobyt.

Domowych bezpłatnych tymczasów jest jak na lekarstwo :( i praktycznie wszystkie są zapsione[/QUOTE]

Jesli uwaznie przeczytałas watek Puszka to wiesz ,że nie rzucamy słow na wiatr!Jesli teraz intensywnie szukamy hoteliku to wiemy czego chcemy!A wszelkie delkaracje mile widziane!SZUKAMY HOTELIKU DOMOWEGO DLA PUSZKA!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Jesli uwaznie przeczytałas watek Puszka to wiesz ,że nie rzucamy słow na wiatr!Jesli teraz intensywnie szukamy hoteliku to wiemy czego chcemy!A wszelkie delkaracje mile widziane!SZUKAMY HOTELIKU DOMOWEGO DLA PUSZKA![/QUOTE]

Czy to znaczy że Puszek ma zebrane już jakieś pieniążki na hotelik, tylko na pierwszej stronie brak postu z rozliczeniem ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie nie, założyłam wątek łowickiej skarpety, żeby się nie gubić w rozliczeniach
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177078-SKARPETA-A-OWICKA-Fundusz-na-A-owickie-psiaki?p=13832588#post13832588[/url]

jeśli będziemy wyciągać Puszka, to na ten cel na razie mamy jednorazową dzisiejszą wpłatę 50zł od Leni

Link to comment
Share on other sites

To może warto byłoby wspomnieć w tytule wątku, że potrzebne są deklaracje, no bo jak się wchodzi do Puszka to nie wiadomo czy psiak potrzebuje pieniążków czy nie.
Takie informacje muszą być zamieszczone i to tłustym drukiem na pierwszej stronie, bo nikt nie będzie się przebijał przez cały wątek, żeby sprawdzić jaka jest sytuacja malucha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Z Puszkiem nie dało się nic zrobić, podchodzi do krat, a potem ucieka![/QUOTE]
I nie mozna go zlapac na nic w swiecie????Wiecie co.....domek Lenki13....juz wiem....ostatnio zgodzila mi sie wziac trudnego Filipka do siebie(ona pracuje z psami- to tymczas domkowy)...ma swietne efekty pracy(wątek Opery, Samsunga Griny i innych psiakow)...moge do niej zadzwonic i pogadac....puszek jest malutki- prawda???Potrzebuje socjalizacji...ale koszt to chyba bylby ok 300 zł..a mamy jakies deklaracje w ogole????BO moim zdaniem do domku "normalnego" poki co - Puszek sie nie nadaje..ale lenka dalaby mu rade...tego jestem pewna:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...