Jump to content
Dogomania

FRODO nareszcie się doczekał! Już w SWOIM domu! Dziękuje wszystkim


sacred PIRANHA

Recommended Posts

  • Replies 949
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='funia']Jak dobrze pójdzie to w przyszły piatek Frodo mógłby już być moim gościem;)[/QUOTE]
Świetnie, a ja wybieram się jutro lub pojutrze do naszego schronu w Nowodworze na typowanie do Ciebie małego pieska .Czy przyjęłabyś dwie malizny do jednego kojca ? W przyszłości.Na przykład teraz suczkę; wysterylizowałoby się ją i ewentualnie później dokoptowało jakiegoś małego psiaczka.
Pytam na przyszłość. I co o tym sądzisz ?

Link to comment
Share on other sites

A kiedy ta sterylka miała by być ? Zaraz po przyjeżdzie do mnie ,czy po jakimś czasie ?
Posterylkowe muszą być w domu a w domu nie wykończymy na początek lutego .Bedzie tylko jedno pomieszczenie zrobione a dalej cały czas będą jeszce kończyć .To nie jest dobre miejsce dla psa po operacji ,stuki ,puki tynki i kleje .
Sterylki to planowałam tak ewentualnie koło wiosny ,no ale zobaczymy /

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sama sunia w boksie, to później, ale jeśli miałby być jeszcze mały piesek z nią, to już.
A dwie małe sunie się razem nie zgodzą ? Bo dzisiaj byłam z dziewczynami i wytypowałyśmy taką małą młodziutką bialutką i jest sznaucerka mała, wesolutka, nowa całkiem. I mamy takiego psiutka kieszonkowego (ze 3 kilo), jamnisiowaty.Początkowo chciałyśmy dać Ci malutkiego .Wyciąć mu jajka i dołożyć tą bialutką.Ale teraz, gdy jest sznupcia, to ja już głupia jestem.Znaczy się , bardziej.
Zdjęcia dam jutro, bo nie zdążyłam ich obrobić przed pracą, a jutro przed południem, to wypiekam, bo choinka i urodziny w domu ..
Też mam trochę tego inwentarza do oporządzenia.

Link to comment
Share on other sites

Mozna dać psa z jajkami i sunię .Opieka nad kastratem jest łatwiejsza i pies szybko dochodzi do siebie .Więc moze być psiunek do wyrżnięcia plus mała suczka .Co ty na to ?
Na jajka umówię się z wetem bo to krótki zabieg a miejmy nadzieję ze jego kolezanka w tym czasie nie ;)dostanie cieczki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...