Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

[quote name='__Lara']

Nie chodzi o plotkowanie tylko dogranie pewnych zasad współpracy.[/QUOTE]

Dobra, to od dziś już wiem, że psy do boksu dajemy jednocześnie, bo Czarek w boksie dominuje, będziesz mieć Czarka na stałe?

[quote]We wtorek jest soboz, chętnie zamieni z Tobą zdanie (Wami).[/quote]
Dziś też była i nie zamieniła, tzn. odnośnie czego miała być ta rozmowa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Dobra, to od dziś już wiem, że psy do boksu dajemy jednocześnie, bo Czarek w boksie dominuje, będziesz mieć Czarka na stałe?
[/QUOTE]

Przecież stałą opiekunką Czarka jest (są) DG32!!!!!

[quote name='Rybka_39']Dobra, to od dziś już wiem, że psy do boksu dajemy jednocześnie, bo Czarek w boksie dominuje, będziesz mieć Czarka na stałe?


Dziś też była i nie zamieniła, tzn. odnośnie czego miała być ta rozmowa?[/QUOTE]

Czytaj uważnie! To nie było do Ciebie pisane.

Link to comment
Share on other sites

Przesyłam obecnie wszystkie zdjęcia do albumu Picasso na koncie „psi wolontariusz”, bo to najszybszy model przesyłania zdjęć, jaki znam. Dopiero robię tym aparatem drugi raz zdjęcia i niestety nie wszystkie wyszły tak jak bym chciała, ustawienie, kontrast, balans bieli itp.
Ale do poprawienia przy obróbce zdjęć, postaram się szybciej przyswoić wiedzę z obsługi tego aparatu, więc mam nadzieję, że będą coraz lepsze.

Każde z nich powinno być rozjaśnione, ja używam bezpłatnego programu Paint.Net , który bezpłatnie ściąga się z Internetu, ale są inne dużo lepsze.

Każdy zdjęcia swojego psa obrabia we własnym zakresie i ponownie wkleja w album i wywala starą wersję.

Jak pomieszam psy w albumach to też proszę o uporządkowanie i opisanie, wystarczy imię psa, opiekun (nick i imię, np. soboz – Bożena), jakiś opis, ten link wysłany jest też w świat i ludzie go oglądają.
Jeżeli jest sygnał, że ktoś interesuje się psem i prosi o rezerwację psa np. do piątku to też warto umieścić w podpisie pod zdjęciem, albo w opisie albumu: (właściwości albumu – opis)

Link to comment
Share on other sites

Ty również śledź uważnie, Czarka rezerwowano bo był dom, a nie, że sobie go DG32 rezerwowała na stałe, dom się nie odezwał więc się teraz można bić o niego, DG brała go bo jej go dawano, bo go nikt nie chciał, nie wiem czy one dalej będą się psami zajmować niech się same wypowiedzą.
Jak się znajdzie ktoś do Czarka to niech mi da znać inaczej ja Foksa nie wyciągnę z boksu, chyba, ze zostanie przeniesiony.

Link to comment
Share on other sites

Przesyłam obecnie wszystkie zdjęcia do albumu Picasso na koncie „psi wolontariusz”, bo to najszybszy model przesyłania zdjęć, jaki znam. Dopiero robię tym aparatem drugi raz zdjęcia i niestety nie wszystkie wyszły tak jak bym chciała, ustawienie, kontrast, balans bieli itp.
Ale do poprawienia przy obróbce zdjęć, postaram się szybciej przyswoić wiedzę z obsługi tego aparatu, więc mam nadzieję, że będą coraz lepsze.

Każde z nich powinno być rozjaśnione, ja używam bezpłatnego programu Paint.Net , który bezpłatnie ściąga się z Internetu, ale są inne dużo lepsze.

Każdy zdjęcia swojego psa obrabia we własnym zakresie i ponownie wkleja w album i wywala starą wersję.

Jak pomieszam psy w albumach to też proszę o uporządkowanie i opisanie, wystarczy imię psa, opiekun (nick i imię, np. soboz – Bożena), jakiś opis, ten link wysłany jest też w świat i ludzie go oglądają.
Jeżeli jest sygnał, że ktoś interesuje się psem i prosi o rezerwację psa np. do piątku to też warto umieścić w podpisie pod zdjęciem, albo w opisie albumu: (właściwości albumu – opis)

Ja również się nauczyłam, że jak w programie na swoim dysku do przesyłania zdjęć nie wyloguję się to obojętne gdzie każę przesłać i tak znajdzie się przesyłka w moim albumie niestety, ale teraz już lecą na psiwolonatrisz

[url]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz[/url]

ups, nie wiedziałam, że wcześniej jednak się wysłało...
miałam błąd w edycji, trudno powtórka z postu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Ty również śledź uważnie, Czarka rezerwowano bo był dom, a nie, że sobie go DG32 rezerwowała na stałe, dom się nie odezwał więc się teraz można bić o niego, DG brała go bo jej go dawano, bo go nikt nie chciał, nie wiem czy one dalej będą się psami zajmować niech się same wypowiedzą.
Jak się znajdzie ktoś do Czarka to niech mi da znać inaczej ja Foksa nie wyciągnę z boksu, chyba, ze zostanie przeniesiony.[/QUOTE]

A tu pisze w 1 poście na czerwono:

"[SIZE=3][COLOR=Red][B]Kochani Wolontariusze. Bardzo ważna kwestia! W schronisku nie ma obecnie rezerwacji psów!!"
[COLOR=Gray]
Do dzisiaj, kiedy Pani Ania powiedziała o rezerwacji. [/COLOR]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rany boskie, czy Ty rozumiesz o czym piszę?
Jakby go ktoś z poza schronu wziął to nic na to nie poradzimy był rezerwowany wewnątrz wolontariuszy-było pisane na wątku, jak jeden wolontariusz znalazł dom danemu psu to sobie nie podkradamy, ale facet nie przyjechał, a nie ma opiekuna do Czarka, więc mi nie pokazuj regułek, które znam, bo odnoszę wrażenie, że przekomarzanie się przynosi Ci satysfakcję.
Mnie nie interesuje kto z kim ma jaki konflikt, mnie interesuje z kim mam się umawiać, jak będę Foksa do boksu odprowadzać.
Czarek zostaje bez opiekuna i to jest problem, konflikty mnie nie obchodzą.

Link to comment
Share on other sites

Odezwała się kobieta od Psotki, jej dziecko jest w szpitalu, przeprosiła ze nie powiadomiła, kontakt przejęła Ania

Kto jest opiekunem i jak pies ma na imię - proszę uzupełnić opisy w albumach

pierwszy pies:

[url]http://picasaweb.google.pl/lh/photo/TPGna5ZQJm-dHDqPnBbybg?feat=directlink[/url]

drugi pies:

[url]http://picasaweb.google.pl/lh/photo/KjHl_y9YDyUhPLJlbiojyg?feat=directlink[/url]

trzeci pies

[url]http://picasaweb.google.pl/lh/photo/KhibDlpSAN7-udU1kRpnuA?feat=directlink[/url]

czwarty pies

[url]http://picasaweb.google.pl/lh/photo/Ue8_nyKen1YouYHl_BGeYg?feat=directlink[/url]

piąty pies (Ania - suczka, która okazała się psem)

[url]http://picasaweb.google.pl/lh/photo/Oymv8Cu7PxNKO4K4IMC-mA?feat=directlink[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...