Jump to content
Dogomania

szkolenie we Wrocławiu


martulka22

Recommended Posts

[quote name='LALUNA']
Dzieki Majaga za bardzo miła opinie. Ale bardzo duza zasługa jest tu samych właścicieli. Którzy od pierwszych zajec właczyli sie we dwójke bardzo aktywnie w prace nad psem. I mimo iz pies był trudny bo po przejściach to sami spisuja sie na medal i bardzo duzo pracuja z psem. I efekty już widac mimo iz to była dopiero chyba 6 lekcja. No inna sprawa ze Łatek to troche taka bestia terierowata która bardzo lubi zabawe z piłeczka i fajnie można go na to ukierunkowac i zmotywować. A Marcin i Jaga szkolenie nie kończa na zajeciach, ale pracuja w domu z psem i stad te duze postępy.[/quote]
O rany:oops::oops::oops:, no to chyba obudzę Łatka na mały trening,tak mnie zmotywowałaś;). Pracować trzeba, wyjścia nie ma. Najlepsze jest to, że Marcin początkowo nie był zadowolony z mojego pomysłu trenowania Agility i wogóle srednio mu się chciało pracować z psem, a teraz jak zobaczył efekty, to codziennie z nim ćwiczy :crazyeye:. Jak tak dalej pójdzie to faktycznie trzeba bedzie pomyśleć o drugim psie;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Myslę, że to dobry pomysł, żebyś przyszła na początku bez psa, bedziesz mogła się spokojnie rozejżeć i pogadać z prowadzącymi.[/QUOTE]

Z psem z psem, targać sie na koniec miasta i zostawić w domu psa? Co to za przyjemnosc:lol:

[QUOTE]no to chyba obudzę Łatka na mały trening,tak mnie zmotywowałaś;-). [/QUOTE]
No i jak po nocnym treningu?

[QUOTE] Jak tak dalej pójdzie to faktycznie trzeba bedzie pomyśleć o drugim psie;-)[/QUOTE]

A Łatka za moment przeniesiemy do zaawansowanych jak tak dalej będzie postępy robił:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']
No i jak po nocnym treningu?[/quote]
Z Łatkiem nie byłoby problemu, on każdej porze dnia i nocy jest gotowy i chętny do aktywności, szczególnie jak sie ona wiąże z piłeczką albo smakołykiem:cool1: ,on jest nie do zdarcia, a ja wymiękłam:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Juz postanowialam, ze przyjedziemy w sobote na trening :) Przyjedziemy z Abra, niech Laluna na nia rzuci fachowym okiem ;)[/quote]
to fajnie, w sumie my też przyjechalismy pierwszy raz z Łatkiem, przy okazji jest gdzie pospacerować:Dog_run:



[quote]A Latek to ten psiak z avataru? Strasznie fajny pysio:)[/quote]
Tak, to pychol Łatka z doliny muminków:lol:

Link to comment
Share on other sites

Marta & Figa a mozesz napisac cos wiecej. Jesli nie tutaj to moze PW, jak wolisz. Jak wyglada szkolenie, jakimi metodami sie pracuje. Mi nie chodzi o to, zeby pies nauczyl sie siad czy zostan bo to moge sama. Mi chodzi o to, zeby podbudowac pewnosc siebie suki i nauczyc ja tolerowac inne psy. Jak juz pisalam do Artemisa mam blisko (to jakby nie bylo duzy plus) ale czytalam tez kilka niepochlebnych opinii. Sa i pozytywne ale i jedne i drugie nie zawieraja jakiegos obszerniejszego uzasadnienia wiec ciezko mi wyciagnac jakies wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Marta & Figa a mozesz napisac cos wiecej. Jesli nie tutaj to moze PW, jak wolisz. Jak wyglada szkolenie, jakimi metodami sie pracuje. Mi nie chodzi o to, zeby pies nauczyl sie siad czy zostan bo to moge sama. Mi chodzi o to, zeby podbudowac pewnosc siebie suki i nauczyc ja tolerowac inne psy. Jak juz pisalam do Artemisa mam blisko (to jakby nie bylo duzy plus) ale czytalam tez kilka niepochlebnych opinii. Sa i pozytywne ale i jedne i drugie nie zawieraja jakiegos obszerniejszego uzasadnienia wiec ciezko mi wyciagnac jakies wnioski.[/QUOTE]
Artemis szkoli psy oczywiscie metodami pozytywnymi ( nie ma tam zadnego krzyku na psy, kolczatek ani nic podobnego ). W tym klubie szkoleniowym pies uczy sie socjalizacji z innymi psami ( ja chodze z moją suczką narazie do psiego przedszkola ale od stycznia zaczynam szkolenie dla starszych psów ). Jeśli Twoja suczka wykazuje agresję w stosunku do innych psów ta szkoła posłuszeństwa napewno Ci pomoże. A oto strona internetowa klubu [url]http://www.artemis.pl/zaaw.html[/url]
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='jaszczurka']Juz postanowialam, ze przyjedziemy w sobote na trening :) Przyjedziemy z Abra, niech Laluna na nia rzuci fachowym okiem ;) A Latek to ten psiak z avataru? Strasznie fajny pysio:)[/quote]

Jaszczurko już zdecydowaliście się na jakąś szkołę? Pytam z ciekawości, bo też się rozglądamy i zbieramy opinie... może wiosną albo latem chcielibyśmy się trochę z Lolkiem pouczyć...Na razie najbardziej przeraża nas ta odległość prawie 100km, możemy uczestniczyć w szkoleniach tylko w weekendy... wiadomo praca :placz:...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[B]Alcazar:[/B] chodzi Ci o szkolenie ogolnie psa czy o komende "do nogi"? Pojedyncze komendy to mozna nauczyc nawet w pare min a szkolenie to zalezy od psa(czasem tygodnie,czasem dni a czasem i miesiace...)

Mam pyt.: Jakie sa szkoly PT na Krzykach(wroclaw oczywiscie)??(chodziloby mi o to zeby byly ok. ul.Ślężnej czy Partynic,chcialabym jezdzic tam na rowerze)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mam pyt.: Jakie sa szkoly PT na Krzykach(wroclaw oczywiscie)??(chodziloby mi o to zeby byly ok. ul.Ślężnej czy Partynic,chcialabym jezdzic tam na rowerze)[/quote]
Czy interesuje Cię samo PT, czy też inne sporty? Typu obedience, agility?
Na Partynicach jest Agility de Luks o sportach którym się zajmujemy możesz poczytać na stronie [URL="http://www.agilitydeluks.republika.pl"]www.agilitydeluks.republika.pl[/URL]
Głównie zajmujemy się szkoleniem sportowym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']interesuje mnie glownie PT[/quote]
A nie chciałabyś tez obedience?
Zawoów PT jest dosć mało. Teraz bardziej na topie jest obedience. A dzieki temu ze jest wiecej klas, można dopasowac do aktualnych umiejetności psa. W obedience 0 nie masz aportowania.
Czy znasz dyscyplinę Obedience?
We Wroclawiu będą zawody z obedience. Jakos tak w lecie.;)

Link to comment
Share on other sites

znam obedience,ale moja sucz...powiedzmy ,ze nie jest az tak bystra by brac udzial w tego typu zawodach... choc sprobowac nie zawadzi. :razz: Nie wiem czemu ,ale wydaje mi sie ,ze PT jest dla nas leprzą opcją.Moze jak dobrze nam pojdzie to sprobujemy obedience ,jednak narazie naszym celem jest PT i narazie do tego dazymy. Wierz mi-moja sucz jest psem naprawde "trudnym" jezeli chodzi o tresure a i tak uwazam ,ze szkolac ja w kierunku PT rzucamy sie na gleboka wode...I ja i pies musimy sie jeszcze nauczyc wielu "rzeczy"::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']znam obedience,ale moja sucz...powiedzmy ,ze nie jest az tak bystra by brac udzial w tego typu zawodach... choc sprobowac nie zawadzi. :razz: Nie wiem czemu ,ale wydaje mi sie ,ze PT jest dla nas leprzą opcją.Moze jak dobrze nam pojdzie to sprobujemy obedience ,jednak narazie naszym celem jest PT i narazie do tego dazymy. Wierz mi-moja sucz jest psem naprawde "trudnym" jezeli chodzi o tresure a i tak uwazam ,ze szkolac ja w kierunku PT rzucamy sie na gleboka wode...I ja i pies musimy sie jeszcze nauczyc wielu "rzeczy"::cool3:[/quote]
JA mysle z obedience 0 jest znacznie łatwiejsze dla psa, niz PT. Czy Twój pies umie aportować?
Co nie znaczy ze nie mozesz i tu i tu. Dla mnie obedience jest bardziej ciekawe ;) Na stronie masz podane godziny zjaec jezeli masz ochote przyjedz i zobacz . Zajecia posłuszeństwa sa w soboty od 15-16, to dla tych już majacych jakies podstawy. DLa tych co dopiero zaczynaja od 16-17.
W pierwsza sobote maja nas nie ma bo jestesmy na zawodach agility w Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiska']Moja sucz nie umie aportowac.Jeszcze do tego nie doszlysmy;) Przyjde za tydzen bo teraz wyjezdzam[/quote]
Tak sie domyśliłam. ;)
Dlatego zaproponowałam Ci obedience 0 bo tam nie ma aportu i jest bardzo łatwy regulamin.
To 5maja nie ma zajęc bo jesteśmy w Łodzi, dopiero beda zajecia 12 maja o tej samej godzinie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosikf & dogs']A na czym dokładnie polega Obedience? ;)[/quote]

To zwykłe posłuszeństwo, niektóre ci podobne są do PT, przynajmniej w tych niższych klasach.
Ale ja wole bardziej żywiołowe sporty. Dla Ciebie widze agility, ale jak zechcesz wystartować to praktycznie 0 masz już prawie opanowaną ;)

Regulaminy obedience i PT masz na stronie klubowej

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przeczytałam cały wątek
czy ktoś mógłby powiedzieć coś o szkoleniu w Aporcie na ul. Agrestowej?? był tam albo się szykuje?? jakie opinie??
i na czym dokładnie polega ich złe podejście do psów strachliwych??
chodzę tam teraz do przedszkola i jak na razie jest ok. ale potem chcielibyśmy dalej coś robić i nie mogę się zdecydować

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

my z naszym labkiem właśnie skończyliśmy szkolenie PT1 na Agrestowej i jak dla mnie jest ok :) nie wiem co znaczy podejście do psów strachliwych, wiem tylko że agresywne zawsze były w kagańcach :P a propo tej szkoły gdzieś już pisałam na forum w przedszkolach i szkołach. podsumowując piesek pozytywnie się zmienił, ale mamy szczególny przypadek i nawet po szkoleniu wkładamy dużo pracy w ułożenie naszego diabełka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...