Jump to content
Dogomania

Sopot CACIB 12-13.08.2006 r.


Viz

Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asta']Ojojoj ja przewrażliwiona na tym punkcie jestem :evil_lol: :lol: No to daleko do Ciebie nie będę miała, mam nadzieję, że Cię znajdę i nie będziesz ganiała jak wariatka :lol: :razz:[/quote]

Tego,że nie będę latać jak wariatka nie mogę Ci obiecać :evil_lol: :lol: Jednak mam nadzieję,że mnie znajdziesz :D Obiecałam sobie,że jak jutro lub pojutrze zdobędę na MP jakąś lokatę,a co za tym idzie i puchar to dam go mojemu 2,5 rocznemu kuzynowi,który od tygodnia leży w szpitalu i nie zapowiada się żeby w niedługim czasie z niego wyszedł :-( :-( A on uwielbia puchary,zawsze jak zobaczy jakiś puchar to ma błysk w oku i odrazu jest weselszy.Ostatnio jak przywiozłam do domu mój puchar z MP w Gdyni to odrazu mi go zabrał i zaczął się nim bawić,a jak chciałam mu zabrać to mówił: "Mój puchar!".Mam nadzieję,że wyzdrowieje :-( .Mam wielką motywację:lilangel: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paskuda_Bandzior']Witam! Będę rekreacyjnie kibicować znajomym którzy wystawiają buldogi ang. i wybaczcie, ale nie czytałam całego wątku, więc chciałam zapytać czy będzie cos związane z agility? (pokaz, zawody?)[/quote]

Z tego co słyszalam to podobno nie !!
ale nie wiem do konca ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAURA']no...to powodzenia! :-D
A co mu sie stało?? :-([/QUOTE]

Laura,nie dziękuje ;) (bo jak podziękuje to podobno będę mieć pecha :p )
Cóż był odwodniony,a do tego ma jakiegoś wirusa układy pokarmowego!:placz: Wymiotuje,ma biegunkę,nic nie je,a co gorsza nie pije!:-( Mimo tygodniowego pobytu w szpitalu jego stan prawie w ogóle się nie poprawił,a przecież jest jeszcze taki malutki...:-(

[quote name='Paskuda_Bandzior']Witam! Będę rekreacyjnie kibicować znajomym którzy wystawiają buldogi ang. i wybaczcie, ale nie czytałam całego wątku, więc chciałam zapytać czy będzie cos związane z agility? (pokaz, zawody?)[/QUOTE]

Nie będzie Agility,ale będzie pokaz i zawody Obedience :)

Ja poproszę fotki z BOG-u gr.III i V oraz z ringu Yorków (najlepiej suczek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Cavalierko, przekaż gorące pozdrowienia ode mnie swojemu kuzynowi :( Cóż, jutro i po jutrze będzie o co powalczyć, a jak się stanie na podium można być z siebie naprawdę dumnym :)[/quote]

Jasnę,przekaże :) Może jak będę jechać rano na wystawę to pójdę go odwiedzić na chwilę,bo leży w szpitalu w Gdańsku ;) No,w Sopocie zawsze jest na MP mnóstwo prezenterów i stanąć na lokacie jest niezwykle trudno ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogoda faktycznie była beznadziejna. Bylam tylko przy goldenach i labkach, nawet zdjec innym psom nie robilam :/ Chcialam zobaczyc obedience, ale tez w koncu nie poszlam.

Gazus widzialam Cie jak wystawialas i zrobilam fotki ale srednio wyszly, potem je wstawie. Nawet nie zdazylam z toba pogadac, bo juz musialam isc do labkow :roll: Jak Ci poszło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Slonko, tak jest zawsze - to wg mnie najfajniejsza wystawka - oczywiście jak jest pogoda:cool3: :loveu:[/quote]

Ja niestety z zeszłorocznej mam złe wspomnienia i dlatego w tym roku tylko poczytam sobie wątek o wystawie.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']Dorotko skoro my wygraliśmy BOB'a z takim paszczakiem w Gdyni, to Ty tym bardziej wygrasz ;-)))[/quote]A niby z jakim to"paszczakiem"?Jojek,nie rozumiem.Widzę,że o BOBA z Tobą mogła stać Cyranka,więc to raczej nie paszczak.Znów,jak widzę,masz przerost formy nad treścią.Może czas zacząć krytycznie o swoim psie,a nie uważać się za Bóg wie co ?

Hmm..czy jak teraz,w Sopcie,przegrasz(lub wygrasz)to znów będziesz gadać,że sęd\zia do d... i że się nie zna na dogach(jak to masz w zwyczaju,kiedy nie udaje Ci się wygrać),czy znów będziesz ochać i achać,że wygrałaś,bo paszczaki były?

Link to comment
Share on other sites

witam witam:) pisze mniej wiecej to samo co w JH.... cały czas lało...eh, ta pogoda...miejmy nadzieje ze jutro bedzie lepiej... Asta nie wiem czy jutor tez brac BJ...po dzisiejszym popisie to niezbyt :(:( zawaliłam wystawe, mówi sie trudno... BJ ciągle ciągnal do Uri... w pewnym momencie nawet zaczal sie czolgac:( dziewczyny, przepraszam ze uciekłam ale bylam strasznie przemoczona i nie czuje nadal nóg:D błagam o fotki (jak robilyscie w ta ulewe:/) i dokładny przebiec gr.starszej. no i oczywiscie o wyniki!! juz gratuluje finału Martynce (eh, te Mckickeny...:P) i Karolinie:) Marta, nie udało sie dla kuzyna ale nie martw sie jutro bedzie lepiej!! no to jeszcze buzka dla Aśki z którą chyba z 15 razy obeszłam teren wystawy:) jutor powtarzamy wycieczke krajoznawczą???:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...