Jump to content
Dogomania

malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(


_bubu_

Recommended Posts

27.11 wpłaciłam 150 zł ode mnie i mojej siostry Marzeny, mam nadzieję,że pieniążki doszły?
postaram sie razem z siostrą jeszcze wpłacić w grudniu, przynajmniej tak możemy pomóc Niedzwiadkowi.
Mam w domu juz 3 swoje psy i Biankę na DT więc nie mam mozliwości pomocy z DS/DT

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,że ode mnie też już dotarły grosiki i zapewniam ,że będę pamiętać o Tobie puchaty Niedźwiadku-nie mogę pomóc raz a porządnie ale co troszkę i po troszku postaram się dorzucać kropelkę... i strasznie niecierpliwie czekam na powrót do zdrówka psinki.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Niedźwiadku :)

Czy można określić( w przybliżeniu oczywiście) czas ,jaki Niedźwiadek spędzi jeszcze na leczeniu? Może warto już teraz zacząć poszukiwania stałego lub chociaż hotelikowego miejsca dla niego.Psiak nie jest szczeniaczkiem i wiadomo,że jego szanse na daopcje są słabsze.... szkoda więc czasu- tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danal1983']jak to sie stalo, ze dopiero teraz do Ciebie trafilam maleństwo kochane? dobija mnie to, a dzisiaj to w ogole dobiła mnie jeszcze inna sprawa...[/QUOTE]
Witaj Danel :) - widzę, że mamy podobne gusty do takich ślicznych nieboraczków .
Niedźwiadek ąwietnie dogadałby się z naszym Filipkiem :roll:- nie uważasz?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...