Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Juz było mówione ,że w danym dniu można kupić katalog dotyczący tegoż dnie właśnie...[/quote]

Ja też jestem ciekawa, bo bodaże Nitor-Nivalis pisała, że danym dniu będzie można kupić katalogi z pozostałych dni.

Jeśli ktoś wie, to bardzo prosiłabym o informację, czy:
1. będzie można kupić katalog z dnia / dni następnych (w czwartek z piątku i td),

2. jeśli nie, to może z dni poprzednich (w sobotę z czwartku i piątku)

Ja jadę jutro, ale na wystawie juz nie będę (wystawiam się w sobote i zostaję do niedzieli) , ale chciałabym kupić katalogi z wszystkich czterech dni.

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie proszę jak organizacja, jaka atmosfera panuje przy ringach, no i napiszcie jak oceniają sędziowie - przykładają się do tego lepiej niż na międzynarodówkach, czy też na "łapu capu"

[SIZE=5][COLOR=red]No i GRATULUJĘ obecnym już Zw Świata.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=royalblue]I tym Pokonanym gratuluję też, to wielki zaszczyt ulec taaakiej konkurencji...[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=#4169e1][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja takze gartuluje wygranym, choc jescze nie donca wiemy komu:))
Trzymam kciuki za polska ekipe.
Dolaczam sie tez do pytania jak wyglada organizacja, czy sa korki, czy jest szansa na znalezienie miejsca na parkingu przy halach, czy w tych halach jest tak zimno jak zwykle? Mnostwo pytan,ale jade z 2 miesiecznym dzieckiem i Wasza odpowiedz ulatwilaby mi bardzo zycie.

Czekamy na zdjecia oczywiscie
pozdr Malgosia

Link to comment
Share on other sites

A wiec dzisiaj bylo bardzo malo osob, na halach mi bylo goraco bo w plaszczu chodzilam,ale ludzie normalnie w swetrach ;). Korkow az takich wielkich nie bylo;) Organizacja no ok, co mi sie podobalo pelno bylo sprzataczy i wszystkie kupki zbierali i siuski starli aby nikt sie nie wywrocil;) . Tylko te hale sie tak porozrzucane,ze ja nawet sie tam glubilam chociaz nie raz tam jestem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky'][SIZE=5]Winterfrost’s Pegaso - Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2006 :multi: [/SIZE]

[SIZE=5]Ewa GRATULACJE !!! :terazpol: :sweetCyb: :klacz: [/SIZE]

To nasza Nitor Nivalis z Muminkiem :cool3:[/quote]
:multi: Gratulacje:multi:
Czekamy na więcej takich nowin:terazpol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky'][SIZE=5]Winterfrost’s Pegaso - Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2006 :multi: [/SIZE]

[SIZE=5]Ewa GRATULACJE !!! :terazpol: :sweetCyb: :klacz: [/SIZE]

To nasza Nitor Nivalis z Muminkiem :cool3:[/quote]
[B][U]GRATULACJE!!![/U][/B] :klacz: :klacz: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky'][SIZE=5]Winterfrost’s Pegaso - Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2006 :multi:

Ewa GRATULACJE !!! :terazpol: :sweetCyb: :klacz: [/SIZE]

To nasza Nitor Nivalis z Muminkiem :cool3:[/quote]

[B][COLOR=SeaGreen]GRATULACJE- :megagrin:
JAK TO SIE ROBI,JAK TO SIę ROBI ?????????????


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra-husky'][SIZE=5]Winterfrost’s Pegaso - Młodzieżowy Zwycięzca Świata 2006 :multi:

Ewa GRATULACJE !!! :terazpol: :sweetCyb: :klacz: [/SIZE]

To nasza Nitor Nivalis z Muminkiem :cool3:[/quote]Gratulacje:klacz::terazpol::klacz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...