Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Gośka']Puli trzymam kciuki za "dredzie" i czekamy w niedzielę że spełnisz "groźbę" i wpadniesz do nas na te wyczesane dredy;) W razie gdyby ci się chciało zapamiętać to mamy numerek 19293, oczywiście wszyscy dogomaniacy mile widziani:p Jesteśmy w hali nr 7 przy ringu 53.[/quote]

Gosia ,bede trzymac za Was mocno kciuki , za Wszystkich znajomych z dgm ,zreszta :-)
Szkoda ,ze nie bede mogla zobaczyc Cie w niedziele ,bo jade na sobote .
Powodzenia Wszystkim :-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tyle czasu czekalismy na to wielkie wydarzenie i juz jutro sie wszystko zacznie :)
Ja tylko sie zastanawiam co to bedzie po swiatówce... teraz tyle nerwów, emocji, przygotowan... niektórzy pewnie juz od dobrych kilku miesiecy przygotowują swoje psy, jest o czym myslec i marzyc :) a potem co? jakos tak nudno bedzie, na nic nie bedziemy czekac ;)

Rowniez trzymam kciuki za wszystkich dogomaniaków i mam nadzieje ze Zw.Sw. posypią sie gęsto na dogomaniackie pieski :) POWODZENIA!!!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja też życzę samych [B]Zw.Św.[/B]!!!!
Emocje już sięgają zenitu, na samą myśl o światówce mam ciarki na plecach!! Oby wszystko było tak, jak sobie wymarzyłam i może ta kula za Zw.Św. trafi właśnie w moje łapki ;-) Och byłabym wniebowzięta ;)
Słuchajcie nie stresujcie się, nie oszczędzajcie aparatów, dajcie z siebie i ze swoich piesków WSZYSTKO, to jest [B]NASZ[/B] dzien, najważniejszy w Kynologii!!!! Życze wszystkim POWODZENIA!! :kciuki:
Do zobaczenia w sobotę ten kto odważy się podejść ;)

POZDRAWIAM i czekam na pierwsze zdjęcia!!

Link to comment
Share on other sites

Wystawa już tuż tuż. :lol: Tylko jeden dzień i startujemy!!!!:multi:
Bardzo mocno trzymamy kciuki za wasze psiaki z dogomanii!! Życzymy Wszystkim samych sukcesów oraz miłej zabawy na wystawie!!! Powodzenia!!!

P.S. Prosimy o trzymanie kciuków szczególnie za nasze maleństwo, bo to jej debiut!!!Konkurencje ma dużą, ale jakoś sobie poradzimy!! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cztery dni trzymania kciuków - jak nasze Rodziny to wytrzymają?;)
Czwartkowa ekipa Asiaczków-basiaczków startuje o 3.00 nad ranem. Ufff...
Pzdr.[/quote]

Mocno trzymam kciuki i wszystkie łapki kocio-psie żeby nas było więcej - zwłaszcza za znajomych...żebym tylko nie zaspała zwłaszcza że tak mało poznałam Was osobiście.

Link to comment
Share on other sites

czekaliśmy czekaliśmy,[B]już jutro wielki dzień[/B].Mam nadzieję,że wszystkim się powiedzie i będziemy wszyscy ozłoceni.Ja jadę jutro rano i startujemy z moim maleństwem.Boję się strasznie ,bo mój jamnior zaczął się buntować i nie chce ćwiczyć.Wracam wieczorem to się odezwę i co nie co napiszę tym ,którzy jeszcze w domu.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Co prawda ruszamy dopiero koło 16, ale mam przed sobą jeszcze pełno roboty (dziś: urlop na przygotowanie psa do wystawy ;) )

[COLOR=black]Z okazji zbliżającej się Światowej Wystawy Psów rasowych pragnę złożyć wszystkim dogomaniaką i dogomaniaczką najlepsze życzenia i oczywiście życzyć powodzenia. Wracajcie z tonami złotych medali i tytułów Zwycięzcy Świata[/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]My startujemy już jutro, ale większych szans nie mamy. Jednak jeśli miał by ktoś ochote potrzymać za nas kciuki, lub przyjść pokibicować (ring 1 hala 2 numer 141 - ta ostatnia suczka w championach) to serdecznie zapraszam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nooo..tak sobie czytam i czytam...o tych wyjazdach...i zaczęła mnie ogarniac przedwystawowa gorączka...:hmmmm:dla nas to jeszcze tylko dwa dni:crazyeye: i wyruszamy...a wystawiamy się w niedzielę.
Mam nadzieję,że dogomaniackie psiaki zaszaleją i poprzywożą mnóstwo medali i tytułów :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Mam 2 pytania.
1 . Organizacyjne. [B]Czy inwaldzi narządu ruchu z odpowiednia kartą komunikacyjną (a nie tylko z nalepką) będa mieli ułatwiony dojazd do hal wystawowych i czy ci inwaldzi maja jakieś przewidziane zniżki?[/B]
Tak się składa, że cała nasza rodzina jest niepełnosprawna.

2. Komunikacyjne. [B]Jaka jest najlepsza trasa samochodem Katowice - Poznań. Czy jechać przez Wrocław . Podobno tam wykopi i trudno się jeżdzi . Czy może inaczej ?[/B]
Poradźcie, pliiizzz.

Link to comment
Share on other sites

No więc WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO samych ZwŚwiata, BOGów i BISów światowych ;) Powodzenia!

(jej, życzenia, zyczenia...czuje się jakby były święta!)
My wystawiamy się w goldenach, psach, otwarta (MAD MAX Pasada) i pośrednia (JANTAR Pasada)! :) Miejmy nadzieję - od jutra będziemy kibicować! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']2. Komunikacyjne. [B]Jaka jest najlepsza trasa samochodem Katowice - Poznań. Czy jechać przez Wrocław . Podobno tam wykopi i trudno się jeżdzi . Czy może inaczej ?[/B]
Poradźcie, pliiizzz.[/QUOTE]

Kiedy będziecie jechać? Zgadza się we Wrocławiu remonty i korki. Ale w kierunku na Poznań nie jest tak źle. Pod warunkiem, że nie jest to np. piątek popołudnie:angryy: wtedy wszystko stoi.

Gdyby była potrzebna to w klejam mapę Wrocławia
[url]http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php[/url]
Wjeżdżacie al. Karkonoska
wyjeżdżacie ul. Żmigrodzką

Link to comment
Share on other sites

No my jedziemy w piątek wczesnym rankiem z Katowic tak o 3 rano czyli Wrocław tak ok 5-tej?

Więc jechać jednak przez Wrocław?

A na [B]1 pytanie[/B] o [B]wjazd i ceny ulgowe w Poznaniu ktoś coś napisze??[/B]
[COLOR=darkred][I][B]Czy inwaldzi narządu ruchu z odpowiednia kartą komunikacyjną (a nie tylko z nalepką) będa mieli ułatwiony dojazd do hal wystawowych i czy ci inwaldzi maja jakieś przewidziane zniżki?[/B][/I][/COLOR]
[I][COLOR=darkred]Tak się składa, że cała nasza rodzina jest niepełnosprawna.[/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']No my jedziemy w piątek wczesnym rankiem z Katowic tak o 3 rano czyli Wrocław tak ok 5-tej?

Więc jechać jednak przez Wrocław?[/QUOTE]
Co prawda nie mam potrzeby przemieszczć się o 5.00 po Wrocławiu ale uważam, że o tej godzinie spokojnie przejedziecie:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...