Jump to content
Dogomania

światowa 2006 Poznań


mausa

Recommended Posts

[quote name='Godelaine'][B][COLOR=red]UWAGA! [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Wczoraj okazało się, że znajomym trzem Węgrom wcięło rezerwacje dokonaną już jakiś czas temu[/COLOR][/COLOR]. Zostali bez noclegów i są w kropce. Szukają czegoś w miarę taniego w Poznaniu lub w okolicy. Prawdopodobnie tylko na noc z środy na czwartek.
Ma ktoś namiary na jakieś wolne miejsca? Będe ogromnie wdzięczna za pomoc!
[/quote]

Spróbuj tutaj. Jak ja potwierdzałam swoją rezerację to mieli jeszcze jeden pokój ze srody na czwartek, ale było to tydzień temu.

[B]Biuro Zakwaterowań
"DELTA" Julita Patronowska[/B]
[B]ul. Jabłonkowska 43[/B]
[B]61-435 Poznań[/B]
[B]Tel. \ Fax. (061) 8320-327[/B][B]Tel. kom. 0606-221-077[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Godelaine'][B][COLOR=Red]UWAGA! [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Wczoraj okazało się, że znajomym trzem Węgrom wcięło rezerwacje dokonaną już jakiś czas temu[/COLOR][/COLOR]. Zostali bez noclegów i są w kropce. Szukają czegoś w miarę taniego w Poznaniu lub w okolicy. Prawdopodobnie tylko na noc z środy na czwartek.
Ma ktoś namiary na jakieś wolne miejsca? Będe ogromnie wdzięczna za pomoc!
[/quote]
[URL="http://www.kjhubertus.pl"]www.kjhubertus.pl [/URL]
Mają tak jeszcze wolne pokoje a i okolice są bardzo obiecujące :)

Link to comment
Share on other sites

Mozecie sprobowowac jeszcze w "moim" Puszczykowie (do Poznaniia ok.12 km, zabi skok): [URL]http://www.los-puszczykowo.com/[/URL] - super okolica, polozony w Wlkp. Parku, kolo Warty, albo w innych osrodkach: [URL]http://www.eholiday.pl/noclegi-puszczykowo.html[/URL] Na pewno znajdzie sie jakis wolny pokoj. Naprawde w moim miasteczku mozna se odprezyc po wystawce, polecam :evil_lol: i pociagiem mozna sobie elegancko pod same targi dojechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agugagi']Niedawno podawałam tu ofertę [B]noclegu[/B] u mnie, Gudis podała niektórym mój nr tel. ponieważ mój komputer z gg mam pdnięty, tak więc nie ma mnie na gg. Piszcie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub dzwońcie tel 503 38 22 10
pozdrówki i do zobaczenia
Aga[/quote]

Zapomnilas dodac ze to 10 min od MTP :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martynkao'][B]Pomocy !! Czy ma ktos miejsce w samochodzie dla jednej osoby + Beagla??? w Piatek z Wawy i spowrotem ?????? zostałam wystawiona a ne wiem czy uda mi sie kupic bilet na pciag zreszta boje sie ze ie zdarze przed nami tylo klasa posrednia a pociga bedzie pewnie okolo9-40..:(:(:(:(:([/B][/quote]


Dworzec jest w zasadzie naprzeciwko wystawy (jesli wyjdziesz Zachodnim) - chyba że tam od Głogowskiej nie będzie wejścia. Ale i tak nie daleko.
Ale mam nadzieje, że ktoś się trafi i zabierze. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIŚKA']Ale fajnie Supergoga że mozna się spotkać :evil_lol: ,przecież zostalaś jamnikomanką:loveu: zapraszamy jesteśmy na ringu 9 jamniki królicze dlugowlose-ZINKA z Końskiego Raju-latajace uszy i jej córeczka SASANKA i AMIŚKA zapraszamy:multi:[/quote]


A w który dzień bęziesz na ringu - bo nie mam jeszcze katalogu, nawet nie miałam czasu iść do związku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='supergoga']Dworzec jest w zasadzie naprzeciwko wystawy (jesli wyjdziesz Zachodnim) - chyba że tam od Głogowskiej nie będzie wejścia. Ale i tak nie daleko.
Ale mam nadzieje, że ktoś się trafi i zabierze. Trzymam kciuki.[/quote]


Od Glogowskiej bedzie mozna wejsc na MTP :p

Link to comment
Share on other sites

Nie jadę:placz: Jestem totalnie zrozpaczona i nie wiem nic. Kurdę. A tak mi zależało:placz::placz::placz:
Mimo wszystko życzę wszystkim dgmaniakom udanej wystawy i wielu sukcesów, i w takim razie prosiłabym o jak największą ilość fotek aussie:-(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Ja się zgłaszam, będę w piątek, sobotę i niedzielę. Czwartek wciąż stoji pod znakiem zapytania, ale robię co w mojej mocy. Przecież nie mogę przegapić jamnisi! :-(

Mam nadzieję, ze spotkam trochę osób. Choć z tym może być problem, bo nie wiem jak połowa z Was wygląda. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Nie jadę:placz: Jestem totalnie zrozpaczona i nie wiem nic. Kurdę. A tak mi zależało:placz::placz::placz:
Mimo wszystko życzę wszystkim dgmaniakom udanej wystawy i wielu sukcesów, i w takim razie prosiłabym o jak największą ilość fotek aussie:-([/QUOTE]

ojejjjj a co sie stało?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']eh bywa..
ja sobie robie dzień wolny od studiów.. mimo, że mam w ten dzień statystyke z wrednym panem :lol:[/quote]
Hehe, gdyby to ode mnie zależało, to bym się nawet nie zastanawiała, niestety... Życzymy sukcesików:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']eh bywa..
ja sobie robie dzień wolny od studiów.. mimo, że mam w ten dzień statystyke z wrednym panem :lol:[/quote]
jak dobrze mieć statystyke i wrednych panów za sobą :evil_lol:

Ale niestety mi tydzień po wystawie kłania się nazewnictwo geograficzne :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']jak dobrze mieć statystyke i wrednych panów za sobą :evil_lol:

Ale niestety mi tydzień po wystawie kłania się nazewnictwo geograficzne :angryy:[/QUOTE]

brzmi super!!!!!! <na prawde> <cóz ja sie troche minęłam ze swoim powołaniem... >

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...