Jump to content
Dogomania

Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.


red

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od wczoraj na kroplówkach. Marsiu bardzo słaby, dzisiaj już nie wyszedł na spacer. Mieszka w domu pod stałym nadzorem. Jeszcze przed chwilą leżał pod kroplówką ( podawana bardzo powoli). Wyniki krwi paskudne, wrzucimy na wątek jak tylko będzie możliwość. Koszty będą podsumowane przez weta w poniedziałek na jednej fakturze. Zawsze daje 50% rabatu dla psiaków z hoteliku, więc nie powinny być tragiczne, mimo, że codziennie trzeba go pokazywać w gabinecie. Nadal sporo pije i nie je. Dlatego przejdziemy na rosołek. Ma cieplutko, wygłaskany i tylko trzeba czekać.

Link to comment
Share on other sites

Smutne wieści :-( Ale nie jest sam, a to chyba najważniejsze w czasie choroby. Mam nadzieję, że szybko stanie na nogi. Takich psów mi najbardziej żal... które swoje lata już mają, a nie mogą doczekać się prawdziwego domu. Całe szczęście, że akurat ten hotel jest taki "domowy". Marsiku trzymam za Ciebie mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Marsik jest bardzo słaby, trzeba go podnosić, bo sam nie jest w stanie wstać, jak prowadzimy go do weta to musimy podtrzymywać kocykiem pod brzuszkiem. Do niedzieli na kroplówkach. Dziś były kolejne zastrzyki, jutro następne. Nerki w kiepskim stanie, na szczęście płuca się polepszyły, więc na zastrzyki reaguje. W niedziele kolejna wizyta. Skany badań mam już dla was przygotowane, ale na razie nie mogę się połączyć z ImageShack. Jak tylko mi się to uda od razu je tutaj wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...