Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Gazuś']A ile psów wystawiasz?[/quote]

Chodzi o światówke??W czwartek na pewno z 3-4 z jednej rasy.Na reszte dni tak jak mowie przyjmuje jeszcze zamownia.

Wystawa bedzie super, tyle świetnych psów i super handlerów LODZIO MIODZIO bedzie na co patrzec!! musze byc we wszystkie dni:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja będę na 100%, jak mogłabym nie pojechać na światówkę:razz: .Ja też chciałabym być we wszytskie 4 dni, ale chyba mi się nie uda:shake: Oczywiście oferuję swoją pomoc przy wystawianiu psiaków, nieważne, w który dzień jeśli znajdzie się jakiś chętny to przyjadę w każdy dzień nawet na 5 rano:cool1: Flashka-q jak ty to robisz, że masz tylu chętnych na wystawianie psów:crazyeye: ?Podziel się tą tajemnicą :cool1: , ja też tak chcę:multi: :lol: !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Kate M - też chciałabym być we wszystkie 4 dni :) A goldeny jak na złość w niedziele są.
Jagodka - W MEKSYKU?!? No to o światówce za rok możemy sobie pomarzyć :)[/quote]
Tak w Meksyku - niestety
w 2008 w Stockholmie w Szwecji
2009 w Bratysławie
2010 w Kopenhadze w Danii

Link to comment
Share on other sites

To coś mi się widzi, że światówki w 2007 sobie nie pooglądam na żywo :lol:
Jakby charty były w neidzielę, to by dla mnie był nawet plus, bo możnaby od razu sobie finały zobaczyć.
Mnie własnie sprawa hotelu też bardzo męczy, ciężko będzie znaleźć nocleg, żeby nie zbankrutować przy okazji ;) Nie wiedziałam, ze w takim schronisku można sobie zaklepywać miejsce...

Link to comment
Share on other sites

Hehe, Laura- ladnie to tak sie reklamowac i robic mi konkurencje???:mad: :mad: :mad: Nie no...zartuje;):diabloti: Bardzo polecam moja przyjaciolke z Mlodego Prezentera;) :evil_lol: :evil_lol: Ja rowniez bede na wystawie- jesli sie uda to we wszystkie dni, wiec sluze pomoca:) Wystawie na 100 mojego Bibola:):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Ja będę na 100%, jak mogłabym nie pojechać na światówkę:razz: .Ja też chciałabym być we wszytskie 4 dni, ale chyba mi się nie uda:shake: Oczywiście oferuję swoją pomoc przy wystawianiu psiaków, nieważne, w który dzień jeśli znajdzie się jakiś chętny to przyjadę w każdy dzień nawet na 5 rano:cool1: Flashka-q jak ty to robisz, że masz tylu chętnych na wystawianie psów:crazyeye: ?Podziel się tą tajemnicą :cool1: , ja też tak chcę:multi: :lol: ![/quote]

Cavalierka...lata cieżkiej pracy i włożenia dużego wysiłku i uczucia:) Sama strasznie sie cieszę że ludzie mi ufają i chcą mnie wynajmować. Nie tylko zwykli amatorzy ale profesjonalne hodowle a nawet sędziowie kynologiczni. Więc naprawde jestem sama z siebie dumna:oops: nie żebym sie przeceniała:angryy: :) Wkładam całe swoje serce w swoją prace, nie ma nic wspanialszego niż współpraca z psem...pies rozumie Cie bez słów i tylko on to potrafi za posrednictwem gestów, dotyku, ruchu.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze... też już zastanawiałam się nad tym, aby ktoś kto ma więcej cierpliwości wystawiał mojego psiaka. Ostatnio w Głogowie pies przestał chodzić po ringu :crazyeye: Poza ringiem..... miodzio, a na zielonym... kupa:angryy:

Niestety jest to taki typ, że pójdzie z każdym. Przekonała się o tym już nie jedna osoba, ale..... nie za bardzo sa sobie gmerać w paszczy, więc nie wiem czy na takiego jest jeszcze nadzieja :lol:

Ja zrobię wszystko, ale ktoś obcy może mieć już problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...