Jump to content
Dogomania

sunia z cmentarza Doły


Sybel

Recommended Posts

[quote name='Bary6']A Ty byłas w tym" szpitaliku?" Jesli nie to graty..[/QUOTE]

:roll::cool1:

Na chwilę obecną i tak nic nie zmienisz. Bez względu na to, w jakich warunkach przebywa suczka. Przecież nie weźmiesz jej do siebie, prawda? Niestety, w takim żyjemy państwie - nie ma pieniędzy na NIC, to myślisz, że na psy miałyby się znaleźć??

Pojedź, sprawdź. Myślę,że na jedno by wyszło jakbyś zadzwonił. Ale to już Twoja decyzja i nie mam zamiaru w nią ingerować. Dopóki tamta pani Ela się nie określi to mamy niejako związane ręce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Fundacja Medor']to jest nr do pani ktora próbuje lapac sunie Elżbieta
mój telefon :796 382 917 [email][email protected][/email]

p ela ktora dokarmia sunie ma dwa super domy dla niej tylko teraz wazna jest pomoc przy zlapaniu suni][/QUOTE]

Skoro mamy nr tel. do tej pani, to może warto by było zadzwonić i zapytać czy te domy nadal są zainteresowane sunieczką? Chyba,że Medor dostał już odp. na maila? Moim skromnym zdaniem osoba, która nie chce kontaktu nie podaje swoich namiarów. Może jeszcze nie wszystko stracone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']zawsze można pojechać do schronu pod pretekstem chęci znalezienia suni domu i zrobienia zdjęć - zdjeć się przez telefon nie zrobi
zawsze to jakiś powód, że się jest osobiście[/QUOTE]

Rozchorowałem się:(Mam od 3 dni wysoką goraczkę, nawet mówic nie mogę, cos jakby szept:((((A jak mysle o pani Eli to chyba wiem kto to jest,opiekuje się dużą ilością psów i ma na imię Ela.Mam do nie tel.ona jesli to ta o której mysle na pewno nie ma netu.POzdrawiam i zyczcie mi zdrowia:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bary6']A jak mysle o pani Eli to chyba wiem kto to jest,opiekuje się dużą ilością psów i ma na imię Ela.Mam do nie tel.ona jesli to ta o której mysle na pewno nie ma netu[/QUOTE]

Skoro masz nr tel, to zadzwoń i zapytaj dla dobra suni. Miejsce w hoteliku czeka, więc chodzi nam tylko o odpowiedź czy tamte domki, które zadeklarowały się pani Eli są jeszcze aktualne.
Jeżeli faktycznie nie mozesz mówić, to poproś kogoś z rodziny. Im wcześniej się dowiemy, tym lepiej dla małej. Zdrowiej!

Oczywiście o ile to jest ta sama osoba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']i co teraz z sunią? tel. powyżej jest do fundacji, do pani eli nie mamy żadnego kontaktu[/QUOTE]

Kaja555, to jest chyba nr. do P. Eli, tylko Medor wkleił wiadomość od P. Eli, i wyszło na to że to jest nr. fundacji...
Bary6, ja też znam tą P. Elę z dużą ilością psów, ale tu jest jakiś inny nr. podany... Sama już nie wiem ! Dlaczego Medor milczy ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diora']Medor milczy pewnie dlatego,że nie ma dla nas żadnych wieści...

Kaja, myślałam, że zadzwoniłaś pod ten nr???? Ja zacytowałam F.Medor, ale też mi się wydaje,że to nr tel. do Pani Eli[/QUOTE]
dostalam esemesa tak sunia jest w domu jeszcze nie wiem czy na stałe bo to trudny piesek wyjasni sie za dwa dni do schroniska jej nie oddam

Link to comment
Share on other sites

Niestety, sunia z cmentarza nie jest jedyna podopieczna, p. Ela ma na utrzymaniu ok. 30 psow. Tutaj jest watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125923-Pani-ela-A-cipieA-arturA-wek-potrzebna-kaA-da-pomoc[/URL] . Jesli ktos moze jakos pomoc, to b. prosze, porzebna wszelka pomoc. Moge na PW przeslac dane do ewentualnej wplaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hesia']Niestety, sunia z cmentarza nie jest jedyna podopieczna, p. Ela ma na utrzymaniu ok. 30 psow. Tutaj jest watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/125923-Pani-ela-A-cipieA-arturA-wek-potrzebna-kaA-da-pomoc[/URL] . Jesli ktos moze jakos pomoc, to b. prosze, porzebna wszelka pomoc. Moge na PW przeslac dane do ewentualnej wplaty.[/QUOTE]

Hesia, ponoć nie o tą P. Elę chodzi, tylko o inną...

Link to comment
Share on other sites

[B]Luta4 to przedstawicielka łódzkiego schroniska[/B], a fakty sa następujące, sunia z cmentarza zniknęła. Nikt nie wie gdzie jest ,od momentu zamknięcia jej w "szpitaliku".Poczu łem sie lepiej rozpoczynam sledztwo i słowo jak zmarnowali ja w schronie na Marmurowej to....Pani Ela Sciepięń ma ja mieć?Ok ,pojade do niej.Fundacja Medor gada na okrągło nie mozna sie niczwego z tych wypowiedzi dowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bary6'][B]Luta4 to przedstawicielka łódzkiego schroniska[/B], a fakty sa następujące, sunia z cmentarza zniknęła. Nikt nie wie gdzie jest ,od momentu zamknięcia jej w "szpitaliku".Poczu łem sie lepiej rozpoczynam sledztwo i słowo jak zmarnowali ja w schronie na Marmurowej to....Pani Ela Sciepięń ma ja mieć?Ok ,pojade do niej.Fundacja Medor gada na okrągło nie mozna sie niczwego z tych wypowiedzi dowiedzieć.[/QUOTE]
Bary, Fundacja Medor prowadzi schronisko w Zgierzu, nie na Marmurowej, wiec pewnie tam jest sunia. A opiekowala sie nia (w/g Fundacji) inna pani Ela, nie p. Sciepien. Ale gdybys mogl podjechac i pomoc p. Eli Sciepien, to byloby wspaniale :p. Ja niestety nie moge, bo jestem teraz poza Lodzia.

Link to comment
Share on other sites

Ale zamieszaliście!! Pani Ela Sciepień i pani Ela, która załatwiała suni z cmentarza dom to dwie różne osoby.
Podsumowując - sunia zniknęła z Marmurowej ze "szpitalika". Z tego co pisze Medor wynika,że suczka jest już w domu "nie wiadomo czy na stałe, bo to trudny pies". Czytajcie uważnie, bo potem każdy dorzuci coś od siebie i wychodzi jedno wielkie nieporozumienie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fundacja Medor']dostalam esemesa tak sunia jest w domu jeszcze nie wiem czy na stałe bo to trudny piesek wyjasni sie za dwa dni do schroniska jej nie oddam.

796 382 917 to jest ten nr tel i nie chodzi tu o p ele scipień z arturówka [/QUOTE]

Tu jest wszystko napisane, więc nie panikujcie...
<nie działa mi edycja postów>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...