Jump to content
Dogomania

PUSZEK - umrze w schronisku bez człowieka MA DOM


Figafiga

Recommended Posts

Dzwoniłam do lecznicy w sprawie operacji oczka naszego Puszka!Jest to do zrobienia po nowym roku!Pani doktor sugerowała jednak,żeby to juz domek zakraplał oczka naszego Puszka po operacji ,podobno jest bardzo agresywny przy takim zabiegu!Pracownicy schroniska nie sa w stanie tego zrobic sami!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romka']Dzwoniłam do lecznicy w sprawie operacji oczka naszego Puszka!Jest to do zrobienia po nowym roku!Pani doktor sugerowała jednak,żeby to juz domek zakraplał oczka naszego Puszka po operacji ,podobno jest bardzo agresywny przy takim zabiegu!Pracownicy schroniska nie sa w stanie tego zrobic sami![/QUOTE]
TYlko co??Szukamy domku PUniowi???

Link to comment
Share on other sites

Szukamy, szukamy...

Problem polega na tym, że Puszek nie nadaje się do hotelu do kojca, potrzebuje DT, w którym mógłby być socjalizowany, czyli doświadczonego człowieka i ciepłego kąta. Musimy brać pod uwagę, że Puszek jest starszym psiakiem, niekoniecznie adopcyjnym, dlatego jego pobyt w DT może się przedłużać, a on on sam będzie wymagał opieki weterynaryjnej...

Link to comment
Share on other sites

[B]moje spotkanie z puszkiem :lol:[/B]
kochane oswajaczki puszka!dobra robota.puszek na dobrej drodze do oswojenia.po tylu latach schroniska pies po kilku tygodniach czułości tak się zmienia..to świadczy o tym,ze nadal nas ludzi kocha i jest chętny do pójścia do domku!!po przeczytaniu wątku byłam więcej niż pewna,że z puszka to zobaczę kawałek nosa w budzie, a tu nie:lol:
był cały puszek.osobiscie pod koniec porcji paróweczek wyjmował mi je z ręki,rzeczywiście czasami nadgryzając moje palce przez nieuwagę.między trzema parówkami już nie zrezygnował z każdorazowej ewakuacji do budy:multi:jeden raz zabrał paróweczkę koledze,delikatnie, acz stanowczo.spaceru odmówił:shake:na razie myślę.był mnie też trochę ciekawy, acz ostrożność zwyciężyła.
[B]oswajanie puszka jest myślę wspaniała szansą do zdobycia serca mądrego,przyjacielkiego psia,malutkiego kudłatym ciałkiem,lecz wielkiego duchem.uwaga przyszły właścicielu puszka,to najmłodszy duchem i rozumem psi staruszek,jakiego poznałam,zero altzhajmera[/B];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dżerka'][B]moje spotkanie z puszkiem :lol:[/B]
kochane oswajaczki puszka!dobra robota.puszek na dobrej drodze do oswojenia.po tylu latach schroniska pies po kilku tygodniach czułości tak się zmienia..to świadczy o tym,ze nadal nas ludzi kocha i jest chętny do pójścia do domku!!po przeczytaniu wątku byłam więcej niż pewna,że z puszka to zobaczę kawałek nosa w budzie, a tu nie:lol:
był cały puszek.osobiscie pod koniec porcji paróweczek wyjmował mi je z ręki,rzeczywiście czasami nadgryzając moje palce przez nieuwagę.między trzema parówkami już nie zrezygnował z każdorazowej ewakuacji do budy:multi:jeden raz zabrał paróweczkę koledze,delikatnie, acz stanowczo.spaceru odmówił:shake:na razie myślę.był mnie też trochę ciekawy, acz ostrożność zwyciężyła.
[B]oswajanie puszka jest myślę wspaniała szansą do zdobycia serca mądrego,przyjacielkiego psia,malutkiego kudłatym ciałkiem,lecz wielkiego duchem.uwaga przyszły właścicielu puszka,to najmłodszy duchem i rozumem psi staruszek,jakiego poznałam,zero altzhajmera[/B];)[/QUOTE]

Jesli D\żerka była pierwszy raz a on tak ładnie sie zachowywał to może jest ...lepiej?Co ja gadam przeciez Dzerka była z parówkami...Ale etap wychodzenia z budy do boksu ja osągnęłam za 3 razem!A za każdym razem byłam z parowką!KONKLUZJA:JEST LEPIEJ!

Link to comment
Share on other sites

Przyjemnego szumu w głowie
Wygodnego miejsca w rowie.
No i może jeszcze potem,
spokojnego snu pod płotem.
Żeby pies z kulawą nogą
Cię nie oblał idąc droga.
Dużo czadu i uroku
w nadchodzącym Nowym Roku 2010[IMG]http://img10.glitterfy.com/graphics/28/new-years-hats.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][URL="http://www.dogomania.pl/176759-Super-bazarek-na-rosnAE-cy-dA-ug-za-KodinkAE-bazarek-trwa-do-10-01-do-24-00?p=13805048"]przepraszam za offa i zapraszam na bazarek [/URL]

[/B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/176759-Super-bazarek-na-rosnAE-cy-dA-ug-za-KodinkAE-bazarek-trwa-do-10-01-do-24-00?p=13805048"]Super bazarek na rosnący dług za Kodinkę -bazarek trwa do 10-01 do 24.00[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...