Jump to content
Dogomania

sunia z cmentarza Doły


Sybel

Recommended Posts

[B]Ketunia[/B], dzięki wielkie kochana. W poniedziałek prześlę ci zdjęcia bo wcześniej nie będę miała dostępu do swojego komputera. Ale prawdę mówiąc to są drobiazgi więc nijak nie będą pasować do twoich poprzednich bazarków :oops:
Teraz czekamy na decyzje czy mała ma miejsce w hoteliku i kiedy będzie można ją zabrać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Glorien'][B]Ketunia[/B], dzięki wielkie kochana. W poniedziałek prześlę ci zdjęcia bo wcześniej nie będę miała dostępu do swojego komputera. Ale prawdę mówiąc to są drobiazgi więc nijak nie będą pasować do twoich poprzednich bazarków :oops:
Teraz czekamy na decyzje czy mała ma miejsce w hoteliku i kiedy będzie można ją zabrać.[/QUOTE]

Ja jeszcze pare drobiazgów znajdę na bazarek. W takim razie czekam na fotki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nika28']Najprawdopodobniej jest dla niej miejsce w hoteliku, 10 zł/dzień z karmą. Ostateczną odpowiedź dostanę jutro.
Zbieramy deklaracje ?[/QUOTE]

Zapisuję sobie i zapraszam;) Chyba że znajdziecie jej domowy hotelik - dajcie wtedy znać. Dziś wyjeżdza od nas mała Zojka także miejsce juz czeka:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli o uśpienie chodzi, dobrym pomysłem by było włożenie jej usypiacza w karmę. Ile ona może ważyć? 10 kg? Ma ktoś weterynarza, który by umiał doradzić?
Ja na razie mogę jakieś 20 zł dorzucić, po 27.11 postaram się coś więcej, jak mi wypłata przyjdzie.

Mam nadzieję, że panienka pod czułą opieką się otworzy. W sumie już takie psy w domu miałam, ze nie wiem, jak udało mi się je złapać, że o oswojeniu nie wspomnę. Gdyby nie mój Filip, moja mama by ja z chęcią ułożyła. Niestety Filip by ją pewnie swoim darciem dzioba doprowadził do zawału. Do tego Felek, który nowe psy (i ludzi) w domu traktuje jak coś, co można mu rzucić... Mała by sfiksowała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']nika jaki hotelik masz na mysli:roll:
Trzeba poprosic jakas fundacje o pomoc,same nie złapiemy małej,trzeba ja uspic,bo jest podobno dzika:shake:jak zrobimy to nieumiejetnie,to potem bedzie problem z odłowieniem jej.[/QUOTE]

U megii1 w Serocku.
Ja mam w domu Sedalin, tylko on nie zawsze działa... :roll:

Czyli narazie deklaracje są :

ketunia - 20zł / mies, 300zł / jednorazaow (z bazarku)
Glorien - 10zł / jednorazowo
nika28 - 20zł / jednorazowo
Sybel - 20 zł / mies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glorien']
Dzisiaj będę w Łodzi i jeśli mi czas pozwoli to podjadę na cmentarz i spróbuję ją odnaleźć, zostawić coś do jedzenia chociaż z daleka.
Czekamy tylko na wieści o hoteliku.[/QUOTE]

No to czekamy na wieści. Ja niestety dzisiaj nie dam rady do niej podjechać.

Megii1 napisała mi że może ją przyjąć :loveu: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mnie mama wypuści z domu, to postaram się do niej dziś podejść i podrzucić nieco Boscha, albo kurczaczka z ryżem na ciepło, lepiej jej zrobi. Może fotki by sie dało zrobić. Jak nie ja, to może siostra, jak od partnera wróci. Myślę, że ode mnie 20 zł będzie co miesiąc, może uda się wyskrobać 50. Tylko proszę o info o numerze konta.

Zaktualizuję pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

Śliczne, wierne serduszko. Strasznie mi jej żal. Nie wiem, czy ten Pan nie miał rodziny, czy też rodzina psiaka olała, ale to straszne, że takie mądre, dobre stworzenia czeka tak niesprawiedliwy los. Wiem, są ludzie i Ludzie, ale czasem strasznie trudno się z tym pogodzić :|
Ona ma szczęście, że stała się medialna, bo tak ma większe szanse na dom. Gdyby więcej psów dało się tak nagłaśniać...

Link to comment
Share on other sites

A te domy są sprawdzone? Czy znajomi, którzy może wezmą, a może nie? Tej małej nie stać na wstrząsy w postaci zmiany zdania :/
Ja dziś nie dałam radę na cmentarz iść, bo miałam nadal gorączkę.
Mama sunie widziała na Komunalnym (wiecie który to?) bliżej kaplicy od strony Smutnej. Tak więc wszelkie poszukiwania sugeruję zacząć od tej strony. Co prawda mała jest mobilna, ale może tam będzie. Gdzie P. Ela ją dokarmia? Przydały by się konkretne namiary na sunię. Wie ktoś, gdzie jej Pan jest pochowany? W zasadzie Jego grób powinien być takim jakby punktem zero, z którego zaczyna się poszukiwania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...