Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[B]Zwracam sie o pomoc. Moja kolezanka potrzebuje funduszy na zdiagnozowanie i ewentualne leczenie/operacje swego ukochanego ON-ka. Kolezanka jest osoba niepelnosprawna o bardzo niskich dochodach, bardzo kocha swego czworonoga i chce Mu pomoc. Czy ktos jest w stanie Im pomoc? Problem polega na tym, ze w okolicach ogona na grzbiecie wyczulismy maly guzek,ktory jednak sie powieksza. I niepokoi to nas... Prosimy o pomoc. O namiary na np. jakas Fundacje dla Owczarkow... Moze byliby w stanie nam pomoc? Z gory serdecznie dziekujemy...[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='maciaszek'][B]Figanna[/B], ten bernardyn to raczej nie bernardyn ;). Jest średniej wielkości, ma z jakieś 50-60 cm w kłębie.
Tak dla jasności piszę, żeby nie było ew. rozczarowania, że on jakiś taki mały jest ;).[/QUOTE]

więc wychodzi że to mieszaniec:) (tak tez chyba pisze nawet na stronie) nie znam się;P Ale to też może kogoś zachęci, że jest w typie bernardyna ale nie jest taki duuuży:)

Link to comment
Share on other sites

Ruszyła 4 reedycja bazarku ogłoszeniowego zapraszam:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207695-Bazarek-og%C5%82oszeniowy20-40-60-80szt.-Celem-znalezienia-domu-dla-Beza-i-Kropy-15.05-g15[/url]

Pakiety są zwiększone o 20 ogłoszeń czyli teraz zamiast 60szt można kupić 80 szt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']jeśli psy nie są agresywne do ludzi to może w sobotę uda nam się im zdjęcia porobić (co sobotę dostajemy parę psów do zdjęć):)[/QUOTE]

[B]Istar19,[/B] mam do Ciebie prośbę. Z racji tego, że póki co nie bywam w katowickim schronie i ciężko mi już od jakiegoś czasu zapanować nad psami jakie wyprowadzacie, czy byłabyś w stanie przejąć ten wątek i go poprowadzić? Chodzi o aktualizację psiaków na pierwszych stronach.

Chętnie do tego wrócę, jak do Was znowu wrócę :) czyli pewnie za jakieś 2,5 roku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Istar19']2.5 roku...szmat czasu :(

mogę wątek przejąć...tylko jak, znaczy wiem że do moda napisać, tylko nie wiem co napisać :)[/QUOTE]

Niestety, w Zabrzu będę mieszkać jeszcze tyle czasu, bo na tyle mam wynajem mieszkania...

Musisz napisać do moda z prośbą o przejęcie tego wątku (podaj linka) i oczywiście, że ja się na to zgadzam :) Niech przypisze Ci wszystkie moje posty z 3-4 stron.

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę do admina / moda o usunięcie postów od 44 wlacznie az do ostatniego i zamkniecie tematu. Kiepski bo kiepski ale byl to topic o spotkaniach z Enzo a nie pole do dyskusji."

Te niestety w przypadku Enzo sporadyczne spotkania miały jasny cel. Poznać psa, jego zachowanie w stosunku do ludzi i innych zwierząt i przez to znależć mu dom.
Zamiast usuwać posty z dyskusją, która czemuś służy, proponowałabym zdjąć wreszcie Enzo z allegro. Opis Enzo to jakaś kpina. T
[SIZE=4]Dwuletni pies w typie pitbulla. Spokojny i zrównoważony.[/SIZE]

[B][CENTER][SIZE=4]Do innych zwierząt również jest przyjaźnie usposobiony i ani razu nie
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4] wykazał się cieniem agresji w stosunku do innych psów. Na razie mało[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4] skupiony na opiekunie, bardziej na otoczeniu i spacerze.[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER]
[/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

co do allegro Enzo jego opis do aukcji allegro kopiowany był stąd [url]https://picasaweb.google.com/psiwolontariusz/Enzo15511PatrykFratczakZaTM#[/url] tak o psie napisał opiekun wychodzący z nim na spacery.

A jeśli ktoś zainteresuje się Enzo i zadzwoni to wtedy można będzie mu zaproponować innego psa dlatego allegro jeszcze przez kilka dni (aż do wygaśnięcia) powinno być widoczne na stronie bo chociaż Enzo to już niestety nie pomoże to może pomóc innemu psu znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna Starkiewicz']Mam prośbę do admina / moda o usunięcie postów od 44 wlacznie az do ostatniego i zamkniecie tematu. Kiepski bo kiepski ale byl to topic o spotkaniach z Enzo a nie pole do dyskusji."

Te niestety w przypadku Enzo sporadyczne spotkania miały jasny cel. Poznać psa, jego zachowanie w stosunku do ludzi i innych zwierząt i przez to znależć mu dom.
Zamiast usuwać posty z dyskusją, która czemuś służy, proponowałabym zdjąć wreszcie Enzo z allegro. Opis Enzo to jakaś kpina. T
[SIZE=4]Dwuletni pies w typie pitbulla. Spokojny i zrównoważony.[/SIZE]

[B][CENTER][SIZE=4]Do innych zwierząt również jest przyjaźnie usposobiony i ani razu nie
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4] wykazał się cieniem agresji w stosunku do innych psów. Na razie mało[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4] skupiony na opiekunie, bardziej na otoczeniu i spacerze.[/SIZE][/CENTER]
[/B][B][CENTER]
[/CENTER]
[/B][/QUOTE]

nie można raz a porządnie zamknąć tematu?! opiekun pisał to co zaobserwował... jesteśmy tam dwa, czasami raz w tygodniu, jak możemy przewidzieć takie rzeczy?!

Link to comment
Share on other sites

O agresji Enzo wiedziano (wpisy na wątku) a na allegro informuje się, że jest zrównoważony i nieagresywny. [B]Chodzi tu o odpowiedzialność!!![/B] Przecież te informacje są dla potencjalnych nowych domów i często na ich podstawie wybiera się psa. Nie można ot tak po prostu wszystko zamiatać pod dywan i nie ma sprawy. Trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość i podawać rzetelne informacje. A jeśli się ich nie ma to po prostu uczciwie przyznać, że nie zna się psa.

Saphira18 - oczywiście, że na podstawie dwóch wizyt w tygodniu trudno określić charakter psa. Alle w przypadku Enzo wystarczyły te dwie czy nawet jedna wizyta.

Link to comment
Share on other sites

"jesteśmy tam dwa, czasami raz w tygodniu, jak możemy przewidzieć takie rzeczy?!" - nie rozumiemy się, nic nie trzeba było przewidywać. Na już skasowanym wątku Enzo Soboz4 pisze o Enzo(cytat nie dosłowny, bo z pamięci): Dzisiaj Enzo złapał Sznapsa i trzymał go w paszczy i nie chciał puścić. Trzeba uważać na niego bo jest agresywny do innych psów".
A teraz informacja o Enzo na allegro: [SIZE=4]Dwuletni pies w typie pitbulla. Spokojny i zrównoważony.[/SIZE]

[B][CENTER][SIZE=4]Do innych zwierząt również jest przyjaźnie usposobiony i ani razu nie [/SIZE][B][SIZE=4]wykazał się cieniem agresji w stosunku do innych psów.

No coś tu chyba nie gra?
[/SIZE][/B][/CENTER]
[/B][B][CENTER][SIZE=4]
[/SIZE][/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Cicho tu odkąd nie ma Lary:( ale Marzena czekamy na aktualizacje;)

[B]Wolontariusze!
[/B]Razem z Agnieszką robimy bazarek, jeśli macie coś do oddania to można mi przynosić do końca czerwca te rzeczy.
Całkowity dochód zostanie przeznaczony na katowickie psiaki:)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saphira18']my też tęsknimy:) i zapraszamy Olu do schroniska:)
wiem że teraz angażujesz się w schronisku w Zabrzu:loveu: a kiedyś Ci mówiłam:evil_lol: że jesteś tam niezbędna, a nie mówiłam:razz:[/QUOTE]

Hehe, miałaś rację ;) tu jest nieco inaczej niż w Katowicach, zawsze to nowe doświadczenie :) myślę, że może na następnej akcji w SCC bym się pojawiła to bym wcześniej podjechała do Was, do schronu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[INDENT] [INDENT] [INDENT] [INDENT] [CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I]Kolejna Akcja Adopcyjna w Katowicach[/I][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B][I][U]Silesia City Center[/U][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] !!!![/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]


[COLOR=red][I][B][SIZE=5]18 - 19 czerwca 2011 r[/SIZE][/B][/I][/COLOR]

Tradycyjnie ZAPRASZAMY do kwestowania i opieki nad zwierzakami wszystkich chętnych WOLONTARIUSZY- koniecznie z identyfikatorami ;-)

Proszę o wpisywanie się chętnych na wątku silesiowym

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106922-DZIE%C5%83-PSA-quot-Psiejsko-Czarodziejsko-w-Silesia-City-Center-quot"]http://www.dogomania.pl/threads/1069...ty-Center-quot[/URL] [/INDENT] [/INDENT] [/INDENT] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Mam ogromną prośbę. Poszukuję kogoś, kto chciałby nam pomóc w sprawdzeniu domu dla Muszki z Łowicza
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/200894-Ma%C5%82e-czekoladowe-ADHD-Muszka%21-Jeszcze-128z%C5%82-d%C5%82ugu-prosimy-o-pomoc%21%21%21?p=17065364#post17065364"]http://www.dogomania.pl/threads/2008...4#post17065364[/URL]

Muszka nie ma szczęścia, trzykrotnie już ludzie ją zawiedli, raz porzucając, drugi raz wysyłając do beznadziejnie sprawdzonego domu, trzeci raz pod nieistniejący adres... może tym razem się uda. Błagam pomóżcie. Dom znajduje się w dzielnicy Murcki w Katowicach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...