Jump to content
Dogomania

Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ


Frogg

Recommended Posts

  • Replies 802
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ms_arwi']Tak :)
Ale 3 z nich potrzeba bardzo pilnie znajdowac domkow stalych. Dla reszty mozna powoli tez zaczac szukac z zaznaczeniem, ze beda do odbioru za jakies 4 tygodnie (wtedy beda juz po szczepieniach).[/QUOTE]
to super:loveu:
teraz tylko kaska sie przyda na wydatki dla maluchow, bazarek jest w trakcie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaLOlina']witam
my tez juz w Poznaniu
szczylki kundelki sa cudowne! ten chory mial krew z siusiola...:shake:
przespaly calutka droge- sunia (urocza!!!:loveu:)wtulona we mnie, bracia grzecznie w koszyku:diabloti:
sa malenkie, takie krzywolapki jamnikowate bardzo-malusie!!dla porownia- w tym koszyku spi normalnie 1kot ok 6kg(dwa spia na wcisk)...szczylki we trojke, rozciagniete,mialy jeszcze b.duzo miejsca...sa jak polowa kota:cool1: (osobno, bo razem jak 1,5kota)...

przejechalismy w sumie ok200km, zalalismy za 100zl, jeszcze nam przed rezerwa zostalo(wiec mysle ze poszlo benzynki tak gdzies za 70-80zl)...
chcialam sama za nia zaplacic, ale w Koninie sie troszke zgubilismy, ja zglupialam, kazalam stac na juz, i tak na juz stanelismy,ze dostalismy mandat od strazy miejskiej ktora AKURT byla obok:placz: wiec kurna drugie tyle co za benzynke poszlo na mandat:roll:

[SIZE=1][COLOR=Gray]prosze ciotko wymiziac Honde a Abisie wycalowac-jak drugi raz przyjede(jesli)to mam zamiar tego groznego staffa do bagaznika i potajemnie ci ukrasc:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]


Cioteczko KaLOlina :loveu: prześlij mi proszę nr konta to oddam za paliwo.
Bardzo dziękuję za transport.

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy po nocy z maluszkami :) Obudzily nas raz w nocy, bo... chcialy kupki :D Mia pobiegla do nich zobaczyc jak tylko uslyszala piski. Wczesniej juz wlozylam im z jednej strony kartona reczniki papierowe zeby zalatwialy sie na nich, a nie na kocyk, ktory dlugo by tak nie wytrzymal. I skubance male robia to wlasnie na te reczniczki albo dopiero jak sie je wyjmie zeby dac pobiegac. Rano o 8 zglodnialy, dostaly jesc, wykupkaly i wysiusialy sie potem, pochodzily troszke i poszly znow spac :) Potem znow o 11 zachcialo sie jedzonka, kupkania i calej reszty. Male strasznie ciagna do czlowieka, chca na rece, chca zwiedzac swiat - slicznosci z nich. Moi ulubienicy to najmniejsza sunia i najwiekszy chlopak - cwaniak szczeka na moja Mie ;) Chociaz tak male, to kazdy z nich ma nieco inny charakter: jeden szczeka na Mie, mala sie do niej tuli i usypia, inny zaczepia ja lapa, jeszcze inne wola probowac obgryzac rozne przedmioty :diabloti: Wierze, ze slicznosci szybko znajda swoich ludzi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Chory piesek ma na imię Niuton :p


byliśmy u weta .Suzi i Roky zdrowe .


Niutonek miał zrobione USG . Chłopak ma silne zapalenie pęcherza ,nie leczone=zapalenie nerek. Jego ścianka powinna być szer 2mm a chłopak ma 6 mm:-( Dostał zastrzyk przeciw zapalny ,jutro znów idziemy .Jak się nie poprawi to kolejny zastrzyk ,a jeśli jutro będzie juz lepiej to antybiotyki . Co pocieszające to stan jego sierści raczej jest wynikiem pcheł i środka na nie ,więc na razie nie panikujemy ,obserwujemy .niuton to największa przylepa .Strasznie człowiek jest dla niego ważny . On z rodzeństwa najbardziej ciągnie do człowieka i patrzy tymi swoimi wiernymi oczkami .

Dzisiaj postaram się jakieś foto pstryknąć . Zrobię ogłoszenia i powieszę u siebie w lecznicy .


Jak wstawię foty to prosiła bym o zrobienie im allegro i ogłoszeń gdzie się da . Nr kontaktowy w sprawie informacji najlepiej dac dwa . Mój -jako ich aktualny DT , i osoby która mogła byc bardziej zając się koordynacją całej adopcji oraz weryfikacją osoby chętnej . Bo jak mi zadzwoni jakiś idio*a i zada jakieś głupie pytanie to nie chciała bym byc na go miejscu ,nie mam już sił na kulturalne spławianie takich osobników.Wybaczcie.

Link to comment
Share on other sites

dobra jestesmy :)


no i pierwsze pytanei czy ktos widzial matke szczeniat? wiem ze nie zyje ale moze wczesniej ktos widzial... bo... no ten tegens... ja jeszcze nie widzialam 3 tyg szczeniat ktore bylyby w takiej formie.... dla mnei to chilki 5 tygodniowe co najmniej...

3 tygodniowy szczeniak nei potrafi z wyskoku rzucic sie na rodzenstwo do zabawy:evil_lol: generalnie banda je bardzo duzo widac ze to mleko krowie to nie za wiele im dalo i maja spore ubytki. jedna sunia ma delikatna krzywice ale poradzimy sobie z tym ;) ogolnie jak to typowe maluszki postanowily dzisiaj w kojcu szczeniaczkowym zrobic sobie toalete na poslanku a nie na podkladach.... generalnie tez 3 tygodniowe szczeniaki to dra sie w nocy co chwile... te przespaly cala noc bez zajakniecia, no i teraz biegaja jak gdyby nigdy nic iedyz dogami a dogi sie ciesza jak male dzieci ze sa sceniacki :evil_lol:

kudel sie obrazil bo szczeniaki szukaly mleka w jej kudlach:diabloti: z maluchow piekne robale wychodza...

generalnie ten woreczek karmy to nam szybko pojdzie... zobacze jak by to cenowo z klubu bylo.

jak na moj gust to one na prawde sa o wiele stasze , zwaze je dzisiaj i zobacze w jakiej rasie sie mieszcza rozczarowana tym faktem schowalamgrzecznie butelki, smoczki i mleczko i zabralam sie za gotowanie mieska i robienie zeskrobinek :placz: generalnie domkow mozna szukac od teraz juz, dla mnie istotne jest zeby maluchy zostaly przy psach (zeby nauczyly sie zycia z psami - jezyka) tak przez chociaz 2 tygodnie postaram sie zrobic jakies fotki i powstawiac tylko najpierw czeka nas kapiel.... bo jak sie okazalo nic nie stoi na przeszkodzie zeby spac w poslanku pomimo ze wczesniej bylo toaleta.

a generalnei to sa czaderskie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lucySxy']Nareszczie trafiłam na watek!
Nie moglam go znalezc..wyszukiwarka u mnie nie za bardzo dziala.
Agnieszko! podaj mi jakies konto ,tez chce wplacic na te maluchy.[/QUOTE]

Bardzo Ci dziękuję Lucynko za odwiedzenie wątku i chęć pomocy. Pieniążki możesz przesłać na nasze bassecie konto, ponieważ ja zajmuję się zbiórką.
Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz dziękuję.

Zapraszam także wszystkich na bazarek [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13515785#post13515785]SUPER BAZAREK domowe słodkości, gra, przytulaki CIUSZKI Na 3 tyg szczeniczki do 19.11 - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']dobra jestesmy :)


no i pierwsze pytanei czy ktos widzial matke szczeniat? wiem ze nie zyje ale moze wczesniej ktos widzial... bo... no ten tegens... ja jeszcze nie widzialam 3 tyg szczeniat ktore bylyby w takiej formie.... dla mnei to chilki 5 tygodniowe co najmniej...

3 tygodniowy szczeniak nei potrafi z wyskoku rzucic sie na rodzenstwo do zabawy:evil_lol: generalnie banda je bardzo duzo widac ze to mleko krowie to nie za wiele im dalo i maja spore ubytki. jedna sunia ma delikatna krzywice ale poradzimy sobie z tym ;) ogolnie jak to typowe maluszki postanowily dzisiaj w kojcu szczeniaczkowym zrobic sobie toalete na poslanku a nie na podkladach.... generalnie tez 3 tygodniowe szczeniaki to dra sie w nocy co chwile... te przespaly cala noc bez zajakniecia, no i teraz biegaja jak gdyby nigdy nic iedyz dogami a dogi sie ciesza jak male dzieci ze sa sceniacki :evil_lol:

kudel sie obrazil bo szczeniaki szukaly mleka w jej kudlach:diabloti: z maluchow piekne robale wychodza...

generalnie ten woreczek karmy to nam szybko pojdzie... zobacze jak by to cenowo z klubu bylo.

jak na moj gust to one na prawde sa o wiele stasze , zwaze je dzisiaj i zobacze w jakiej rasie sie mieszcza rozczarowana tym faktem schowalamgrzecznie butelki, smoczki i mleczko i zabralam sie za gotowanie mieska i robienie zeskrobinek :placz: generalnie domkow mozna szukac od teraz juz, dla mnie istotne jest zeby maluchy zostaly przy psach (zeby nauczyly sie zycia z psami - jezyka) tak przez chociaz 2 tygodnie postaram sie zrobic jakies fotki i powstawiac tylko najpierw czeka nas kapiel.... bo jak sie okazalo nic nie stoi na przeszkodzie zeby spac w poslanku pomimo ze wczesniej bylo toaleta.

a generalnei to sa czaderskie:loveu:[/QUOTE]

Ja niestety nie widziałam mamy maluchów, tylko Straż Miejska. Pani właścicielka uparcie twierdzi że mają 3 tygodnie.
Nic więcej niestety nie wiem :roll:

Link to comment
Share on other sites

albo mama byla astem a j=ojciec atlerem albo cos nakrecili ;)

maluchy zjadly 2 sniadanie i poszly spac... generalnie.... kudel jest fajny :]
mylony troche z kocykiem do lezenia ale i tak fajny. a dogi to sa... duuuuzzzzeeeee ale tez fajne bo mozna zawsze nosy im wycyckac:evil_lol:

chlopak (z przewaga brazu) to tylko dla osoby pewnej... chlop odwazny nei da sobie w kasze dmuchac no i generalnie cwaniak

[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7696/dsc0085sp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
one teraz maja z 4tyg..ale bardzo samodzielne sa...:evil_lol:
w sumie to dobrze,ze to nie kluski ktore ledwo pelzaja- bo mysle ze TAKIE maluchy w tej budzie mialyby mniejsze szanse...
to co ci podrzucilyslmy, cioteczka??pinczerki i astem?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

wiecej niz 4 tygodnie...

i bede sie upierac...bo patrzac na ich zdolnosci ruchowe i kojarzenie to albo geniusze i to wybitnie silne psychicznie albo mam racje ;)

ze mikrusy to wiem ale to mieszanka dwoch miniaturek jak dla mnie... no serio mowie... a dzewczynka najbmniejsza moze byc po innym ojcu... bo silna jest, chuda jak inne nie jakos przesadnie bardziej, bedzie budowy chilki reszta to takie przypadkowane wieksze chi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...